Prijsvergelijking ↓

XMAX V3 Pro

Redactiecijfer 8,0 / 10 Zo komt dit cijfer tot stand

XMAX V3 Pro is een draagbare kruidenvaporizer. VapoChecker vergelijkt actuele aanbiedingen vanaf €69 (excl. verzendkosten) bij 24 winkels (stand 15.10.2026).Prijsbasis: Artikelprijs zonder verzending en codes

Totaal
62,10 €
Beschikbaar bij VapeFully +23 Winkels
Winkelprijs69,00 €
Korting (VAPOCHECKER10)− 6,90 €
Verzendinggratis
Totaal62,10 €
Mijn alarmen
Gratis melding bij prijsdaling · Prijsbasis: Artikelprijs zonder verzending en codes / Totaal inclusief verzending, zonder codes

Voordelen

  • Pure convectie met smaak die de hele sessie standhoudt
  • Verwisselbare 18650-batterij
  • OLED-display, stappen van 1 °C, sessie- en on-demand-modus

Nadelen

  • Kleine kamer: 0,10–0,15 g, veelgebruikers vullen vaak bij
  • Minder damp dan hybride en premium apparaten, boven 200 °C wordt de damp heet
  • Magnetisch mondstuk en accuklepje zijn de zwakke plekken
  • Laadtijd volgens fabrikant ongeveer drie uur bij 5 V/1 A; bij 0,5 A vier tot vijf uur
  • Doseercapsules niet meegeleverd bij de basisversie

Snelstart: XMAX V3 Pro setup, beste temperaturen en eerste sessie

Gebruik de V3 Pro-pagina als aankoophub en ga daarna direct naar de twee supportpagina s voor de belangrijkste beginnersvragen.

XMAX V3 Pro — Prijsvergelijking (24 winkels) 54,08 €–169,66 €

Laagste ooit61,12 €13. jul 26TVape DE Laagste in periode62,10 €15. sepVapeFully Gem. in periode91,33 €
Productprijzen exclusief verzendkosten
69,00€62,10€−10% met code VAPOCHECKER10incl. verzending2–3 werkdagenVerzending vanaf 21-10
Naar Winkel
69,00€incl. verzending2–4 werkdagen
Naar Winkel
80,00€72,00€−10% met code VAPOCHECKER+ 5,00 € verzending= 77,00 €3–7 werkdagen
Naar Winkel
74,95€71,20€−5% met code VAPOCHECKER5+ 7,00 € verzending= 78,20 €2–5 werkdagen
Naar Winkel
74,90€+ 9,10 € verzending= 84,00 €
Naar Winkel
79,00€+ 8,90 € verzending= 87,90 €3–5 werkdagen
Naar Winkel
79,01€+ 8,90 € verzending= 87,91 €3–5 werkdagen
Naar Winkel
79,00€+ 10,03 € verzending= 89,03 €3–5 werkdagen
Naar Winkel
89,90€+ 4,95 € verzending= 94,85 €
Naar Winkel
99,00€1–2 werkdagen
Naar Winkel
89,95€+ 9,95 € verzending= 99,90 €2–3 werkdagen
Naar Winkel
100,00€incl. verzending5–10 werkdagen
Naar Winkel
70,71€ (309,00 zł)+ 30,00 € verzending= 100,71 €3–7 werkdagen
Naar Winkel
94,50€+ 9,90 € verzending= 104,40 €3–5 werkdagen
Naar Winkel
118,02€incl. verzending
Naar Winkel
Uitverkocht
GB HerbVape ✗
Uitverkocht sinds 09-10-2026
Uitverkocht sinds 04-09-2026
Uitverkocht sinds 09-10-2026
Uitverkocht sinds 10-09-2026
Uitverkocht sinds 15-10-2026
Uitverkocht sinds 31-08-2026
Uitverkocht sinds 01-10-2026
Uitverkocht sinds 30-07-2026
Uitverkocht sinds 01-10-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 02-10-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
HR Kanabi ✗
Uitverkocht sinds 20-07-2026
Uitverkocht sinds 06-09-2026
Uitverkocht sinds 02-10-2026
Uitverkocht sinds 19-08-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 30-08-2026
Uitverkocht sinds 29-09-2026
Uitverkocht sinds 13-10-2026
Uitverkocht sinds 04-10-2026
Uitverkocht sinds 08-10-2026
Uitverkocht sinds 05-10-2026
Uitverkocht sinds 06-10-2026
NL VapoShop ✗
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026
Uitverkocht sinds 26-07-2026

XMAX V3 Pro kopen voor de beste prijs

Het prijsverschil bedraagt €105,79 — vergelijken loont. Eventuele invoerheffingen komen er afhankelijk van het bezorgland bij.

Specificaties

Verwarmingsmethode Convectie
Apparaattype Draagbaar
Merk XMAX
Stroombron Batterij
Temperatuurbereik 100°C - 220°C
Opwarmtijd 10 seconden (afwijkende bronwaarden)
Batterijcapaciteit 2600 mAh (afwijkende bronwaarden)
Gewicht 105 g
Afmetingen 2.7 x 2.4 x 15.0 cm
Garantie 1 jaar
Doseercapsules Bekijk doseercapsules
Waterpijp Compatibel Bekijk waterpijp adapters
Sessiemodus Sessie & On-Demand
Temperatuurregeling Digitaal
Materiaal Droge kruiden
Damppad Keramiek
Batterijtype 18650 Li-Ion
18650-accu's vergelijken
Verwisselbare batterij Ja
Oplaadpoort USB-C

Compatibele Accessoires

✓ Officiële Accessoires 41
Accessoires van Derden 28
Kernfeiten — XMAX V3 Pro Portable · Verwarming: Convectie · Opwarmen: 10s · Accu: 2600 mAh (afwijkende bronwaarden) · Gewicht: 105g · Vanaf: €62,10 · Winkels: 24

We hebben acht testverslagen uit vier jaar, de fabrikantendocumentatie en twee videoreviews geanalyseerd: de cijfers lopen uiteen van 6,8 tot 9,0 van de 10, en die spreiding heeft een duidelijke reden – wie op zoek is naar smaak en een verwisselbare accu, is hier aan het goede adres; wie dichte wolken uit een grote kamer wil, niet.

Actuele prijzen van alle shops die de V3 Pro voeren, staan in de prijsvergelijking hieronder. De opvolger XMAX V4 Pro is het vergelijkingsapparaat waarnaar bijna elke test verwijst – onze V3 Pro vs V4 Pro vergelijking zet de meerprijs in perspectief.

Zie ook: Starry 4 · XMAX V4 Pro · Fog Pro · XMAX V3 Nano

Testconclusie vooraf: wat acht tests gemeen hebben – en waar ze van mening verschillen

Tussen januari 2022 en juli 2026 hebben acht redacties de V3 Pro getest. Drie uitspraken komen in elk rapport terug: de smaak is voor de prijsklasse uitstekend en blijft tot het einde van de sessie behouden, de verwisselbare accu is het praktische onderscheidende kenmerk, en de kamer is klein (0,10–0,15 g). De testers zijn het oneens over de dampproductie – en juist daaraan hangt het eindoordeel.

TestDatumCijferKernuitspraak
Vaporizer Wizard01/20229,0/10„een van de smakelijkste apparaten in deze prijsklasse", aluminium doorstond ski en mountainbike
Vaping36003/20224/5Smaak „spot on", damp niet dicht, maar bevredigend bij lange trekken
420 VapeZone08/20239/10„hits hard", 8–10 kamers per lading, mondstuk wordt warm
Vape Guy11/20244,4/5„surprisingly cool and smooth" dankzij roestvrijstalen zeef en keramisch luchtkanaal
Vapefully03/2025„Best Budget"boven 200 °C wordt de damp heet en rauw; On-Demand is meer een gimmick
TVape (DE/EN)05/20266,8/10Smaak ja, dampproductie „gewoonweg niet genoeg"; temperatuur schommelt
Planet of the Vapes07/20268,7/10„premium performance at a budget price", 18 kamers per lading gemeten
Troy & Jerry07/2026Aanbeveling„one of the easiest recommendations under $100", damp lichter dan Venty/Tinymight 2

De twee strengste oordelen (TVape, 6,8) en de twee beste (Vaporizer Wizard, 420 VapeZone, 9,0) beoordelen hetzelfde apparaat – alleen met een andere maatstaf. TVape meet de V3 Pro af aan dual-core-apparaten zoals de Utillian 850, die met een conductieaandeel direct dichte damp leveren. De 9-tests meten hem af aan wat 79 tot 109 euro anders biedt. Onze beoordeling: 8,0 van de 10 – als instap- en tweede apparaat voor solo-sessies nauwelijks te verslaan, als enige apparaat voor veelgebruikers te klein.

Concentraten met de Wax Cup: mogelijk, maar niet ideaal

Bij de levering zit een Wax Cup, een inzet voor concentraten. De fabrikant staat uitdrukkelijk alleen was en vaste concentraten toe – oliën en vloeistoffen zijn niet toegestaan. In de praktijk overtuigt de inzet niemand: Vaping360 „kreeg nauwelijks wolken" bij „geweldige smaak" en greep terug naar de dab-rig, TVape rekent de Wax Cup tot de functies die „niet goed genoeg werken om echt te gebruiken". Wie regelmatig concentraten verdampt, is beter af met een eigen apparaat; als gelegenheidoptie is de cup een bonus, meer niet.

V3 Pro of V4 Pro: de meerprijs afwegen aan functies

Beide modellen bieden volgens TopGreen convectie, sessie- en on-demand-gebruik en een verwisselbare 18650-accu. Bij de V4 Pro komen een verstelbare luchttoevoer en een glas-ABS-mondstuk erbij. Dit garandeert niet automatisch een langere gebruiksduur of betere smaak. Wie deze verschillen niet nodig heeft, kan de huidige V3 Pro-aanbiedingen afwegen tegen de volledige aankoopprijs van de V4 Pro.

Voor wie de V3 Pro geschikt is – en voor wie niet

Geschikt

  • Beginners die zonder risico van 300 euro willen ontdekken of convectie iets voor hen is (420 VapeZone: „a great starter vape", Cewpins: „geeft je een goed beeld van wat kruiden verdampen inhoudt, zonder de bank te breken")
  • Sologebruikers met korte sessies die waarde hechten aan smaak
  • Gebruikers onderweg die twee cellen meenemen in plaats van een powerbank
  • Waterpijpgebruikers die een klein apparaat voor hun glas zoeken

Niet geschikt

  • Veelgebruikers en groepen – de kamer van 0,10–0,15 g dwingt tot bijvullen (TVape, Vaporizer Wizard, Planet of the Vapes)
  • Wolkenjagers – zonder waterpijp blijft de dampproductie onder hybride- en premiumapparaten
  • Kort-trekkers – wie slechts één of twee seconden trekt, krijgt niets (Planet of the Vapes)
  • Concentraatfocus – de wax cup is een noodoplossing

Conclusie

De XMAX V3 Pro is na vier jaar en acht tests wat Troy & Jerry „een van de gemakkelijkste aanbevelingen onder 100 dollar" noemen – met duidelijke beperkingen. Puur convectie, verwisselbare accu, OLED-display en twee modi zijn in deze prijsklasse anders niet samen te vinden. De prijs daarvoor is een kamer van 0,10–0,15 g, een dampproductie die lange trekken vereist en een mondstuk dat in de zak loskomt. Wie daarmee kan leven, krijgt voor 70 tot 110 euro een apparaat dat qua smaak meekomt met aanzienlijk duurdere apparaten. Wie wolken, grote kamers of echt on-demand zoekt, moet de meerprijs voor een Tinymight 2 of Venty inplannen – of beginnen met de V3 Pro en later beslissen.

Bronnen van deze test

Fabrieksdocumentatie: Topgreen XMAX V3 Pro Support · Gebruiksaanwijzing (POTV-editie). Testverslagen: TVape (05/2026) · Planet of the Vapes (07/2026) · Troy & Jerry (07/2026) · Vapefully (03/2025) · Vape Guy (11/2024) · 420 VapeZone (08/2023) · Vaping360 (03/2022) · Vaporizer Wizard (01/2022) · Vapefully: Edities. Video-reviews en de community-opmerking over doseercapsules zijn in de tekst als zodanig aangeduid.

← Terug naar Overzicht

Volgens fabrikant Topgreen een pure convectie-vaporizer: hete lucht wordt langs het materiaal geleid, de roestvrijstalen kamer is niet het verwarmingselement. Omdat de kamer tijdens de sessie mee opwarmt, beschrijven sommige tests het gedrag als „driekwart convectie, een kwart conductie" – constructief is het convectie.

Acht testberichten tussen 2022 en 2026 geven 6,8 tot 9,0 van de 10. Allen zijn het eens over de zeer goede smaak en de verwisselbare accu; de minpunten betreffen de kleine kamer (0,10–0,15 g) en de beperkte dampproductie. Onze beoordeling: 8,0 van de 10.

De fabrikant noemt 10 tot maximaal 20 seconden; de tests meten 15 tot 25 seconden in sessiemodus (met lege accu eerder 25) en 15 seconden in on-demand-modus.

Tussen 5 en 18 kamers afhankelijk van temperatuur en sessieduur; Planet of the Vapes telde 18 kamers in 48 minuten in sessiemodus en 13 in on-demand-modus. Realistisch zijn 8 tot 12 sessies. De 18650-cel (volgens TopGreen 2.550 respectievelijk 2.600 mAh) is in seconden te wisselen.

TopGreen noemt ongeveer drie uur met 5 V/1 A en vier tot vijf uur met 0,5 A. Voor de eerste oplading noemt de fabrikant meer dan zes uur. De duur hangt onder andere af van de adapter en het accuniveau.

Ja. Met „+" en „−" tegelijkertijd schakelt hij over naar de on-demand-modus; daar verwarmt hij zolang de aan/uit-knop wordt ingedrukt, maximaal 30 seconden per trek. De testers zijn verdeeld: Planet of the Vapes gebruikt hem graag, Vapefully en Alphasmog beschouwen de sessiemodus als de betere keuze.

0,10 g los ingevuld tot 0,15 g licht aangedrukt. Dat volstaat voor een solo-sessie; zware gebruikers en groepen moeten bijvullen.

In de basisversie niet – alleen de Wax Cup voor concentraten zit erbij. De POTV-editie en de 420Vape-HERO-editie leveren capsules mee. Capsules houden het kleine zeefje in het mondstuk schoon en verbeteren daarmee de trek.

Ja, met een waterpijp-adapter (10/14/18 mm). Daarmee is de kamer in één tot twee trekken te legen, en ook 210–220 °C blijft aangenaam – zonder waterkoeling wordt de damp boven 200 °C volgens Vapefully hard.

Slechts beperkt. De meegeleverde Wax Cup is bedoeld voor was, oliën en vloeistoffen zijn volgens de fabrikant niet toegestaan. Vaping360 kreeg „nauwelijks wolken" bij goede smaak; voor regelmatig gebruik van concentraten is een eigen apparaat aanbevolen.

Beide zijn convectieapparaten met verwisselbare 18650-accu en gelijke kamergrootte. De V4 Pro heeft een roestvrijstalen luchtkanaal met glas-ABS-mondstuk en verwarmt volgens de fabrikant in ongeveer 10 seconden. Details in de V3 Pro vs V4 Pro vergelijking.

Bijna: de Cuboo Stick is een OEM-versie van de V3 Pro met 230 in plaats van 220 °C en een draaibaar display. De Smono Sunshine is een één-op-één kopie. Beide staan als eigen producten in de prijsvergelijking.

12 maanden fabrieksgarantie op fabricagefouten. De 18650-cel is slijtage (ongeveer 350 laadcycli) en is voor 10 tot 15 euro te vervangen.

In onze XMAX V3 Pro prijsvergelijking worden de prijzen van alle vermelde winkels dagelijks bijgewerkt – inclusief verzendkosten naar jouw land.

Reacties

Nog geen reacties. Wees de eerste!

Prijsalarm: V3 Pro

Momenteel vanaf 69,00€
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Momenteel vanaf 69,00€ — max. 68,00€

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Laden...
Scroll naar boven