XMAX V3 Pro: Veelgestelde Vragen (FAQ)

Totaal
69,00 €
Beschikbaar bij La Centrale Vapeur +23 Winkels
Winkelprijs69,00 €
Verzendinggratis
Totaal69,00 €
Mijn alarmen
Gratis melding bij prijsdaling · Prijsbasis: Artikelprijs zonder verzending en codes / Totaal inclusief verzending, zonder codes

Voordelen

  • Pure convectie met smaak die de hele sessie standhoudt
  • Verwisselbare 18650-batterij
  • OLED-display, stappen van 1 °C, sessie- en on-demand-modus

Nadelen

  • Kleine kamer: 0,10–0,15 g, veelgebruikers vullen vaak bij
  • Minder damp dan hybride en premium apparaten, boven 200 °C wordt de damp heet
  • Magnetisch mondstuk en accuklepje zijn de zwakke plekken
  • Laadtijd volgens fabrikant ongeveer drie uur bij 5 V/1 A; bij 0,5 A vier tot vijf uur
  • Doseercapsules niet meegeleverd bij de basisversie

Actuele aanbiedingen van onze partnershops

XMAX V3 Pro 69,00 € incl. verzending · La Centrale Vapeur Laagste leverbare totaalprijs
2,20 € goedkoper (3 %) Op één na beste prijs: 71,20 €
Naar de shop

Alle prijzen komen uit automatische shopquery's. Sommige links zijn affiliatelinks.

Veelgestelde Vragen (FAQ) voor de V3 Pro. Op de hoofdpagina vind je het complete overzicht.

V3 Pro prijsvergelijking

Veelgestelde Vragen (FAQ)

Is de XMAX V3 Pro een hybride of een convectie-vaporizer?

Volgens fabrikant Topgreen een pure convectie-vaporizer: hete lucht wordt langs het materiaal geleid, de roestvrijstalen kamer is niet het verwarmingselement. Omdat de kamer tijdens de sessie mee opwarmt, beschrijven sommige tests het gedrag als „driekwart convectie, een kwart conductie" - constructief is het convectie.

Hoe goed scoort de XMAX V3 Pro in tests?

Acht testberichten tussen 2022 en 2026 geven 6,8 tot 9,0 van de 10. Allen zijn het eens over de zeer goede smaak en de verwisselbare accu; de minpunten betreffen de kleine kamer (0,10-0,15 g) en de beperkte dampproductie. Onze beoordeling: 8,0 van de 10.

Hoe snel warmt de V3 Pro op?

De fabrikant noemt 10 tot maximaal 20 seconden; de tests meten 15 tot 25 seconden in sessiemodus (met lege accu eerder 25) en 15 seconden in on-demand-modus.

Hoeveel sessies haalt de accu?

Tussen 5 en 18 kamers afhankelijk van temperatuur en sessieduur; Planet of the Vapes telde 18 kamers in 48 minuten in sessiemodus en 13 in on-demand-modus. Realistisch zijn 8 tot 12 sessies. De 18650-cel (volgens TopGreen 2.550 respectievelijk 2.600 mAh) is in seconden te wisselen.

Hoe lang duurt het opladen van de V3 Pro?

TopGreen noemt ongeveer drie uur met 5 V/1 A en vier tot vijf uur met 0,5 A. Voor de eerste oplading noemt de fabrikant meer dan zes uur. De duur hangt onder andere af van de adapter en het accuniveau.

Heeft de V3 Pro een on-demand-modus?

Ja. Met „+" en „−" tegelijkertijd schakelt hij over naar de on-demand-modus; daar verwarmt hij zolang de aan/uit-knop wordt ingedrukt, maximaal 30 seconden per trek. De testers zijn verdeeld: Planet of the Vapes gebruikt hem graag, Vapefully en Alphasmog beschouwen de sessiemodus als de betere keuze.

Hoeveel past er in de kamer?

0,10 g los ingevuld tot 0,15 g licht aangedrukt. Dat volstaat voor een solo-sessie; zware gebruikers en groepen moeten bijvullen.

Zitten er dosiercapsules bij in de leveringsomvang?

In de basisversie niet - alleen de Wax Cup voor concentraten zit erbij. De POTV-editie en de 420Vape-HERO-editie leveren capsules mee. Capsules houden het kleine zeefje in het mondstuk schoon en verbeteren daarmee de trek.

Kan men de V3 Pro met een waterpijp gebruiken?

Ja, met een waterpijp-adapter (10/14/18 mm). Daarmee is de kamer in één tot twee trekken te legen, en ook 210-220 °C blijft aangenaam - zonder waterkoeling wordt de damp boven 200 °C volgens Vapefully hard.

Werken concentraten in de V3 Pro?

Slechts beperkt. De meegeleverde Wax Cup is bedoeld voor was, oliën en vloeistoffen zijn volgens de fabrikant niet toegestaan. Vaping360 kreeg „nauwelijks wolken" bij goede smaak; voor regelmatig gebruik van concentraten is een eigen apparaat aanbevolen.

Wat is het verschil tussen de V3 Pro en de V4 Pro?

Beide zijn convectieapparaten met verwisselbare 18650-accu en gelijke kamergrootte. De V4 Pro heeft een roestvrijstalen luchtkanaal met glas-ABS-mondstuk en verwarmt volgens de fabrikant in ongeveer 10 seconden. Details in de V3 Pro vs V4 Pro vergelijking.

Is de Cuboo Stick hetzelfde apparaat?

Bijna: de Cuboo Stick is een OEM-versie van de V3 Pro met 230 in plaats van 220 °C en een draaibaar display. De Smono Sunshine is een één-op-één kopie. Beide staan als eigen producten in de prijsvergelijking.

Hoelang geeft XMAX garantie?

12 maanden fabrieksgarantie op fabricagefouten. De 18650-cel is slijtage (ongeveer 350 laadcycli) en is voor 10 tot 15 euro te vervangen.

Waar vind ik de goedkoopste prijs?

In onze XMAX V3 Pro prijsvergelijking worden de prijzen van alle vermelde winkels dagelijks bijgewerkt - inclusief verzendkosten naar jouw land.
← Terug naar Overzicht

Volgens fabrikant Topgreen een pure convectie-vaporizer: hete lucht wordt langs het materiaal geleid, de roestvrijstalen kamer is niet het verwarmingselement. Omdat de kamer tijdens de sessie mee opwarmt, beschrijven sommige tests het gedrag als „driekwart convectie, een kwart conductie" – constructief is het convectie.

Acht testberichten tussen 2022 en 2026 geven 6,8 tot 9,0 van de 10. Allen zijn het eens over de zeer goede smaak en de verwisselbare accu; de minpunten betreffen de kleine kamer (0,10–0,15 g) en de beperkte dampproductie. Onze beoordeling: 8,0 van de 10.

De fabrikant noemt 10 tot maximaal 20 seconden; de tests meten 15 tot 25 seconden in sessiemodus (met lege accu eerder 25) en 15 seconden in on-demand-modus.

Tussen 5 en 18 kamers afhankelijk van temperatuur en sessieduur; Planet of the Vapes telde 18 kamers in 48 minuten in sessiemodus en 13 in on-demand-modus. Realistisch zijn 8 tot 12 sessies. De 18650-cel (volgens TopGreen 2.550 respectievelijk 2.600 mAh) is in seconden te wisselen.

TopGreen noemt ongeveer drie uur met 5 V/1 A en vier tot vijf uur met 0,5 A. Voor de eerste oplading noemt de fabrikant meer dan zes uur. De duur hangt onder andere af van de adapter en het accuniveau.

Ja. Met „+" en „−" tegelijkertijd schakelt hij over naar de on-demand-modus; daar verwarmt hij zolang de aan/uit-knop wordt ingedrukt, maximaal 30 seconden per trek. De testers zijn verdeeld: Planet of the Vapes gebruikt hem graag, Vapefully en Alphasmog beschouwen de sessiemodus als de betere keuze.

0,10 g los ingevuld tot 0,15 g licht aangedrukt. Dat volstaat voor een solo-sessie; zware gebruikers en groepen moeten bijvullen.

In de basisversie niet – alleen de Wax Cup voor concentraten zit erbij. De POTV-editie en de 420Vape-HERO-editie leveren capsules mee. Capsules houden het kleine zeefje in het mondstuk schoon en verbeteren daarmee de trek.

Ja, met een waterpijp-adapter (10/14/18 mm). Daarmee is de kamer in één tot twee trekken te legen, en ook 210–220 °C blijft aangenaam – zonder waterkoeling wordt de damp boven 200 °C volgens Vapefully hard.

Slechts beperkt. De meegeleverde Wax Cup is bedoeld voor was, oliën en vloeistoffen zijn volgens de fabrikant niet toegestaan. Vaping360 kreeg „nauwelijks wolken" bij goede smaak; voor regelmatig gebruik van concentraten is een eigen apparaat aanbevolen.

Beide zijn convectieapparaten met verwisselbare 18650-accu en gelijke kamergrootte. De V4 Pro heeft een roestvrijstalen luchtkanaal met glas-ABS-mondstuk en verwarmt volgens de fabrikant in ongeveer 10 seconden. Details in de V3 Pro vs V4 Pro vergelijking.

Bijna: de Cuboo Stick is een OEM-versie van de V3 Pro met 230 in plaats van 220 °C en een draaibaar display. De Smono Sunshine is een één-op-één kopie. Beide staan als eigen producten in de prijsvergelijking.

12 maanden fabrieksgarantie op fabricagefouten. De 18650-cel is slijtage (ongeveer 350 laadcycli) en is voor 10 tot 15 euro te vervangen.

In onze XMAX V3 Pro prijsvergelijking worden de prijzen van alle vermelde winkels dagelijks bijgewerkt – inclusief verzendkosten naar jouw land.

Reacties

Nog geen reacties. Wees de eerste!

Prijsalarm: V3 Pro

Momenteel vanaf 69,00€
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Momenteel vanaf 69,00€ — max. 68,00€

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Laden...
Scroll naar boven