XMAX V3 Pro Bent Glass Stem

XMAX V3 Pro Bent Glass Stem van XMAX — Glazen buis als vervanging of upgrade. Vergelijk prijzen in onze Europese vergelijker. Kwaliteitsaccessoire voor een betere dampervaring.

Totaal
16,79 €
1 winkel vergeleken
Winkelprijs11,99 €
Korting (VAPOCHECKER10)− 1,20 €
Verzending+ 6,00 €
Totaal16,79 €
Mijn alarmen
Het alarm volgt de artikelprijs zonder verzending.

Prijsvergelijking (1 winkel)

Prijsgeschiedenis (30 dagen)...

11,99€ 10,79€−10% met code VAPOCHECKER10 + 6,00 € verzending= 16,79 €2–3 werkdagen
Naar Winkel
28,41€ (299,00 kr) Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel

* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.

Wat is dit?

De XMAX V3 Pro Bent Glass Stem van XMAX is een steel die damp van de verhittingskamer naar het mondstuk leidt.

Compatibiliteit

De XMAX V3 Pro Bent Glass Stem is ontworpen voor XMAX-verdampers. Raadpleeg de officiele XMAX-productpagina voor exacte compatibiliteitsinformatie.

De prijsvergelijking toont alle winkels die dit accessoire aanbieden.

Waar kopen?

De prijsvergelijking voor XMAX V3 Pro Bent Glass Stem toont actuele prijzen van diverse Europese webshops. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt.

Zo vind je snel de goedkoopste optie zonder elke winkel apart te bezoeken.

FAQ

Wat doet de XMAX V3 Pro Bent Glass Stem?

De XMAX V3 Pro Bent Glass Stem is een steel die damp van de verhittingskamer naar het mondstuk leidt van XMAX. Het is een origineel accessoire ontworpen voor XMAX-apparaten.

Is de XMAX V3 Pro Bent Glass Stem compatibel met mijn verdamper?

De XMAX V3 Pro Bent Glass Stem is bedoeld voor XMAX-apparaten. De exacte compatibiliteit hangt af van het model -- controleer de officiele XMAX-pagina.

Compatibele vaporizers

Waar kan ik XMAX V3 Pro Bent Glass Stem het goedkoopst kopen?

XMAX V3 Pro Bent Glass Stem is verkrijgbaar vanaf €16,79 bij VapeFully. Inclusief bekende verzendkosten.

Met welke vaporizers is XMAX V3 Pro Bent Glass Stem compatibel?

XMAX V3 Pro Bent Glass Stem is compatibel met V3 Pro.

Prijsalarm: XMAX V3 Pro Bent Glass Stem

Momenteel vanaf 11,99€ Artikelprijs zonder verzending
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Momenteel vanaf 11,99€ — max. 10,99€

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Scroll naar boven