XMAX V3 Pro
Výhody
- Velmi kompaktní, hmotnost jen 107g
- Hybridní ohřev s dobou nahřátí 15 s
- Vyměnitelná baterie (standard 18650)
- Kompatibilní s vodní dýmkou a připravený pro kapsle
Nevýhody
- Bez funkce passthrough nabíjení
- Bez ovládání přes aplikaci
- Omezená životnost baterie
Available Variants (3)
Rychly start: nastaveni XMAX V3 Pro, nejlepsi teploty a prvni session
Pouzij stranku V3 Pro jako nakupni hub a pak prejdi rovnou na dve support stranky s nejdulezitejsimi otazkami zacatecniku.
- Jak pouzivat XMAX V3 Pro pro nabijeni, plneni, techniku tahu a 5 chyb zacatecniku.
- Nastaveni teploty XMAX V3 Pro pro chut, vyvazene session a silnejsi extrakci.
XMAX V3 Pro — Srovnání Cen (55 obchodů) 55–99 €
Aktualizováno: 12.05.2026, 22:38
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Hybridní |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | XMAX |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 100°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 15 sekund |
| Kapacita Baterie | 2600 mAh |
| Weight | 107 g |
| Záruka | 2 let |
| Dávkovací Kapsle | Zobrazit dávkovací kapsle |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session & On-Demand |
| Temperature Control | Digitální |
| Material | Suché byliny |
| Vapor Path | Keramika |
| Battery Type | 18650 Li-Ion |
| Replaceable Battery | Ano |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | usb-c |
Zdroj: MagicVaporizersAgregátor · Ověřeno 18.02.2026
O tomto vaporizéru
XMAX V3 Pro je přenosný vaporizér s hybridním ohřevem (konvekce + kondukce), vyměnitelnou 18650 baterií (2.600 mAh) a teplotním rozsahem až do 220°C. Doba nahřátí je přibližně 15 sekund. Je kompatibilní s dávkovacími kapslemi a adaptéry pro vodní filtr (WPA) a nabízí solidní celkový balíček pro začátečníky a cenově orientované uživatele.
V našem srovnání cen najdeš aktuální ceny z {shop_count} obchodů. V3 Pro je jedním z nejprodávanějších budget vaporizerů a zaujme svým poměrem cena/výkon. S hmotností 107 g a kompaktními rozměry se bez problémů vejde do každé kapsy bundy. Kdo preferuje čistou konvekci, měl by se podívat na nástupce XMAX V4 Pro.
Upgrade na V4 Pro? Naše srovnání V3 Pro vs V4 Pro ukazuje, zda se příplatek vyplatí.
- Velmi kompaktní, hmotnost jen 107g
- Hybridní ohřev s dobou nahřátí 15 s
- Vyměnitelná baterie (standard 18650)
- Kompatibilní s vodní dýmkou a připravený pro kapsle
- Bez funkce passthrough nabíjení
- Bez ovládání přes aplikaci
- Omezená životnost baterie
XMAX V3 Pro je přenosný vaporizér s hybridním ohřevem (konvekce + kondukce), vyměnitelnou 18650 baterií (2.600 mAh) a teplotním rozsahem až do 220°C. Doba nahřátí je přibližně 15 sekund. Je kompatibilní s dávkovacími kapslemi a adaptéry pro vodní filtr (WPA) a nabízí solidní celkový balíček pro začátečníky a cenově orientované uživatele.
V našem srovnání cen najdeš aktuální ceny z {shop_count} obchodů. V3 Pro je jedním z nejprodávanějších budget vaporizerů a zaujme svým poměrem cena/výkon. S hmotností 107 g a kompaktními rozměry se bez problémů vejde do každé kapsy bundy. Kdo preferuje čistou konvekci, měl by se podívat na nástupce XMAX V4 Pro.
Upgrade na V4 Pro? Naše srovnání V3 Pro vs V4 Pro ukazuje, zda se příplatek vyplatí.
Viz také: Starry 4 · XMAX V3 Nano · Fog Pro · XLux Roffu
Jak funguje ohřev a regulace teploty?
V3 Pro pracuje s hybridním ohřevem: kondukce zahřívá materiál kontaktem s keramickou komorou, zatímco konvekce vede skrz horký vzduch. Tato kombinace zajišťuje rychlé nahřátí a rovnoměrnou extrakci během celé session.
Teplotní rozsah sahá až do 220°C a lze jej nastavit v několika stupních pomocí bočního tlačítka. LED indikace na zařízení ukazují zvolený stupeň. Doba nahřátí je kolem 15 sekund – dost rychlá pro spontánní použití.
Doporučené teplotní rozsahy:
| Zóna | Rozsah | Výsledek |
|---|---|---|
| Chuť | 170–185°C | Jemná, aromatická, málo viditelná pára |
| Rovnováha | 185–200°C | Dobrá chuť s viditelnou párou |
| Hustá oblaka | 200–220°C | Silná pára, úplná extrakce |
Tip: Začni na 180°C a zvyšuj po 5 stupních. Jemněji namletý materiál často potřebuje o 5–10°C méně.
Jak správně nabíjet baterii?
V3 Pro používá vyměnitelnou 18650 baterii s kapacitou 2.600 mAh. Baterii lze během několika sekund vyjmout a vyměnit za čerstvou – zásadní výhoda oproti zařízením s pevně zabudovanou baterií.
Nabíjí se přes USB-C. Passthrough-Charging je možné: zařízení lze používat i během nabíjení. Jedno plné nabití vystačí přibližně na 5–7 sessions při střední teplotě.
Pro optimální výkon se doporučují kvalitní 18650 články (např. Samsung 25R nebo Sony VTC5). Levné no-name baterie často nabízejí nižší kapacitu a mohou zhoršit topný výkon. V3 Pro lze na cestách pohodlně dobít i z powerbanky.
Dávkovací kapsle a komora
V3 Pro je kompatibilní s dávkovacími kapslemi. Malé kapsle z nerezové oceli se naplní předem a na cestách je lze během několika sekund vyměnit. Keramická komora přitom zůstává téměř čistá – méně práce s čištěním a rovnoměrné dávkování při každé session.
Bez kapslí pojme komora zhruba 0,3 g. Pro nejlepší hybridní extrakci by měl být materiál namletý středně jemně a volně nasypaný. Příliš těsné naplnění omezuje podíl konvekce.
Výhody dávkovacích kapslí:
- Hygiena: Komora zůstává čistá
- Dávkování: Rovnoměrné množství v každé kapsli
- Rychlost: Výměna kapsle za méně než 10 sekund
- Na cesty: Vezmi si s sebou několik připravených kapslí
Design a přenosnost
S hmotností 107 g patří V3 Pro mezi lehčí zařízení ve své třídě. Kompaktní tělo z matného plastu dobře padne do ruky a bez problémů se vejde do kapsy bundy nebo batohu.
Ovládání probíhá přes boční tlačítko pro teplotu a samostatné tlačítko napájení. LED indikace ukazují zvolený stupeň teploty i stav baterie. Ve srovnání s nástupcem V4 Pro chybí OLED displej – LED ovládání je ale pro každodenní použití naprosto dostačující.
Modulární konstrukce usnadňuje čištění: náustek a keramickou komoru lze vyjmout samostatně. Na komoru stačí vatová tyčinka navlhčená izopropanolem; náustek lze celý ponořit. Při používání dávkovacích kapslí často stačí týdenní základní čištění.
Jaké příslušenství je kompatibilní?
V3 Pro je WPA-kompatibilní (Water Pipe Adapter). Pomocí 14-mm adaptéru jej lze připojit k vodním dýmkám a bongům. Pára se ve vodě ochladí a zjemní – zvlášť příjemné při vyšších teplotách.
Mezi originální příslušenství patří náhradní screens, dávkovací kapsle, čisticí kartáčky a náhradní náustky. Dávkovací kapsle jsou kompatibilní s dalšími modely XMAX, které používají stejný systém.
Další modely XMAX najdeš na stránce značky XMAX. Kompaktnější V3 Nano se hodí na cesty, V4 Pro nabízí čistou konvekci a OLED displej.
Závěr
XMAX V3 Pro je spolehlivý budget vaporizer s vyváženou sadou funkcí. Hybridní ohřev, vyměnitelná baterie, dávkovací kapsle a WPA kompatibilita – taková kombinace je pod 50 € vzácná. Hodí se hlavně pro začátečníky a pro všechny, kdo hledají jednoduché zařízení bez zbytečností.
Ve srovnání s nástupcem V4 Pro V3 Pro postrádá čistou konvekci, On-Demand režim, OLED displej a 3stupňový airflow. Naopak boduje kompatibilitou s dávkovacími kapslemi (V4 Pro: ne) a ještě nižší cenou. Kdo chce konvekci a větší kontrolu, sáhne po V4 Pro; kdo hledá solidní zařízení za malý peníz, s V3 Pro neudělá chybu.
Aktuální ceny z {shop_count} obchodů najdeš ve srovnání cen XMAX V3 Pro.
Srovnání: V3 Pro vs. Mighty+
| V3 Pro | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 2600 mAh | 3300 mAh |
| Cena od | 55€ | 211€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. Mighty+ od Storz & Bickel stojí od 6€ s dobou nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají hybridní ohřev (konv. + kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. PAX Plus
| V3 Pro | PAX Plus | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 100°C - 220°C | 175°C - 215°C |
| Doba zahřátí | 15s | 22s |
| Baterie | 2600 mAh | 3300 mAh |
| Cena od | 55€ | 85€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. PAX Plus od PAX stojí od 10€ s dobou nahřátí 22 sekund. Obě zařízení používají různé metody ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. Crafty+
| V3 Pro | Crafty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 2600 mAh | 3200 mAh |
| Cena od | 55€ | 161€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. Crafty+ od Storz & Bickel stojí od 5€ s dobou nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají hybridní ohřev (konv. + kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. PAX Mini
| V3 Pro | PAX Mini | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 100°C - 220°C | 180°C - 215°C |
| Doba zahřátí | 15s | 22s |
| Baterie | 2600 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | 55€ | 56€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. PAX Mini od PAX stojí od 12€ s dobou nahřátí 22 sekund. Obě zařízení používají různé metody ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. Air MAX
| V3 Pro | Air MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 2600 mAh | 5000 mAh |
| Cena od | 55€ | 91€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. Air MAX od Arizer stojí od 40€ s dobou nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají hybridní ohřev (konv. + kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. M7
| V3 Pro | M7 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Butan |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 7s |
| Baterie | 2600 mAh | Butan |
| Cena od | 55€ | 61€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. M7 od DynaVap stojí od 44€ s dobou nahřátí 7 sekund. Obě zařízení používají hybridní ohřev (konv. + kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: V3 Pro vs. Air SE
| V3 Pro | Air SE | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 180°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 2600 mAh | 3350 mAh |
| Cena od | 55€ | 47€ |
V3 Pro od XMAX začíná na 28€ a nahřeje se za 15 sekund. Air SE od Arizer stojí od 56€ s dobou nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají hybridní ohřev (konv. + kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
FAQ
V3 Pro Průvodci a niky
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Nastavení teploty
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Mikro-dávkování
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Recenze a dlouhodobé testování
- XMAX V3 Pro vs Venty
- XMAX V3 Pro vs Crafty+
- XMAX V3 Pro vs Mighty+
- XMAX V3 Pro vs Fenix NEO
- XMAX V3 Pro Alternativen








Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář