XMAX V3 Pro Baterie
XMAX V3 Pro Baterie od XMAX. Náhradní akumulátor pro V3 Pro — vyměnitelný článek 18650 pro neomezené seance. Dostupný po celé Evropě u několika internetových prodejců.
Srovnání cen (9 obchodů) 5–17 €
Historie cen (30 dní)...
* Některé odkazy jsou affiliate odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů nakoupíte, získáme malou provizi — bez jakýchkoli dodatečných nákladů pro vás.
Popis
Náhradní akumulátor pro V3 Pro — vyměnitelný článek 18650 pro neomezené seance.
Kompatibilita
Originální příslušenství od XMAX. Při nákupu věnujte pozornost modelu a generaci.
Materiál a kvalita
Vysoce kvalitní materiály pro použití v parní cestě. Pravidelné čištění prodlužuje životnost.
Doporučení k nákupu
Doporučujeme originální díly od XMAX. Náš srovnávač cen ukazuje nejnižší cenu z více než 60 obchodů.
FAQ
Kde najdu nejlepší cenu?
Náš srovnávač cen ukazuje ceny z 60+ evropských obchodů, aktualizované každou hodinu.
Jak často měnit opotřebitelné díly?
Při každodenním používání každé 2-4 měsíce. Sítka a těsnění jsou nejčastější opotřebitelné díly.
Kompatibilní vaporizéry
Související příslušenství
Baterie 26650 s testerem Arizer Air MAX
od 27,71€ Code VAPOCHECKER5 · vč. dopravy do DE
23 obchodů
IQ3 Baterie
od 28,67€ vč. dopravy do DE
17 obchodů
G Pen Hydout 510 Baterie
od 30,99€ vč. dopravy do DE
11 obchodů
DaVinci MIQRO Baterie
od 18,50€ vč. dopravy do DE
6 obchodů
Starry 3 Síťka
od 7,95€ vč. dopravy do DE
4 obchody
XMAX V4 Pro Sada sítek
od 14,89€ vč. dopravy do DE
4 obchody
DaVinci IQ 2 Baterie
od 16,50€ vč. dopravy do DE
3 obchody
CCELL M3 Baterie
od 18,80€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Kde koupit XMAX V3 Pro Baterie za nejlepší cenu?
XMAX V3 Pro Baterie je k dispozici od 8,10€ v VapeFully. Zahrnuje známé poštovné.
Se kterými vaporizéry je XMAX V3 Pro Baterie kompatibilní?
XMAX V3 Pro Baterie je kompatibilní s V3 Pro, XMAX V4 Pro.
Vyplatí se srovnávat ceny XMAX V3 Pro Baterie?
Ano, XMAX V3 Pro Baterie je k dispozici v 9 obchodech. Ceny od 4,10€ do 19,99€. Code VAPOCHECKER10. Cena zboží; doprava může být navíc.