Dr. Dabber Ghost 2
Zalety
- Bardzo szybkie nagrzewanie (5 sec)
- Wymienne kwarcowe grzałki
- Kompaktowy format typu pen
Wady
- Tylko do koncentratów
- Mała bateria (350 mAh)
- Brak portu WPA
Dr. Dabber Ghost 2 — Porównanie Cen (32 sklepów) 91–162 €
Zaktualizowano: 13.05.2026, 00:45
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Kondukcja |
| Typ Urządzenia | Długopis |
| Brand | Dr. Dabber |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 150°C - 290°C |
| Czas Nagrzewania | 5 sekund |
| Pojemność Baterii | 350 mAh |
| Weight | 198 g |
| Gwarancja | 1 rok |
| Session Mode | Na żądanie |
| Vapor Path | Ceramika |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
| MSRP | 145 € |
O tym waporyzatorze
- Bardzo szybkie nagrzewanie (5 sec)
- Wymienne kwarcowe grzałki
- Kompaktowy format typu pen
- Tylko do koncentratów
- Mała bateria (350 mAh)
- Brak portu WPA
Zobacz także: Dr. Dabber Switch 2 · Dr. Dabber XS · Boost EVO · Dr. Dabber Switch
Szybkie nagrzewanie
Kontekst badawczy: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji czynnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze unikane. Źródło: PubMed 16637053
Akumulator
Dr. Dabber
Zalety i wady
- + 5 s czasu nagrzewania
- + Kompaktowy format pióra
- + Korzystna cena
- - Mały akumulator (350 mAh)
- - Czysta kondukcja
- - Brak USB-C
Więcej Dr. Dabber waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 3
Porównanie specyfikacji
| Dr. Dabber Ghost 2 | Boost EVO | |
|---|---|---|
| Typ | Vape Pen | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 150°C - 290°C | 399°C |
| Czas nagrzewania | 5s | 11s |
| Bateria | 350 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 91€ | 68€ |
| Dr. Dabber Ghost 2 | Dr. Dabber Switch 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Vape Pen | Stacjonarny |
| Grzanie | Kondukcja | Indukcja |
| Temperatura | 150°C - 290°C | 343°C |
| Czas nagrzewania | 5s | 5s |
| Bateria | 350 mAh | brak (zasilanie sieciowe) |
| Cena od | 91€ | 298€ |








Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować