Dr. Dabber Ghost 2
Výhody
- Mimořádně rychlé zahřátí (5 s)
- Vyměnitelné křemenné cívky
- Kompaktní pen formát
Nevýhody
- Pouze pro koncentráty
- Malá baterie (350 mAh)
- Bez portu WPA
Dr. Dabber Ghost 2 — Srovnání Cen (32 obchodů) 91–162 €
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:45
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Kondukce |
| Typ Zařízení | Pero |
| Brand | Dr. Dabber |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 150°C - 290°C |
| Doba Nahřívání | 5 sekund |
| Kapacita Baterie | 350 mAh |
| Weight | 198 g |
| Záruka | 1 rok |
| Session Mode | Na vyžádání |
| Vapor Path | Keramika |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
| MSRP | 145 € |
O tomto vaporizéru
- Mimořádně rychlé zahřátí (5 s)
- Vyměnitelné křemenné cívky
- Kompaktní pen formát
- Pouze pro koncentráty
- Malá baterie (350 mAh)
- Bez portu WPA
Viz také: Dr. Dabber Switch 2 · Dr. Dabber XS · Boost EVO · Dr. Dabber Switch
Rychlý ohřev
Kontext výzkumu: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje více než 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou do značné míry eliminovány. Zdroj: PubMed 16637053
Baterie
Dr. Dabber
Výhody a nevýhody
- + 5s doba zahřívání
- + Kompaktní formát pera
- + Příznivá cena
- - Malá baterie (350 mAh)
- - Čistá kondukce
- - Bez USB-C
Více Dr. Dabber vaporizérů 4
Podobné vaporizéry 3
Srovnání specifikací
| Dr. Dabber Ghost 2 | Boost EVO | |
|---|---|---|
| Typ | Vape Pen | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Kondukce |
| Teplota | 150°C - 290°C | 399°C |
| Doba zahřátí | 5s | 11s |
| Baterie | 350 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 91€ | 68€ |
| Dr. Dabber Ghost 2 | Dr. Dabber Switch 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Vape Pen | Stacionární |
| Topení | Kondukce | Indukce |
| Teplota | 150°C - 290°C | 343°C |
| Doba zahřátí | 5s | 5s |
| Baterie | 350 mAh | bez (síťové napájení) |
| Cena od | 91€ | 298€ |








Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář