VapoChecker - Porownywarka Waporyzatorow
Znajdz najlepsza cene dla swojego waporyzatora na calym swiecie.
Popularne Teraz
Popularne Porownania
Produkty z obniżką cen w ostatnich 7 dniach
Ostatnia aktualizacja: 12.05.2026 16:58
Kategorie Porownania Cen
Znajdz najlepsze ceny w kazdej kategorii
| Vaporizer | Najlepsza cena | |
|---|---|---|
![]() |
100-220 C · 11s · 2550mAh · Kapsułki · 1 gwarancja na rok · 138g · 18650 · Isoliert
|
109,90 €
↑ 54%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
3 Sklepy
|
![]() |
40-210 C · 60s · 3300mAh · Aplikacja · Kapsułki · 2 gwarancja na rok · 242g
|
305,08 €
305–568 €
UVP:
↑ 38%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
34 Sklepy
|
![]() |
50-210 C · 120s · 2200mAh · 99 gwarancja na rok · 217g · PROPRIETARY · Glas
|
264,10 €
↑ 58%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
3 Sklepy
|
![]() |
40-210 C · 20s · 3000mAh · Aplikacja · Kapsułki · 2 gwarancja na rok · 252g
|
338,97 €
339–642 €
UVP:
↑ 69%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
35 Sklepy
|
![]() |
3s · 2800mAh · 3 gwarancja na rok · 102g · 18650 · Glas
|
297,32 €
297–372 €
UVP:
↑ 41%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
9 Sklepy
|
![]() |
40-210 C · 60s · 3200mAh · Aplikacja · Kapsułki · 2 gwarancja na rok · 135g
|
236,44 €
236–291 €
UVP:
↑ 29%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
31 Sklepy
|
![]() |
40-230 C · 40s · Aplikacja · Kapsułki · 2 gwarancja na rok · 1800g · Keramik
|
593,21 €
593–914 €
UVP:
↑ 38%
Price trend 15 days
up
Najlepsza cena
33 Sklepy
|
![]() |
Air 2
All-Time Low
50-220 C · 75s · 3200mAh · 99 gwarancja na rok · 116g · 18650 · Glas
|
157,60 €↓
↓ 17%
Price trend 15 days
down
Najlepsza cena
4 Sklepy
|
![]() |
Solo 3 V2
Historic Low
50-220 C · 15s · 5000mAh · Aplikacja · 99 gwarancja na rok · 185g · 18650 · Glas
|
171,42 €↓
171–420 €
Price trend 15 days
stable
Najlepsza cena
17 Sklepy
|
![]() |
Rogue 2
Historic Low
138-221 C · 20s · 3500mAh · Kapsułki · 2 gwarancja na rok · 190g · PROPRIETARY · Isoliert
|
118,41 €↓
Średnia 174,82 € · Oszczędź 56,41 € (32%)
Price trend 15 days
stable
Najlepsza cena
2 Sklepy
|
Ostatnia aktualizacja: 12.05.2026, 21:55 · Wszystkie informacje bez gwarancji.
Co to jest waporyzator do suszu?
Waporyzator do suszu podgrzewa wysuszone zioła, kwiaty lub tytoń do temperatury 160–230 °C, uwalniając aktywne związki bez spalania materiału. Według badania Pomahačová et al. (Journal of Chromatography, 2009) waporyzacja w 200 °C uwalnia pożądane związki i ogranicza produkty uboczne spalania. Para jest łagodniejsza dla płuc i bogatsza w smak niż dym.
Jak duży jest rynek?
Aktualnie porównujemy ponad 890 waporyzatorów od 190+ marek w 270+ sklepach z 50 krajów. Codziennie do naszej bazy danych wpływa około 9 000 aktualizacji cen. Sam Storz & Bickel Venty pojawia się w ponad 140 sklepach, Mighty+ w 136, a Volcano Hybrid w 135. Ceny tego samego modelu mogą różnić się o ponad 100 € w zależności od sklepu i kraju.
Konwekcja, kondukcja czy hybryda?
Spośród 890+ modeli w naszej bazie 372 wykorzystuje kondukcję, 302 konwekcję, a 137 system hybrydowy. Przy kondukcji susz leży bezpośrednio na rozgrzanej powierzchni. To zapewnia szybkie nagrzewanie, ale może powodować nierównomierne podgrzewanie. Konwekcja przepuszcza gorące powietrze przez susz, dając bardziej równomierną parę i lepszy smak, choć zużywa więcej energii. Urządzenia hybrydowe łączą obie metody: szybkie nagrzewanie ze spójnym uwalnianiem substancji. 27 urządzeń wykorzystuje ogrzewanie indukcyjne, nowszą technologię ze szczególnie szybkim nagrzewaniem.
Przenośny, stacjonarny czy na butan?
490 modeli w naszym porównaniu to przenośne urządzenia na baterie, 118 to stacjonarne waporyzatory sieciowe, a 143 działa na zapalniczkę butanową (np. DynaVap). Przenośne pokrywają największą część rynku. Stacjonarne dają gęstszą, chłodniejszą parę, a butanowe działają bez elektroniki i są często tańsze. Są też 35 ball vapes, rosnąca nisza, oraz 107 vape penów na wkłady 510.
Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
Kluczowe kryteria to metoda ogrzewania, czas nagrzewania, żywotność baterii, zakres temperatur i jakość materiału ścieżki pary. Ceramika lub szkło w ścieżce pary daje czystszy smak niż plastik. Kapsułki dozujące utrzymują komorę w czystości i ułatwiają ładowanie. Ładowanie pass-through pozwala używać urządzenia podczas ładowania, co jest przydatne podczas długich sesji. Gwarancje wynoszą od 2 do 10 lat w zależności od producenta.
Czy porównywanie cen się opłaca?
Dla produktów dostępnych w co najmniej trzech sklepach średnia różnica między najtańszą a najdroższą ofertą wynosi około 120 €. Przykład: Venty można obecnie znaleźć od około 165 € do ponad 680 € w zależności od sklepu i kraju. Automatycznie uwzględniamy koszty wysyłki, aby pokazać prawdziwą cenę całkowitą. Dla zamówień spoza UE oznaczamy cła.
Susz vs. koncentrat vs. vape pen
| Cecha | Susz | Koncentrat/Dab | Vape pen (510) |
|---|---|---|---|
| Materiał | Suszone zioła | Woski, oleje, ekstrakty | Wstępnie napełnione wkłady |
| Temperatura | 160–230 °C | 200–370 °C | Najczęściej predefiniowana |
| Smak | Ziołowy, naturalny | Skoncentrowany, intensywny | Zależy od wkładu |
| Przedział cenowy | 25–1 499 € | 80–400 € | 15–60 € |
| Modele na VapoChecker | 490+ Przenośnych + 118 Stacjonarnych | 35+ E-Rigs & Wax Pens | 107 Pens |
Alerty cenowe i historia cen
Możesz ustawić darmowy alert cenowy dla każdego produktu. Gdy cena w którymkolwiek z 270+ sklepów spadnie poniżej Twojego celu, dostaniesz email. Historia cen pokazuje zmiany z ostatnich 30 dni, abyś mógł ocenić, czy oferta jest naprawdę dobra, czy cena może jeszcze spaść. Wszystkie dane opierają się na 41 000+ aktywnie monitorowanych adresach URL produktów.
Użyj filtrów powyżej, aby sortować według metody ogrzewania, typu, ceny lub marki i znajdź najlepszą ofertę na swój kolejny waporyzator.








