Najlepsze waporyzatory konwekcyjne 2026: Top 10

Najlepsze waporyzatory konwekcyjne 2026: Top 10 w porównaniu

W skrócie: Tinymight 2 (od 327,99 € Code VAPOCHECKER-TINYMIGHT-2 · z wysyłką, 64 sklepy) to punkt odniesienia dla przenośnej pary konwekcyjnej, ręcznie wykonany przez fińską manufakturę Tinymight. Najtańsza opcja: Smono 3 od 84,89 € Code VAPOCHECKER-SMONO-SMONO-3 · z wysyłką. Najlepsze urządzenie na butan: Vestratto Anvil od 188,90 € z wysyłką.
Aktualne ceny: Tinymight 2
VapeFully od 327,99 € Code VAPOCHECKER-TINYMIGHT-2 · z wysyłką do DE Do sklepu
IlVaporizzatore 339,00 € z wysyłką do DE Do sklepu
Ethos Herbals 339,00 € z wysyłką do DE Do sklepu
Vetter Grow 339,99 € z wysyłką do DE Do sklepu
Vaping Lee 348,00 € z wysyłką do DE Do sklepu
5 porównanych sklepów

Waporyzatory konwekcyjne przekazują ciepło do suszu gorącym powietrzem. Smak i czas nagrzewania zależą od modelu. Metoda grzania i tryb pracy są niezależne: konwekcja może działać zarówno w trybie sesyjnym, jak i on-demand. Niektóre ball vape utrzymują gorącą głowicę między zaciągnięciami. On-demand oznacza wtedy przekazywanie tego ciepła do ziela dla pojedynczych zaciągnięć.

Który waporyzator konwekcyjny pasuje do jakiego zastosowania?

Dla kogo? Nasza rekomendacja Od Typ
Codzienny użytek, bezkompromisowa jakość Tinymight 2 327,99 € Code VAPOCHECKER-TINYMIGHT-2 · z wysyłką Na żądanie
Rytuał butanowy, maksymalna trwałość Vestratto Anvil 188,90 € z wysyłką Butan
Miłośnik designu, użytkownik aplikacji Firefly 2+ 179,00 € z wysyłką Na żądanie
Wejście w konwekcję poniżej 150 EUR Fenix NEO 129,00 € z wysyłką Sesyjny
Najtańsza prawdziwa para konwekcyjna Smono 3 84,89 € Code VAPOCHECKER-SMONO-SMONO-3 · z wysyłką Sesyjny
Najszybszy rozruch poniżej 100 EUR XMAX V4 Pro 79,86 € z wysyłką Sesyjny

Nasza Top 10: Najlepsze waporyzatory konwekcyjne

1. Tinymight 2 — Najlepszy przenośny wszechstronny

Tinymight 2 waporyzator konwekcyjny

Tinymight 2 z Finlandii to punkt odniesienia dla przenośnej pary konwekcyjnej. Wdech — i w ciągu trzech sekund para jest gotowa — prawdziwe działanie na żądanie, bez dogrzewania ani spalania między zaciągnięciami. Na wyższych ustawieniach gęstość obłoków rywalizuje z urządzeniami stacjonarnymi.

Powietrze przepływa przez stalową komorę ze stali nierdzewnej i szklany tor parowy — żadnego plastiku między zielem a ustami. Wymienna bateria 18650 sprawia, że ręcznie wykonane drewniane urządzenie jest praktycznie nieograniczone w użytkowaniu.

  • ✅ Najlepsze konwekcyjne doświadczenie na żądanie w swojej klasie
  • ✅ Gęstość obłoków zbliżona do stacjonarnych, smak bogaty w terpeny
  • ✅ Wymienna bateria 18650, tryb na żądanie i sesyjny
  • ❌ Krzywa uczenia się techniki zaciągania, nie jest plug-and-play
  • ❌ Para robi się gorąca, jednostka chłodząca wymaga częstego czyszczenia
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: 18650, wymienna | Czas rozgrzewania: ~3s (na żądanie + sesyjny)
  • Cena: 327,99 € Code VAPOCHECKER-TINYMIGHT-2 · z wysyłką

→ Tinymight 2 porównanie cen

2. Tafée Bowle — Najlepszy smak

Tafée Bowle waporyzator konwekcyjny

Tafée Bowle jest dla wielu testerów najsmaczniejszym przenośnym urządzeniem w ogóle: 100% konwekcji przez obojętne materiały zapewnia aromat na poziomie urządzeń stacjonarnych. Grzejnik na żądanie jest gotowy w jedną do dwóch sekund — niemal żadne urządzenie nie startuje szybciej.

Magnetyczny stem z ceramicznymi kapsułkami dozującymi można zdemontować bez narzędzi, ogromna bateria wystarcza na 12 do 20 sesji. Pucharkowata aluminiowa obudowa (Made in Canada) jest pierwszorzędna — za to jest to najdroższe urządzenie na liście.

  • ✅ Smakowo na szczycie wśród przenośnych (100% konwekcja)
  • ✅ Rozgrzewanie w ~1-2 sekundy, prawdziwe działanie na żądanie
  • ✅ Ogromna bateria (12-20 sesji), premium wykonanie
  • ❌ Najdroższe urządzenie na liście, bateria na stałe wmontowana
  • ❌ Kształt pucharu — bardziej do użytku domowego niż do kieszeni
  • Grzanie: Konwekcja (100%) | Bateria: 5000 mAh, stała | Czas rozgrzewania: ~1-2s (na żądanie)
  • Cena: 489,00 € z wysyłką

→ Tafée Bowle porównanie cen

3. Firefly 2+ — Najlepsza konwekcja na żądanie

Firefly 2+ On-Demand waporyzator konwekcyjny

Firefly 2+ uchodzi za wzorzec smaku w swojej klasie. Dynamiczna konwekcja grzeje tylko podczas zaciągnięcia, kompletny szklany tor parowy oddaje świeże, bogate w terpeny aromaty, których urządzenia kondukcyjne po prostu nie oferują.

Ponieważ między zaciągnięciami nic się nie gotuje, urządzenie jest wyjątkowo oszczędne w zużyciu materiału — idealne do microdosingu. Wyjmowana bateria ładuje się w około 45 minut.

  • ✅ Wzorzec smaku dzięki szklanemu torowi pary
  • ✅ Prawdziwa reakcja na żądanie, bardzo oszczędne zużycie materiału
  • ✅ Wymienna bateria, wysokiej jakości chassis magnezowe
  • ❌ Silnie uzależnione od techniki zaciągania, odczuwalna krzywa uczenia się
  • ❌ Skromna żywotność baterii, smak zamiast dużych obłoków
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: wymienna | Czas rozgrzewania: ~3s (na żądanie)
  • Cena: 179,00 € z wysyłką

→ Firefly 2+ porównanie cen

4. Vestratto Anvil — Najlepsza mechaniczna konwekcja

Vestratto Anvil butanowy waporyzator konwekcyjny

Vestratto Anvil pokazuje, że szczytowa wydajność jest możliwa bez elektroniki: czysto mechaniczny, na butan, bez czasu ładowania ani zużycia baterii. Wysoka masa termiczna dostarcza gęste, intensywne obłoki i okno sesyjne trwające około 60 sekund — nadający się do użytku grupowego.

Wymienne komory przełączają między trybem smakowym a maksymalną wydajnością, wykonanie (Ameryka Północna) jest znakomite. Obsługa butanu i słyszalny sygnał gotowości wymagają jednak wprawy.

  • ✅ Całkowicie niezależny od prądu i baterii (butan)
  • ✅ Gęste, intensywne obłoki, ~60s okno sesyjne
  • ✅ Wysokiej jakości wykonanie, wymienne komory
  • ❌ Krzywa uczenia się — przy złym płomieniu grozi spalenie
  • ❌ ~45s rozgrzewania, potrzebny zewnętrzny palnik butanowy
  • Grzanie: Konwekcja (butan) | Bateria: brak (mechaniczny) | Czas rozgrzewania: ~45s (na żądanie)
  • Cena: 188,90 € z wysyłką

→ Vestratto Anvil porównanie cen

5. XMAX V4 Pro — Najlepszy stosunek ceny do jakości

XMAX V4 Pro waporyzator konwekcyjny

XMAX V4 Pro dostarcza na poziomie, który normalnie kosztuje trzy do czterech razy więcej. Czysta szklana para konwekcyjna przez izolowany tor, a do tego wymienna bateria 18650 — wymiana w sekundy dla praktycznie nieograniczonego czasu pracy.

Podwójny tryb (na żądanie i sesyjny) oraz trzystopniowy przepływ powietrza obsługują zarówno okazjonalnych, jak i intensywnych użytkowników. Kolorowy OLED ustawia temperaturę z dokładnością do stopnia; wyświetlana temperatura jest w rzeczywistości nieco wyższa, więc lepiej ustawiać konserwatywnie.

  • ✅ Wydajność na poziomie urządzeń 3-4× droższych (zwycięzca C/J)
  • ✅ Wymienna bateria 18650, tryb na żądanie i sesyjny
  • ✅ Czysta szklana para konwekcyjna, kolorowy OLED
  • ❌ Mała komora, jakość materiałów nie premium
  • ❌ Czysta konwekcja wymaga pewnej techniki zaciągania
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: 18650, wymienna | Czas rozgrzewania: ~11s (na żądanie + sesyjny)
  • Cena: 79,86 € z wysyłką

→ XMAX V4 Pro porównanie cen

6. Wolkenkraft FX Mini Ultra — Najlepsza kompaktowa konwekcja

Wolkenkraft FX Mini Ultra waporyzator konwekcyjny

Wolkenkraft FX Mini Ultra to jedno z najmniejszych prawdziwych urządzeń konwekcyjnych i mieści się całkowicie w dłoni. Komora tytanowa i szklany ustnik dostarczają czystą, aromatyczną parę, a zaciągnięcie jest wyjątkowo otwarte i bezwysiłkowe.

Mała komora pracuje oszczędnie, USB-C ładuje szybko, a na urządzenie udzielana jest pięcioletnia gwarancja. Jednak dla długich sesji grupowych mała pojemność jest kompromisem wynikającym z kompaktowości.

  • ✅ Jedno z najmniejszych prawdziwych urządzeń konwekcyjnych
  • ✅ Czysty smak (komora tytanowa + szkło), otwarte zaciąganie
  • ✅ 5 lat gwarancji, szybkie ładowanie USB-C
  • ❌ Bardzo mała komora, częste ładowanie
  • ❌ Ograniczona żywotność baterii (~6-8 krótkich sesji)
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: stała | Czas rozgrzewania: ~25s (sesyjny)
  • Cena: 119,00 € z wysyłką

→ Wolkenkraft FX Mini Ultra porównanie cen

7. Fenix NEO — Najtańsze wejście w konwekcję

Fenix NEO waporyzator konwekcyjny

Fenix NEO wprowadza prawdziwą konwekcję do klasy entry-level. Izolowany tor powietrzny (komora tytanowa, cyrkon) zapewnia czystą parę, jaką normalnie spotyka się tylko w droższych urządzeniach — zaskakująco bogaty smak nawet przy niskich temperaturach.

Obsługa i wyświetlacz OLED są przyjazne dla początkujących, szybkie ładowanie USB-C i duża bateria 3000 mAh niwelują typową słabość urządzeń konwekcyjnych. Pozostaje jednak czystym waporyzatorem sesyjnym bez trybu na żądanie.

  • ✅ Prawdziwa konwekcja w cenie entry-level
  • ✅ Czysta para przez izolowany tor powietrzny (tytan/cyrkon)
  • ✅ Przyjazny dla początkujących, USB-C, duża bateria 3000 mAh
  • ❌ Bateria na stałe wmontowana, mała komora
  • ❌ Tylko tryb sesyjny, brak trybu na żądanie
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: 3000 mAh, stała | Czas rozgrzewania: ~25-30s (sesyjny)
  • Cena: 129,00 € z wysyłką

→ Fenix NEO porównanie cen

8. Smono 3 — Najtańsza szklana konwekcja

Smono 3 waporyzator konwekcyjny

Smono 3 to najtańszy prawdziwy szklany waporyzator konwekcyjny na liście, wyprodukowany w Niemczech. Szklany ustnik nad komorą ze stali nierdzewnej dostarcza czysty, nieskażony smak — co jest konsekwentnie chwalone niemal w każdym teście.

Obsługa jest jak najprostsza (wyświetlacz OLED, szybki czas rozgrzewania ~25s, bardzo otwarte zaciąganie), a cena bezkonkurencyjna. Stała bateria wystarcza tylko na dwie do trzech sesji — to wyraźnie urządzenie dla początkujących lub okazjonalnych użytkowników.

  • ✅ Czysty smak dzięki szklanemu torowi pary
  • ✅ Najlepszy stosunek ceny do jakości, bardzo prosta obsługa
  • ✅ Niemiecki producent
  • ❌ Bateria na stałe wmontowana — tylko 2-3 sesje na ładowanie
  • ❌ Mała komora, gęstość pary poniżej poziomu premium
  • Grzanie: Konwekcja | Bateria: stała | Czas rozgrzewania: ~25s (sesyjny)
  • Cena: 84,89 € Code VAPOCHECKER-SMONO-SMONO-3 · z wysyłką

→ Smono 3 porównanie cen

9. Epicvape E-Nano NXT — Najlepszy smak stacjonarny w cenie budżetowej

Epicvape E-Nano NXT stacjonarny waporyzator konwekcyjny

Epicvape E-Nano NXT to ręcznie wykonany stacjonarny log vape, który dostarcza czysty smak konwekcyjny za ułamek ceny droższych urządzeń stacjonarnych. Jest niezwykle wydajny i niezawodnie odparowuje nawet mikroskopijne ilości od około 0,02 g — król microdosingu.

Każda obudowa jest toczona z litego drewna, trzyletnia gwarancja (element grzejny dożywotnia) czyni go zakupem na całe życie. Wersja NXT poprawia stabilność i zarządzanie ciepłem. Obsługiwana przez whip i pokrętło bez wyświetlacza.

  • ✅ Smak stacjonarny w cenie budżetowej, król microdosingu
  • ✅ Ręcznie wykonane lite drewno, 3 lata gwarancji (grzejnik dożywotni)
  • ✅ Aktualizacja NXT: stabilniejszy, chłodniejsze wnętrze
  • ❌ Stacjonarny (zasilanie sieciowe), brak wyświetlacza
  • ❌ Obsługa przez whip z krzywą uczenia się
  • Grzanie: Konwekcja (stacjonarny) | Zasilanie: sieciowe | Czas rozgrzewania: krótki (na żądanie)
  • Cena: 150,28 € inne regiony

→ Epicvape E-Nano NXT porównanie cen

10. Arizer XQ2 — Najbardziej wszechstronny stacjonarny

Arizer XQ2 stacjonarny waporyzator konwekcyjny

Arizer XQ2 (następca kultowego Extreme-Q) oferuje balon i wąż w jednym urządzeniu — rano szybko przez whip, wieczorem wygodnie przez balon w towarzystwie. Tej elastyczności nie oferuje niemal żadne urządzenie stacjonarne w tej cenie.

Ceramiczny grzejnik konwekcyjny plus szkło borokrzemianowe dostarcza stale aromatyczną parę, sterowaną pilotem z trzema poziomami wentylatora. Jako najlepsze urządzenie stacjonarne poniżej 200 EUR uchodzi za niedrogą alternatywę dla Volcano.

  • ✅ Balon i wąż w jednym urządzeniu, pilot
  • ✅ Najlepsze urządzenie stacjonarne poniżej 200 EUR (alternatywa dla Volcano)
  • ✅ Aromatyczna para, szeroki zakres temp (50-260 °C)
  • ❌ Stacjonarny i nieporęczny, kruche szkło
  • ❌ 3-5 minut czasu rozgrzewania i napełniania
  • Grzanie: Konwekcja (stacjonarny) | Zasilanie: sieciowe | Obsługa: balon + wąż, pilot
  • Cena: 160,55 € Code VAPOCHECKER5 · z wysyłką

→ Arizer XQ2 porównanie cen

Warte uwagi również

Te urządzenia niewiele zabrakło do Top 10, ale dla właściwej grupy docelowej są jednoznaczną rekomendacją:

    • Sticky Brick (Flip Brick / Runt): Butanowa konwekcja ze szkła i drewna, bez elektroniki — pierwszorzędny, pełny smak i praktycznie niezniszczalny. Stroma krzywa uczenia się. Dla purystów aromatu.
    • 7th Floor Silver Surfer (SSV): Kultowy klasyk konwekcji desktop (Made in USA), bardzo solidny, doskonała para — jedynie analogowy pokrętło zamiast cyfrowego sterowania. Dla domowych użytkowników nastawionych na trwałość.
    • Healthy Rips Rogue 2: szybki, gęste chmury, świetna żywotność akumulatora i doskonały stosunek jakości do ceny — pracuje jednak jako hybryda (konwekcja + kondukcja) i tym samym ściśle rzecz biorąc należy do naszej listy najlepszych waporyzatorów hybrydowych. Dla codziennych użytkowników, którzy przedkładają tempo nad ostateczną czystość smaku.

    Konwekcja vs. kondukcja: czym się różnią?

    Waporyzatory kondukcyjne ogrzewają susz przez kontakt z gorącymi powierzchniami komory. Cena i czas nagrzewania zależą od modelu. Waporyzatory konwekcyjne przekazują ciepło do suszu gorącym powietrzem. Smak i czas nagrzewania zależą od modelu. Waporyzatory hybrydowe łączą gorące powietrze i grzanie kontaktowe. Ich współdziałanie zależy od urządzenia. Metoda grzania i tryb pracy są niezależne: konwekcja może działać zarówno w trybie sesyjnym, jak i on-demand. Niektóre ball vape utrzymują gorącą głowicę między zaciągnięciami. On-demand oznacza wtedy przekazywanie tego ciepła do ziela dla pojedynczych zaciągnięć.

    Badanie: Hazekamp i in. (2006) porównali uwalnianie THC przez waporyzator Volcano (konwekcja) w temperaturze 200 °C ze spalaniem. Wynik: 54 % odtwarzalnego odzysku THC, bez produktów ubocznych spalania, takich jak kannabinol czy delta-8-THC — pierwszy farmaceutyczny dowód jakości dla waporyzatora konwekcyjnego. (PubMed 16637053)
    Badanie: Pomahacova i in. (2009) wykazali, że waporyzator konwekcyjny Volcano w temperaturze 210 °C redukuje obciążenie szkodliwymi substancjami w parze o ponad 95 % w porównaniu ze spalaniem — przy jednoczesnej wyższej wydajności kannabinoidów. Konwekcja jest tym samym najczystszą metodą ekstrakcji poza konceptami hotbox dla desktopów. (PubMed 19731960)

    Kiedy opłaca się prawdziwy waporyzator konwekcyjny?

    Porównaj tryb pracy, zasilanie, wielkość komory i sterowanie ze swoim sposobem użytkowania. Metoda ogrzewania opisuje przekazywanie ciepła; sama nie określa, które urządzenie pasuje do ciebie.

    konstrukcja, ustawienia, materiał i technika zaciągania wpływają na wynik. stosuj instrukcję zamiast uniwersalnego czasu lub tempa zaciągnięć.

    Waporyzatory sesyjne pozostają gotowe do grzania podczas kilku zaciągnięć w jednej ciągłej sesji. Czas trwania i ciepło resztkowe zależą od urządzenia. Waporyzatory on-demand dostarczają ciepło do pojedynczych zaciągnięć: przyciskiem, aktywacją przy wdechu lub ręcznie. Wstępne nagrzewanie i ciepło resztkowe zależą od modelu. Metoda grzania i tryb pracy są niezależne: konwekcja może działać zarówno w trybie sesyjnym, jak i on-demand. Niektóre ball vape utrzymują gorącą głowicę między zaciągnięciami. On-demand oznacza wtedy przekazywanie tego ciepła do ziela dla pojedynczych zaciągnięć.

    W przypadku zamierzonego zastosowania liczą się dokumentacja i dane konkretnego modelu. Sama metoda ogrzewania nie potwierdza przydatności medycznej ani powtarzalności dawkowania.

    Entuzjaści rytuału: Kto lubi ten proces — zapalenie zapalniczki, ustawienie płomienia, znalezienie rytmu zaciągania — w butanowej konwekcji (Vestratto Anvil) znajdzie mechaniczną rzetelność, jakiej urządzenia elektroniczne nie oferują. Bez stresu związanego z akumulatorem, bez aktualizacji oprogramowania, tylko materiał i powietrze.

    Na co zwracać uwagę przy waporyzatorach konwekcyjnych?

    stosuj instrukcję zamiast uniwersalnego czasu lub tempa zaciągnięć. sprawdź dane konkretnego modelu, nie tylko metodę grzania.

    Wielkość komory i kompatybilne kapsułki dozujące wpływają na ilość wsadu. Mielenie i napełnianie dostosuj do instrukcji urządzenia; stałe masy lub procenty napełnienia nie dotyczą każdego modelu.

    Waporyzatory sesyjne pozostają gotowe do grzania podczas kilku zaciągnięć w jednej ciągłej sesji. Czas trwania i ciepło resztkowe zależą od urządzenia. Waporyzatory on-demand dostarczają ciepło do pojedynczych zaciągnięć: przyciskiem, aktywacją przy wdechu lub ręcznie. Wstępne nagrzewanie i ciepło resztkowe zależą od modelu. Metoda grzania i tryb pracy są niezależne: konwekcja może działać zarówno w trybie sesyjnym, jak i on-demand. Niektóre ball vape utrzymują gorącą głowicę między zaciągnięciami. On-demand oznacza wtedy przekazywanie tego ciepła do ziela dla pojedynczych zaciągnięć.

    Często zadawane pytania

    Czy waporyzatory konwekcyjne są lepsze niż kondukcyjne?

    Waporyzatory kondukcyjne ogrzewają susz przez kontakt z gorącymi powierzchniami komory. Cena i czas nagrzewania zależą od modelu. Waporyzatory konwekcyjne przekazują ciepło do suszu gorącym powietrzem. Smak i czas nagrzewania zależą od modelu. Waporyzatory hybrydowe łączą gorące powietrze i grzanie kontaktowe. Ich współdziałanie zależy od urządzenia. konstrukcja, ustawienia, materiał i technika zaciągania wpływają na wynik.

    Dlaczego waporyzatory konwekcyjne są droższe?

    Rodzaj ogrzewania nie ustala stałej hierarchii cen. Wyposażenie, materiały, gwarancja i aktualne oferty sklepów wpływają na cenę konkretnego urządzenia.

    Czy mogę używać waporyzatora konwekcyjnego z koncentratami?

    Większość urządzeń konwekcyjnych jest przeznaczona do suchych ziół. Niektóre modele, jak Tinymight 2 czy Firefly 2+, oferują wkłady na koncentraty jako akcesoria, ale główna siła tkwi w suchym zielu. Użytkownicy korzystający wyłącznie z koncentratów lepiej sięgną po dedykowane dab peny lub urządzenia desktop, takie jak Volcano Hybrid.

    Który waporyzator konwekcyjny nadaje się dla początkujących?

    Smono 3 lub Fenix NEO. Oba mają wybaczający strumień powietrza i wyświetlacz OLED z czytelnym wskazaniem temperatury. Przed Tinymight 2 lub Firefly 2+ warto poznać tańsze urządzenie konwekcyjne, by nauczyć się techniki zaciągania — inaczej traci się dużo potencjału.

    Jak czyścić waporyzator konwekcyjny?

    Ustniki, sitka i elementy chłodzące mogą wymagać różnych metod czyszczenia. Dla każdej części stosuj wskazówki producenta dotyczące odpowiednich środków i odstępów między konserwacjami.

    Jak długo wytrzymuje waporyzator konwekcyjny?

    Żywotność zależy od użytkowania, konserwacji i możliwości naprawy. Sprawdź, czy akumulatory i inne zużywające się części modelu można wymieniać oraz czy są dostępne części zamienne.

    Wszystkie listy rankingowe w skrócie

    Listy rankingowe według doświadczenia

    Historia cen

    Najniższa cena294,31 € Średnia351,10 € Najwyższa cena441,18 €

    Który waporyzator konwekcyjny jest najlepszy?

    To zależy od zastosowania. Tinymight 2 do przenośnej konwekcji on-demand, Firefly 2+ do sterowania przez aplikację i designu, Vestratto Anvil do mechanicznej konwekcji butanowej bez elektroniki.

    Który waporyzator konwekcyjny dla początkujących?

    Dla początkujących sprawdzą się Smono 3 lub Fenix NEO. Oba mają wybaczający strumień powietrza i wyświetlacz OLED.

    Czy mogę używać koncentratów z konwekcją?

    Tak, ale tylko przy niektórych modelach z odpowiednimi akcesoriami. Większość urządzeń konwekcyjnych jest przeznaczona do suchych ziół. Tinymight 2 czy Firefly 2+ należą do wyjątków, które oferują wkłady na koncentraty jako akcesoria.

    Nie wiesz, który wybrać?
    Nasz interaktywny poradnik pomaga zawęzić wybór urządzeń według budżetu i preferencji użytkowania. Przed zakupem sprawdź warianty, warunki sklepu i aktualną cenę.
    Przejdź do poradnika zakupowego →
Przewijanie do góry