XMAX V4 Pro

Najlepsza Cena
102,53
Dostępny w 4 sklepów
Moje alerty
Bezpłatne powiadomienie gdy cena spadnie

Zalety

  • Ogrzewanie konwekcyjne dla czystego smaku.
  • Bateria 2550 mAh z pass-through.
  • Tryb sesyjny i on-demand.
  • Kompatybilny z fajką wodną.
  • Gotowy w 20 s.

Wady

  • 105 g, przeciętna waga.
  • Brak sterowania przez aplikację.
  • Brak wibracji.
Aktualnie w najniższej cenie! Ustaw alert na przyszłe oferty.

XMAX V4 Pro — Porównanie Cen (39 sklepów) 103–174 €

Lowest79,00 €12. Apr Average117,61 € Highest140,00 €12. Apr
102,53 (£89,00)
Do Sklepu
102,53 (£89,00)
Do Sklepu
109,90 ($129,00)
Do Sklepu
102,90 (£89,00)
Do Sklepu
85,85 (169,99 NZD)
Do Sklepu
88,96 (145,00 AUD)
Do Sklepu
95,10 (404,00 zł)
Do Sklepu
98,08 (£85,14)
Do Sklepu
99,00
Do Sklepu
102,53 (£89,00)
Do Sklepu
102,53 (£89,00)
Do Sklepu
Brak na stanie

Zaktualizowano: 13.05.2026, 00:19

* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.

Kup XMAX V4 Pro w najlepszej cenie

XMAX V4 Pro jest dostępny od 102,53 € w 4 sklepach. Najniższa cena jest w Herbalize Store USiHerb Vape US.

Różnica w cenie wynosi 71,82 € — porównanie się opłaca.

Wskazówka: ustaw alert cenowy i poczekaj na najlepszy moment.

Przejdź do najlepszej oferty →

Specyfikacja

Specyfikacja
Metoda Ogrzewania Konwekcja
Typ Urządzenia Przenośny
Brand XMAX
Źródło Zasilania Bateria
Zakres Temperatury 100°C - 220°C
Czas Nagrzewania 11 sekund
Pojemność Baterii 2550 mAh
Weight 138 g
Gwarancja 1 rok
Kapsułki Dozujące Zobacz kapsułki do dozowania
Kompatybilny z Bongiem Zobacz adaptery do bonga
Session Mode Sesja i na żądanie
Temperature Control Cyfrowy
Material Suche zioła
Vapor Path Odizolowany
Battery Type 18650 Li-Ion
Replaceable Battery Tak
Passthrough Charging Tak
Charging Port USB-C

Źródło: VapospyAgregator · Zweryfikowano 18.02.2026

O tym waporyzatorze

XMAX V4 Pro to przenośny waporyzator konwekcyjny do suszu ziołowego z wyświetlaczem OLED, 3-stopniowym Airflow i wymiennym akumulatorem 18650 (2.550 mAh). Czas nagrzewania wynosi około 11 sekund, a zakres temperatur obejmuje od 100 do 220°C z regulacją co 1 stopień. Szklany ustnik jest mocowany magnetycznie i jednocześnie pełni funkcję adaptera do filtra wodnego 14 mm. Dostępny jest zarówno tryb sesyjny, jak i On-Demand.

W naszym porównaniu cen znajdziesz najlepsze oferty z {shop_count} sklepów. V4 Pro pozycjonuje się jako jeden z nielicznych w pełni konwekcyjnych waporyzatorów poniżej 100 euro i oferuje funkcje, które zwykle spotyka się dopiero w wyższych przedziałach cenowych. Przy wadze 138 g i smukłej konstrukcji typu pen (2,5 x 2,5 x 16 cm) pozostaje przy tym praktyczny na co dzień i dyskretny.

Nie masz pewności, czy wybrać V3 Pro czy V4 Pro? Nasze porównanie V3 Pro vs V4 Pro pokazuje wszystkie różnice.

Plusy
  • Ogrzewanie konwekcyjne dla czystego smaku.
  • Bateria 2550 mAh z pass-through.
  • Tryb sesyjny i on-demand.
  • Kompatybilny z fajką wodną.
  • Gotowy w 20 s.
Minusy
  • 105 g, przeciętna waga.
  • Brak sterowania przez aplikację.
  • Brak wibracji.
Kluczowe dane — XMAX V4 Pro Portable · Ogrzewanie: Convection · Nagrzewanie: 11s · Bateria: 2550 mAh · Waga: 138g · Od: €103 · Sklepów: 4

XMAX V4 Pro to przenośny waporyzator konwekcyjny do suszu ziołowego z wyświetlaczem OLED, 3-stopniowym Airflow i wymiennym akumulatorem 18650 (2.550 mAh). Czas nagrzewania wynosi około 11 sekund, a zakres temperatur obejmuje od 100 do 220°C z regulacją co 1 stopień. Szklany ustnik jest mocowany magnetycznie i jednocześnie pełni funkcję adaptera do filtra wodnego 14 mm. Dostępny jest zarówno tryb sesyjny, jak i On-Demand.

W naszym porównaniu cen znajdziesz najlepsze oferty z {shop_count} sklepów. V4 Pro pozycjonuje się jako jeden z nielicznych w pełni konwekcyjnych waporyzatorów poniżej 100 euro i oferuje funkcje, które zwykle spotyka się dopiero w wyższych przedziałach cenowych. Przy wadze 138 g i smukłej konstrukcji typu pen (2,5 x 2,5 x 16 cm) pozostaje przy tym praktyczny na co dzień i dyskretny.

Nie masz pewności, czy wybrać V3 Pro czy V4 Pro? Nasze porównanie V3 Pro vs V4 Pro pokazuje wszystkie różnice.

Zobacz także: Starry 4 · XMAX V3 Nano · Fog Pro · XLux Roffu

Pierwsze kroki i obsługa

Włącz V4 Pro, naciskając przycisk zasilania 5 razy szybko. Wyświetlacz OLED pokazuje aktualną temperaturę. Za pomocą przycisków góra/dół ustaw żądaną temperaturę między 100 a 220 stopni Celsjusza. Polecamy 180 stopni dla smaku i 200 stopni dla gęstszych chmur. Urządzenie osiąga temperaturę w zaledwie 11 sekund. Gdy wyświetlacz przestanie migać, zaciągaj się powoli i równomiernie przez szklany ustnik. Każda sesja trwa około 5-8 minut. Aby wyłączyć, kliknij 5 razy lub poczekaj na automatyczne wyłączenie po 5 minutach.

Kontekst badań: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji aktywnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze eliminowane. Źródło: PubMed 16637053

← Powrót do przeglądu

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Alert cenowy: XMAX V4 Pro

Aktualnie od 102,53€
Aktualnie od 102,53€ — maks. 101,53€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Ładowanie...
Przewijanie do góry