Dr. Dabber XS
Zalety
- Ładowanie passthrough (USB-C)
- 4 ustawienia temperatury (246–329°C)
- Szybkie nagrzewanie (~10 sek)
- Kompaktowa konstrukcja
- Zintegrowana szklana nakładka
Wady
- Tylko do koncentratów
- Mała bateria (900 mAh)
- 1 rok gwarancji
- Brak portu WPA
- Brak aplikacji
Dr. Dabber XS — Porównanie Cen (20 sklepów) 88–211 €
Zaktualizowano: 29.05.2026, 00:07
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Kondukcja |
| Typ Urządzenia | Przenośny |
| Brand | Dr. Dabber |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 246°C - 329°C |
| Czas Nagrzewania | 10 sekund |
| Pojemność Baterii | 900 mAh |
| Weight | 266 g |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Na żądanie |
| Vapor Path | Ceramika |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Tak |
O tym waporyzatorze
- Ładowanie passthrough (USB-C)
- 4 ustawienia temperatury (246–329°C)
- Szybkie nagrzewanie (~10 sek)
- Kompaktowa konstrukcja
- Zintegrowana szklana nakładka
- Tylko do koncentratów
- Mała bateria (900 mAh)
- 1 rok gwarancji
- Brak portu WPA
- Brak aplikacji
Zobacz także: Dr. Dabber Switch 2 · Dr. Dabber Ghost 2 · Boost EVO · Dr. Dabber Switch
10 sekund nagrzewania
Kontekst badawczy: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji czynnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze unikane. Źródło: PubMed 16637053
Kompaktowa konstrukcja
Dr. Dabber
Zalety i wady
- + 10 sekund czasu nagrzewania
- + Bardzo kompaktowy
- + Korzystna cena
- + Komora ceramiczna
- - Mały akumulator
- - Czysta kondukcja
- - Brak USB-C
Więcej Dr. Dabber waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 6
Porównanie specyfikacji
| Dr. Dabber XS | Boost EVO | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 246°C - 329°C | 399°C |
| Czas nagrzewania | 10s | 11s |
| Bateria | 900 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 114€ | 201€ |
| Dr. Dabber XS | Dr. Dabber Switch 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Stacjonarny |
| Grzanie | Kondukcja | Indukcja |
| Temperatura | 246°C - 329°C | 343°C |
| Czas nagrzewania | 10s | 5s |
| Bateria | 900 mAh | brak (zasilanie sieciowe) |
| Cena od | 114€ | 380€ |
Kompatybilne Akcesoria











Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować