Dr. Dabber XS
Voordelen
- Passthrough-laden (USB-C)
- 4 temperatuurpresets (246–329°C)
- Snel opwarmen (~10 sec)
- Compact ontwerp
- Geïntegreerd glasopzetstuk
Nadelen
- Alleen voor concentraten
- Kleine batterij (900 mAh)
- 1 jaar garantie
- Geen WPA-poort
- Geen app
Dr. Dabber XS — Prijsvergelijking (20 winkels) 88–211 €
Bijgewerkt: 28-05-2026, 22:39
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Specificaties
| Specificaties | |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Conductie |
| Apparaattype | Draagbaar |
| Merk | Dr. Dabber |
| Stroombron | Batterij |
| Temperatuurbereik | 246°C - 329°C |
| Opwarmtijd | 10 seconden |
| Batterijcapaciteit | 900 mAh |
| Gewicht | 266 g |
| Garantie | 1 jaar |
| Waterpijp Compatibel | Bekijk waterpijp adapters |
| Sessiemodus | On-Demand |
| Damppad | Keramiek |
| Verwisselbare batterij | Nee |
| Passthrough opladen | Ja |
Over dit apparaat
De Dr. Dabber XS is een compacte draagbare e-rig voor concentraten met geïntegreerd glasopzetstuk en USB-C passthrough-laden. Vier temperatuurpresets van 246°C tot 329°C en een opwarmtijd van ongeveer 10 seconden maken het tot een snelle dabbing-metgezel voor onderweg.
- Passthrough-laden (USB-C)
- 4 temperatuurpresets (246–329°C)
- Snel opwarmen (~10 sec)
- Compact ontwerp
- Geïntegreerd glasopzetstuk
- Alleen voor concentraten
- Kleine batterij (900 mAh)
- 1 jaar garantie
- Geen WPA-poort
- Geen app
Zie ook: Dr. Dabber Switch 2 · Dr. Dabber Ghost 2 · Boost EVO · Dr. Dabber Switch
10 seconden opwarmtijd
Compact ontwerp
Dr.Dabber
Voor- en nadelen
- + 10 seconden opwarmtijd
- + Zeer compact
- + Goedkope prijs
- + Keramische kamer
- - Kleine batterij
- - Zuivere geleiding
- - Geen USB-C
Meer Dr. Dabber Vaporizers 4
Vergelijkbare vaporizers 6
Spec-vergelijking
| Dr. Dabber XS | Boost EVO | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 246°C - 329°C | 399°C |
| Opwarmtijd | 10s | 11s |
| Accu | 900 mAh | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 88€ | 155€ |
| Dr. Dabber XS | Dr. Dabber Switch 2 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Stationair |
| Verwarming | Conductie | Inductie |
| Temperatuur | 246°C - 329°C | 343°C |
| Opwarmtijd | 10s | 5s |
| Accu | 900 mAh | n.v.t. (netstroom) |
| Prijs vanaf | 88€ | 298€ |
Compatibele Accessoires











Reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Log in om te reageren