XMAX XVape V-One 2.0

Najlepsza Cena
43,12
Dostępny w XVape USA +5 Sklepów
w tym koszt wysyłki
Moje alerty
Bezpłatne powiadomienie gdy cena spadnie
Aktualnie w najniższej cenie! Ustaw alert na przyszłe oferty.

XMAX XVape V-One 2.0 — Porównanie Cen (6 sklepów) 43–129 €

Najniższa w historii42,74 €20. Aug 26XVape USA Najniższa79,95 €2. Aug Średnia91,00 € Najwyższa129,40 €2. Aug Najwyższa w historii127,18 €14. Aug 26Tienda de Humo MX
US XVape USA🏭 Producent
43,12 ($50,00)
Do Sklepu
76,75 ($89,00)
Do Sklepu
64,67 ($74,99)
Do Sklepu
76,75 ($89,00)
Do Sklepu
77,57 ($89,95)
Do Sklepu
126,53 (2 499,00 MXN)
Do Sklepu
DE FR NL Puff Puff Palace (3 Sklepów)
DE Puff Puff Palace DE 79,99 €
FR Puff Puff Palace FR 79,99 €
NL Puff Puff Palace NL 79,99 €
79,99Wysyłka przy kasie
Do Sklepu
79,99Wysyłka przy kasie
Do Sklepu
79,99Wysyłka przy kasie
Do Sklepu
79,99Wysyłka przy kasie
Do Sklepu
Brak na stanie
SK Bongoshop
Brak na stanie

Zaktualizowano: 01.09.2026, 16:06

* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

🔔
Alert cenowy Otrzymaj powiadomienie, gdy cena spadnie.

Kup XMAX XVape V-One 2.0 w najlepszej cenie

XMAX XVape V-One 2.0 jest dostępny od 43,12 € w 6 sklepach. Najniższa cena jest w XVape USA. Koszty wysyłki i ewentualne opłaty celne doliczane są w zależności od kraju dostawy.

Różnica w cenie wynosi 83,41 € — porównanie się opłaca.

Wskazówka: ustaw alert cenowy i poczekaj na najlepszy moment.

Przejdź do najlepszej oferty →

Specyfikacja

Specyfikacja
Metoda Ogrzewania Kondukcja
Typ Urządzenia Długopis
Marka XMAX
Źródło Zasilania Bateria
Zakres Temperatury 350°C - 360°C
Czas Nagrzewania 2 sekund
Pojemność Baterii 1500 mAh
Kompatybilny z Bongiem Zobacz adaptery do bonga
Tryb sesji Na żądanie
Kontrola temperatury Presety
Materiał Koncentraty
Typ akumulatora Wewnętrzny
Wymienny akumulator Nie
Ładowanie passthrough Nie
Port ładowania Micro-USB
Presety Napięcia 3
Typ Atomizera Coil
Materiał Grzałki Ceramic
Typ Gwintu Magnetic
Funkcja Podgrzewania Tak

O tym waporyzatorze

XVape V-One 2.0 to kompaktowy waporyzator do koncentratów (wax pen) z podwójną grzałką kwarcową (0,5 oma), dwoma poziomami temperatury i wbudowaną baterią 1500 mAh. Nagrzewa się niemal natychmiast (około 2 sekund) i ładuje przez Micro-USB. W zestawie znajduje się szklany ustnik bubbler do filtracji wodnej oraz magnetyczne narzędzie do dabowania z carb cap.

Ważne: V-One 2.0 odparowuje wyłącznie koncentraty (wax, shatter, budder) — nie suszone zioła. Marka XMAX pozycjonuje go jako przystępny dab pen klasy podstawowej. Aktualne oferty znajdziesz w porównywarce cen.

Więcej o marce XMAX

XMAX waporyzatory Najważniejsze fakty XMAX — producent waporyzatorów z Chin Ogrzewanie: hybrydowe, kondukcja i konwekcja, 30 modeli (przenośne, peny) Przedział cenowy 11,17 € do 111,25 €, dostępne w 27+ sklepach

XMAX →
Kluczowe dane — XMAX XVape V-One 2.0 Pen · Ogrzewanie: Kondukcja · Nagrzewanie: 2s · Bateria: 1500 mAh · Od: €43,12 · Sklepów: 6

XVape V-One 2.0 to kompaktowy waporyzator do koncentratów (wax pen) z podwójną grzałką kwarcową (0,5 oma), dwoma poziomami temperatury i wbudowaną baterią 1500 mAh. Nagrzewa się niemal natychmiast (około 2 sekund) i ładuje przez Micro-USB. W zestawie znajduje się szklany ustnik bubbler do filtracji wodnej oraz magnetyczne narzędzie do dabowania z carb cap.

Ważne: V-One 2.0 odparowuje wyłącznie koncentraty (wax, shatter, budder) — nie suszone zioła. Marka XMAX pozycjonuje go jako przystępny dab pen klasy podstawowej. Aktualne oferty znajdziesz w porównywarce cen.

Zobacz także: Starry 4 · Fog Pro · XMAX V4 Pro · XMAX V3 Nano

Podwójna grzałka kwarcowa & ceramiczna miska

V-One 2.0 wykorzystuje podwójną grzałkę kwarcową o oporze 0,5 oma, osadzoną w ceramicznej misce. Zalecana moc to około 15–30 watów. Dwa pręty kwarcowe podgrzewają koncentrat przez kontakt (kondukcja) i dają gęste, aromatyczne zaciągnięcia.

Główna przewaga nad ceramicznym dyskiem pierwszej generacji: kwarc nagrzewa się szybciej i jest bardziej neutralny smakowo. XVape podaje „natychmiastowe nagrzewanie” rzędu 2 sekund — wyraźnie szybciej niż większość akumulatorowych dab penów.

Kontekst badawczy: Badanie w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp i in., 2006) wykazało, że kontrolowana waporyzacja uwalnia większość pożądanych substancji czynnych, w dużej mierze unikając produktów ubocznych spalania. Źródło: PubMed 16637053

Porównanie specyfikacji

XVape V-One 2.0Starry 4
TypVape PenPrzenośny
GrzanieKondukcjaKondukcja
Temperatura350°C - 360°C100°C - 240°C
Czas nagrzewania2s25s
Bateria1500 mAh2550 mAh
Cena od43,12€ · z wysyłką62,08€ · z wysyłką
XVape V-One 2.0V3 Pro
TypVape PenPrzenośny
GrzanieKondukcjaKonwekcja
Temperatura350°C - 360°C100°C - 220°C
Czas nagrzewania2s15s
Bateria1500 mAhb. d.
Cena od43,12€ · z wysyłką59,46€ · z wysyłką
← Powrót do przeglądu
Czy XVape V-One 2.0 może odparowywać suszone zioła? +

Nie. V-One 2.0 to pen wyłącznie do koncentratów (wax, shatter, budder). Otwarta podwójna grzałka kwarcowa nie jest przeznaczona do suszu.

Ile poziomów temperatury ma V-One 2.0? +

Dwa stałe poziomy (ok. 350 i 360 °C), sygnalizowane kolorem diody LED. Przełączanie trzykrotnym naciśnięciem głównego przycisku. Nie ma regulacji co do stopnia.

Czy V-One 2.0 ma USB-C? +

Nie, ładuje się przez Micro-USB. To jego największa słabość — większość nowszych penów do koncentratów używa już USB-C.

Co znajduje się w zestawie? +

Moduł baterii, fabrycznie zamontowana i zapasowa podwójna grzałka kwarcowa, szklany ustnik bubbler, ustnik ze stali nierdzewnej z kopułą, magnetyczne narzędzie do dabowania z carb cap, zapasowe uszczelki, podstawka do ładowania i kabel Micro-USB.

Jak często trzeba wymieniać grzałkę? +

Grzałki kwarcowe to części zużywające się. Przy regularnym użyciu grzałka wytrzymuje zwykle kilka tygodni, zanim smak zacznie słabnąć. Zapasowa grzałka jest dołączona do zestawu.

Do czego służy szklany ustnik bubbler? +

Szklany ustnik bubbler filtruje i chłodzi parę wodą. Sprawia to, że wysokie temperatury dabowania są wyraźnie łagodniejsze, co jest nietypowe w tej cenie.

V-One 2.0 czy Puffco Plus do koncentratów? +

V-One 2.0 ma większą baterię (1500 vs 520 mAh) i dołączony szklany bubbler. Puffco Plus oferuje zamkniętą komorę ceramiczną, w której nie manipuluje się otwartą grzałką — czyściej, ale bez filtra wodnego.

Jak duża jest bateria V-One 2.0? +

Wbudowana bateria ma 1500 mAh — stosunkowo dużo jak na pen do koncentratów. Ładuje się przez Micro-USB; w zestawie jest podstawka do ładowania.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Alert cenowy: XVape V-One 2.0

Aktualnie od 43,12€
Aktualnie od 43,12€ — maks. 42,12€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Ładowanie...
Przewijanie do góry