M7 — TwoToniuM
Zalety
- Najnowszy model M z dopracowanymi detalami
- Bez baterii - działa wszędzie
- Kompatybilny z fajką wodną
- Precyzja VapCap
Wady
- Wymaga palnika butanowego
- Technika nagrzewania wymaga nauki
M7 — TwoToniuM — Porównanie Cen (9 sklepów) 80–120 €
Zaktualizowano: 14.05.2026, 09:55
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Hybrydowy |
| Typ Urządzenia | Vaporizer na butan |
| Brand | DynaVap |
| Źródło Zasilania | Butan |
| Czas Nagrzewania | 7 sekund |
| Weight | 21 g |
| Dimensions | 9.1 x 1.0 x 1.0 cm |
| Gwarancja | 2 lat |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Na żądanie |
| Temperature Control | Ręczny |
| Material | Suche zioła |
| Vapor Path | Metal |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
| Charging Port | none |
O tym waporyzatorze
DynaVap M7 to przenośny waporyzator butanowy ze stali nierdzewnej z ogrzewaniem hybrydowym. Osiąga 220 °C w zaledwie 7 Sekunden przy użyciu zapalniczki Jetflame – bez potrzeby używania akumulatora. Obsługuje WPA i kapsułki dozujące. Nowy Airport płynnie reguluje przepływ powietrza. Ceny w porównaniu cen DynaVap M7.
- Najnowszy model M z dopracowanymi detalami
- Bez baterii - działa wszędzie
- Kompatybilny z fajką wodną
- Precyzja VapCap
- Wymaga palnika butanowego
- Technika nagrzewania wymaga nauki
DynaVap M7 to przenośny waporyzator butanowy ze stali nierdzewnej z ogrzewaniem hybrydowym. Osiąga 220 °C w zaledwie 7 Sekunden przy użyciu zapalniczki Jetflame – bez potrzeby używania akumulatora. Obsługuje WPA i kapsułki dozujące. Nowy Airport płynnie reguluje przepływ powietrza. Ceny w porównaniu cen DynaVap M7.
Airport do płynnej regulacji przepływu powietrza
M7 ma nowy Airport, który płynnie reguluje opór zaciągania. Po zamknięciu zaciąg jest ciaśniejszy i daje gęstsze chmury. Po otwarciu staje się swobodniejszy i chłodniejszy. System kliknięcia Cap jak zwykle sygnalizuje osiągnięcie temperatury.
Kontekst badawczy: Badanie w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji aktywnych, a jednocześnie w dużej mierze pozwala uniknąć produktów ubocznych spalania. Źródło: PubMed 16637053
Zasilanie butanem i konserwacja
Porównanie: M7 vs. PAX Mini
| M7 | PAX Mini | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 180°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 22s |
| Bateria | Butan | 3000 mAh |
| Cena od | 61€ | 56€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 62€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. PAX Mini od PAX kosztuje 79€ i ma 22 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. HyperDyn
| M7 | HyperDyn | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 170€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. HyperDyn to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Czyszczenie i pielęgnacja M7
M7 można całkowicie rozłożyć: Condenser, O-Ringe, Cap i Tip oddzielają się bez narzędzi. Wszystkie metalowe części można zanurzyć w izopropanolu (99 %) — wystarczy 15 Minuten. O-Ringe należy przy tym wyjąć, aby nie stały się kruche.
Na co dzień wystarczy po trzech do czterech sesjach przeciągnąć przez Condenser wycior. Uporczywe osady na Tip usuwa krótkie namaczanie. Stal nierdzewna lepiej znosi mocniejsze czyszczenie niż tytan — rysy nie wpływają na działanie.
Częstotliwość
| Użytkowanie | Zalecenie |
|---|---|
| Codziennie (3+ Sessions) | Condenser co 2 Tage, pełne czyszczenie co tydzień |
| Okazjonalnie (1 Session/Tag) | Condenser co tydzień, pełne czyszczenie co 2 Wochen |
Adjust-A-Bowl i kapsułki dozujące
Adjust-A-Bowl to system DynaVap do regulacji wielkości komory. W trybie standardowym Tip mieści około 0,1 g, a z włożonym Adjust-A-Bowl około 0,05 g — idealnie do mikrodawkowania albo gdy materiał jest szczególnie mocny.
Od 2024 dostępne są kapsułki dozujące DynaVap (Dosing Caps), które pasują bezpośrednio do Tip. Zaleta: komora pozostaje czysta, uzupełnianie w drodze zajmuje kilka sekund, a kapsułki utrzymują bardziej równomierną ekstrakcję.
M7 działa równie dobrze z kapsułkami i bez nich. Osoby, które często waporyzują poza domem, skorzystają na wstępnie napełnionych kapsułkach. Kto chce maksymalnej produkcji pary, ładuje komorę bezpośrednio — kontakt materiału ze ściankami Tip poprawia ekstrakcję kondukcyjną.
W drodze: butan na co dzień
Waporyzatory butanowe takie jak M7 można używać poza domem bez gniazdka i akumulatora — wystarczy zapalniczka Jetflame. W porównaniu z urządzeniami akumulatorowymi pojawiają się praktyczne różnice:
- Podróże lotnicze: zapalniczki Jetflame można zabrać w bagażu podręcznym (1 Stück pro Person, napełniona). Sam M7 zalicza się do „osobistych akcesoriów do palenia".
- Zimno: Butane działa niezawodnie do około −2 °C. Przy niższych temperaturach zapalniczkę warto trzymać ciepłą w kieszeni kurtki.
- Dyskrecja: Bez elektroniki M7 nie emituje światła LED ani wibracji. Słychać jedynie kliknięcie Cap.
Rozmiar i waga M7 (ca. 45 g, 9,2 cm Länge) czynią go najbardziej kompaktowym waporyzatorem w porównaniu cen. Mieści się w każdej kieszeni koszuli.
Akcesoria do M7
DynaVap oferuje szeroki wybór akcesoriów kompatybilnych ze wszystkimi modelami DynaVap:
- Podgrzewacze indukcyjne: Ispire Wand, Caldron albo VonG-Heizer — nagrzewają Cap w 5–8 Sekunden bez płomienia. Praktyczne w domu jako zamiennik zapalniczki.
- Stash Box / DynaStash: pojemnik transportowy z magnetyczną pokrywą, mieszczący M7 i zapas materiału.
- WPA (10 mm): M7 pasuje bezpośrednio do szlifów 10-mm. Do bong 14-mm albo 18-mm dostępne są odpowiednie adaptery.
- Zapasowe Caps: Captive Cap (standard) można w razie potrzeby wymienić na Low-Temp albo Adjust-Temp Cap.
- Simrell-Stems: premium ustniki/trzony (Stinger, MVS) dla lepszego chłodzenia i estetyki.
Porównanie: M7 vs. Air MAX
| M7 | Air MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 5000 mAh |
| Cena od | 61€ | 91€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 59€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Air MAX od Arizer kosztuje 59€ i ma 60 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Venty
DynaVap M7 i Venty reprezentują dwa zupełnie różne podejścia: M7 działa na gaz butanowy i kosztuje od 59 EUR, a Venty to sterowane aplikacją urządzenie hybrydowe od 285 EUR.
| M7 | Venty | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 3000 mAh |
| Cena od | 61€ | 281€ |
M7 jest dla użytkowników, którzy cenią prostotę i niezależność od sieci elektrycznej. Venty sprawdzi się u osób preferujących precyzyjną kontrolę temperatury i większe sesje. Jakość pary jest wysoka w obu urządzeniach — Venty zapewnia bardziej równomierne sesje, a M7 ekstrahuje w kilku mocnych zaciągnięciach.
Porównanie: M7 vs. Tinymight 2
Oba urządzenia są skierowane do doświadczonych użytkowników, którzy cenią parę on-demand. M7 używa gazu butanowego, a Tinymight 2 akumulatora i czystej konwekcji.
| M7 | Tinymight 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 240°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 3s |
| Bateria | Butan | 2800 mAh |
| Cena od | 61€ | 272€ |
Oba urządzenia są kompaktowe i dostarczają parę w kilka sekund. Tinymight 2 oferuje większą elastyczność (tryb sesyjny i on-demand, wybór temperatury), podczas gdy M7 działa bez elektroniki. Jakość pary Tinymight 2 uchodzi za jedną z najlepszych na rynku; M7 przekonuje wytrzymałością i rytualnym charakterem obsługi.
Porównanie: M7 vs. Mighty+
Mighty+ to najlepiej sprzedający się przenośny waporyzator w Europie — i dokładne przeciwieństwo M7: elektroniczny, certyfikowany, z USB-C i połączeniem z aplikacją.
| M7 | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3300 mAh |
| Cena od | 61€ | 211€ |
Kto szuka urządzenia dla początkujących, do wspólnych sesji albo zastosowań medycznych, sięga po Mighty+. Kto chce ultralekkiego drugiego urządzenia w drogę albo świadomie unika elektroniki, wybiera M7. Oba są kompatybilne z kapsułkami dozującymi.
Porównanie: M7 vs. WoodWynd
| M7 | WoodWynd | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 110€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. WoodWynd to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. M7 XL
| M7 | M7 XL | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 84€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. M7 XL to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Air SE
| M7 | Air SE | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 180°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3350 mAh |
| Cena od | 61€ | 47€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Air SE od Arizer kosztuje 55€ i ma 60 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. ArGo
| M7 | ArGo | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3400 mAh |
| Cena od | 61€ | 47€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. ArGo od Arizer kosztuje 64€ i ma 60 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. The B2
| M7 | The B2 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 50€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. The B2 to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. UniDyn
| M7 | UniDyn | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 92€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. UniDyn to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Pivot
| M7 | Pivot | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 260°C - 307°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 5s |
| Bateria | Butan | 750 mAh |
| Cena od | 61€ | 97€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Pivot od Puffco kosztuje 34€ i ma 5 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. G3
| M7 | G3 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 27€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. G3 to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. The B
| M7 | The B | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 33€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. The B to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. VonG
| M7 | VonG | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 106€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. VonG to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Dash+
| M7 | G Pen Dash+ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 160°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 1800 mAh |
| Cena od | 61€ | 37€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Dash+ od G Pen kosztuje 50€ i ma 20 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. XMAX V3 Nano
| M7 | XMAX V3 Nano | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 200°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 1000 mAh |
| Cena od | 61€ | 37€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. XMAX V3 Nano od XMAX kosztuje 42€ i ma 30 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. VonG X
| M7 | VonG X | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 99€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. VonG X to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. ARTIQ
| M7 | ARTIQ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Vape Pen |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 200°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 2s |
| Bateria | Butan | 760 mAh |
| Cena od | 61€ | 45€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. ARTIQ od DaVinci kosztuje 45€ i ma 2 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Nano
| M7 | Wuukah Nano | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 315°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 1200 mAh |
| Cena od | 61€ | b. d. |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Nano od Flowermate kosztuje 70€ i ma 30 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. M Plus
| M7 | M Plus | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 230°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 56€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy wolą przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący tylko 7 Sekunden. M Plus to właściwy wybór dla osób, które szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 Sekunden. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Czyszczenie i pielęgnacja
Regularne czyszczenie utrzymuje M7 w świetnym stanie i zapewnia czysty smak. Po każdej sesji wyczyść komorę szczoteczką i usuń luźne resztki. Raz w tygodniu wyczyść ustnik i ścieżkę pary alkoholem izopropylowym (mind. 90%).
Interwały czyszczenia
| Komponent | Częstotliwość | Metoda |
|---|---|---|
| Komora | Po każdej sesji | Szczoteczka, wysypanie resztek |
| Ustnik | Co tydzień | Kąpiel w Iso (15 Min) |
| Ścieżka pary/sitko | Co 2 Wochen | Namoczyć w Iso, wypłukać |
| Obudowa z zewnątrz | W razie potrzeby | Wilgotna ściereczka |
Unikanie typowych błędów
- Nie wlewaj wody do komory — tylko izopropyl albo czyszczenie na sucho
- Nie używaj ostrych metalowych przedmiotów w ścieżce pary
- Wymieniaj sitka na czas, gdy wzrasta opór zaciągania
Jakie ustawienia temperatury są idealne?
Właściwa temperatura w M7 decyduje o smaku, gęstości pary i profilu substancji aktywnych. Niższe temperatury (170–185 °C) podkreślają terpeny i dają łagodną, aromatyczną parę. Wyższe temperatury (195–210 °C) tworzą gęstsze chmury i mocniejsze działanie.
Przegląd stref temperatury
| Strefa | Zakres | Efekt |
|---|---|---|
| Smak | 170–185 °C | Łagodnie, aromatycznie, mało widocznej pary |
| Balans | 185–195 °C | Dobry smak z widoczną parą |
| Gęste chmury | 195–210 °C | Mocna para, intensywniejsze działanie |
Praktyczne wskazówki
- Zacznij od 180 °C i zwiększaj w krokach co 5 stopni
- Drobniejszy grind często wymaga temperatury niższej o 5–10 °C
- W zimnym otoczeniu zwiększ temperaturę startową o 5 °C
Zasilanie butanem i konserwacja
Porównanie: M7 vs. Solo 2 MAX
| M7 | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 30s |
| Bateria | Butan | 3400 mAh |
| Cena od | 61€ | 91€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Solo 2 MAX od Arizer kosztuje 60€ i ma 30 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. V3 Pro
| M7 | V3 Pro | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 100°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 2600 mAh |
| Cena od | 61€ | 55€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. V3 Pro od XMAX kosztuje 28€ i ma 15 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. XS GO
| M7 | XS GO | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 185°C - 216°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 1200 mAh |
| Cena od | 61€ | 43€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. XS GO od AirVape kosztuje 44€ i ma 20 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia wykorzystują Hybrid (Konv. + Kond.) i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Starry 4
| M7 | Starry 4 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 100°C - 240°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 30s |
| Bateria | Butan | 2550 mAh |
| Cena od | 61€ | 55€ |
M7 od DynaVap zaczyna się od 44€ i nagrzewa się w 7 Sekunden. Starry 4 od XMAX kosztuje 56€ i ma 30 Sekunden czasu nagrzewania. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
FAQ
Więcej DynaVap waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 3
Porównanie specyfikacji
| M7 TwoToniuM | M7 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 72€ | 61€ |
| M7 TwoToniuM | WoodWynd | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 72€ | 110€ |








Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować