Arizer Solo 3 V2
Výhody
- Baterie 5000 mAh vydrží déle než u konkurenčních modelů
- Doživotní záruka, vyměnitelná baterie
- 15sekundové zahřátí pro rychlé použití
- Kompatibilní s vodní dýmkou a ovládáním přes aplikaci
Nevýhody
- Hmotnost 210 g je v segmentu přenosných zařízení vyšší
- Rozsah 50–220 C vyžaduje práci s teplotou
- Hybridní ohřev není optimální pro větší množství
Arizer Solo 3 V2 — Srovnání Cen (79 obchodů) 119–319 €
Aktualizováno: 12.05.2026, 22:38
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Hybridní |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Arizer |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 50°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 15 sekund |
| Kapacita Baterie | 5000 mAh |
| Weight | 185 g |
| Dimensions | 4.6 x 3.5 x 11.5 cm |
| Auto Shutoff | 20 min |
| Záruka | 99 let |
| Ovládání Aplikací | Ano |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session & On-Demand |
| Temperature Control | Digitální |
| Material | Suché byliny |
| Vapor Path | Sklo |
| Battery Type | 18650 Li-Ion |
| Battery Count | 2 |
| Replaceable Battery | Ano |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | usb-c |
Zdroj: OfficialOficiální, OfficialOficiální, MagicVaporizersAgregátor · Ověřeno 20.02.2026
O tomto vaporizéru
- Baterie 5000 mAh vydrží déle než u konkurenčních modelů
- Doživotní záruka, vyměnitelná baterie
- 15sekundové zahřátí pro rychlé použití
- Kompatibilní s vodní dýmkou a ovládáním přes aplikaci
- Hmotnost 210 g je v segmentu přenosných zařízení vyšší
- Rozsah 50–220 C vyžaduje práci s teplotou
- Hybridní ohřev není optimální pro větší množství
Ovládání a použití
Arizer Solo 3 V2 používá místo klasické komory skleněné aroma trubičky. Borosilikátové sklo zajišťuje čistou chuť bez plastu nebo kovu v parní cestě. S 5000 mAh má největší baterii ve své třídě – dost na 15–20 seancí na jedno nabití.
1. První nabití
Připoj Solo 3 V2 pomocí USB-C kabelu. 5000mAh baterie potřebuje zhruba 2,5–3 hodiny na plné nabití. Během nabíjení můžeš vaporizovat (passthrough charging). OLED displej zobrazuje stav baterie v procentech.
2. Naplnění skleněné trubičky
Namel si bylinky na středně jemno. Drž skleněnou trubičku svisle a lehce zatlač otevřený konec do namletého materiálu. Stačí asi 0,1–0,15 g. Sklo zároveň slouží jako náustek i komora – plníš tedy shora. Nepěchuj: vzduch musí materiálem volně proudit.
3. Vložení skleněné trubičky a volba teploty
Vlož naplněnou skleněnou trubičku do topné šachty Solo 3 V2. Zapni zařízení (podrž tlačítko 3 sekundy). OLED displej ukáže aktuální teplotu. Nastav požadovanou teplotu pomocí šipek (50–220 °C po 1 °C):
- 180 °C – čistá chuť, lehká pára
- 195 °C – vyvážené, chuť plus slušná oblaka
- 210 °C – hustá oblaka, méně aroma
- 220 °C – maximum, plná extrakce
Doba nahřátí je kolem 30 sekund. ArGo App navíc umožňuje teplotní křivky a presety.
4. Technika potahování
Potahuj přímo ze skleněné trubičky – pomalu a rovnoměrně po dobu 10–15 sekund. Sklo páru přirozeně ochlazuje. Jedna seance trvá 12 minut, potom se zařízení automaticky vypne. Délku seance můžeš upravit v nastavení.
5. Po seanci
Zařízení vypni a nech krátce vychladnout. Opatrně vytáhni skleněnou trubičku a vyklepni použitý materiál. Lehké profouknutí trubičkou odstraní poslední zbytky. Skleněné trubičky namáčej každých 5–10 seancí do isopropylalkoholu – chuť tak zůstane čistá a sklo průhledné.
5 nejčastějších chyb začátečníků
- Příliš natěsno nacpaná skleněná trubička – To úplně zablokuje proudění vzduchu. Stačí lehce přitlačit do materiálu.
- Trubička není zasunutá dost hluboko – Když sedí příliš volně, přenos tepla je špatný. Zasuň ji pevně až nadoraz.
- Příliš vysoká startovní teplota – Při 220 °C chutná první potah drsně. Začni na 180–195 °C.
- Rychlé potahování – U Solo 3 V2 přináší pomalé potahy výrazně více páry než rychlé tahání.
- Nečištění skleněné trubičky – Pryskyřice sklo ztmaví a změní chuť. Pravidlo: čistit každých 5–10 seancí.
Výzkumný kontext: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje více než über 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou z velké části omezeny. Zdroj: PubMed 16637053
Session režim podrobně
On-Demand režim podrobně
XL skleněné stemy – dvojnásobná kapacita
Displej a ovládání
Ohřev a kvalita páry
Použití s vodní dýmkou
Jak dlouho vydrží baterie?
Srovnání: Solo 3 vs Venty
| Feature | Solo 3 V2 | Venty |
|---|---|---|
| Velikost/hmotnost | 210g, 11,5cm | 203g, 11,8cm |
| Baterie | 5000mAh, ~10 seancí | 5000mAh, ~10 seancí |
| Ohřev | 80/20 hybrid | 90/10 hybrid |
| Režimy | Session + On-Demand | Pouze Session |
| Airflow | Pevný (střední) | Nastavitelný (dial) |
| Chlazení | Skleněné stemy | Kovové chlazení |
| App | Ne | Ano (webová appka) |
| Cena | ~179€ | ~349€ |
Srovnání: Solo 3 vs Solo 2
| Feature | Solo 3 V2 | Solo 2 |
|---|---|---|
| Ohřev | 80/20 hybrid, nově vyvinutý | Kondukce/hybrid |
| Komora | Hlubší (XL stemy použitelné) | Mělčí (XL nedávají smysl) |
| Režimy | Session + On-Demand | Pouze Session |
| Displej | Jasnější, barevný, otočný | Tmavší, barevný |
| Stemy v balení | 4 (2x regular, 2x XL) | 2 (jen regular) |
| Heatup | 15 sekund | 30 sekund |
| Baterie | 5000mAh | 3400mAh |
| Velikost | 11,5cm, 210g | 11,3cm, 160g |
| Vhodný do kapsy | Ne (širší) | Ano |
Technické údaje
| Specifikace | Solo 3 V2 |
|---|---|
| Typ | Portable Hybrid |
| Ohřev | 80% konvekce / 20% kondukce |
| Teplotní rozsah | 50-220°C (po 1°C) |
| Doba nahřátí | 5-15 sekund |
| Režimy | Session (5-20 min) + On-Demand |
| Baterie | 5.000 mAh (vyměnitelná) |
| Výdrž | ~10 seancí na jedno nabití |
| Nabíjení | USB-C Power Delivery, Passthrough |
| Displej | Barevný, otočný (invertovatelný) |
| Stemy v balení | 4 (2x 90mm straight, 2x WPA, vždy regular + XL) |
| Vodní dýmka | Ano (14mm WPA-stemy) |
| Dosing Capsules | Kompatibilní |
| Hmotnost | 210g |
| Rozměry | 4,6 x 3,5 x 11,5 cm |
| Finish | Leskle broušený kov |
| Záruka | 2 roky (Arizer standard) |
| Cena | od ~179€ (38 obchodů) |
Tipy pro Solo 3
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Air MAX
| Solo 3 V2 | Air MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | 5000 mAh |
| Cena od | 119€ | 91€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. Air MAX je správná volba pro všechny, kdo hledají portable zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 60 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Veazy
| Solo 3 V2 | Veazy | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 40s |
| Baterie | 5000 mAh | 2400 mAh |
| Cena od | 119€ | 166€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 203€ a nahřívá se za 15 sekund. Veazy od Veazy stojí 179€ a má dobu nahřátí 40 sekund. Obě zařízení používají Hybrid (Konv. + Kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. PAX Flow
| Solo 3 V2 | PAX Flow | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 180°C - 225°C |
| Doba zahřátí | 15s | 40s |
| Baterie | 5000 mAh | 2000 mAh |
| Cena od | 119€ | 171€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 203€ a nahřívá se za 15 sekund. PAX Flow od PAX stojí 190€ a má dobu nahřátí 35 sekund. Obě zařízení používají Hybrid (Konv. + Kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Crafty+
| Solo 3 V2 | Crafty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | 3200 mAh |
| Cena od | 119€ | 161€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 203€ a nahřívá se za 15 sekund. Crafty+ od Storz & Bickel stojí 189€ a má dobu nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají Hybrid (Konv. + Kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. XQ2
| Solo 3 V2 | XQ2 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Stacionární |
| Topení | Hybridní | Konvekce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Doba zahřátí | 15s | 90s |
| Baterie | 5000 mAh | bez (síťové napájení) |
| Cena od | 119€ | 118€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. XQ2 je správná volba pro všechny, kdo hledají desktop zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 90 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. IQ3
| Solo 3 V2 | IQ3 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 121°C - 221°C |
| Doba zahřátí | 15s | 30s |
| Baterie | 5000 mAh | 4000 mAh |
| Cena od | 119€ | 175€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 203€ a nahřívá se za 15 sekund. IQ3 od DaVinci stojí 182€ a má dobu nahřátí 30 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. HyperDyn
| Solo 3 V2 | HyperDyn | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Butan |
| Topení | Hybridní | Konvekce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 8s |
| Baterie | 5000 mAh | Butan |
| Cena od | 119€ | 170€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 203€ a nahřívá se za 15 sekund. HyperDyn od DynaVap stojí 183€ a má dobu nahřátí 8 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Air SE
| Solo 3 V2 | Air SE | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 180°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | 3350 mAh |
| Cena od | 119€ | 47€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. Air SE je správná volba pro všechny, kdo hledají portable zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 60 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. New Proxy
| Solo 3 V2 | New Proxy | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 260°C - 285°C |
| Doba zahřátí | 15s | 30s |
| Baterie | 5000 mAh | 1680 mAh |
| Cena od | 119€ | 161€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 153€ a nahřívá se za 15 sekund. New Proxy od Puffco stojí 180€ a má dobu nahřátí 30 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Extreme Q
| Solo 3 V2 | Extreme Q | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Stacionární |
| Topení | Hybridní | Konvekce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Doba zahřátí | 15s | 120s |
| Baterie | 5000 mAh | bez (síťové napájení) |
| Cena od | 119€ | 81€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. Extreme Q je správná volba pro všechny, kdo hledají desktop zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 120 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Solo 2 MAX
| Solo 3 V2 | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 30s |
| Baterie | 5000 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 119€ | 91€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. Solo 2 MAX je správná volba pro všechny, kdo hledají portable zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 30 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. ArGo
| Solo 3 V2 | ArGo | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 119€ | 47€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. ArGo je správná volba pro všechny, kdo hledají portable zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 60 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. V-Tower
| Solo 3 V2 | V-Tower | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Stacionární |
| Topení | Hybridní | Konvekce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | bez (síťové napájení) |
| Cena od | 119€ | 68€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. V-Tower je správná volba pro všechny, kdo hledají desktop zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 60 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. IQC
| Solo 3 V2 | DaVinci IQC | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 121°C - 221°C |
| Doba zahřátí | 15s | 30s |
| Baterie | 5000 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | 119€ | 90€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 153€ a nahřívá se za 15 sekund. IQC od DaVinci stojí 124€ a má dobu nahřátí 30 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Peak
| Solo 3 V2 | Peak | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 232°C - 316°C |
| Doba zahřátí | 15s | 20s |
| Baterie | 5000 mAh | 1400 mAh |
| Cena od | 119€ | 124€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 153€ a nahřívá se za 15 sekund. Peak od Puffco stojí 141€ a má dobu nahřátí 20 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Solo 2
| Solo 3 V2 | Solo 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 15s | 30s |
| Baterie | 5000 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 119€ | 71€ |
Solo 3 V2 se hodí lépe pro uživatele, kteří preferují přenosné zařízení a oceňují nahřátí za pouhých 15 sekund. Solo 2 je správná volba pro všechny, kdo hledají portable zařízení a vyhovuje jim nahřátí za 30 sekund. Obě zařízení pocházejí od Arizer a nabízejí vysokou kvalitu páry.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Zeus Arc GT4
| Solo 3 V2 | Zeus Arc GT4 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 50°C - 220°C | 195°C - 255°C |
| Doba zahřátí | 15s | 35s |
| Baterie | 5000 mAh | 3500 mAh |
| Cena od | 119€ | 118€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 153€ a nahřívá se za 15 sekund. Zeus Arc GT4 od Zeus stojí 180€ a má dobu nahřátí 35 sekund. Obě zařízení používají různé způsoby ohřevu a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Jak čistit a udržovat vaporizér?
Pravidelné čištění udržuje Solo 3 V2 v top stavu a zajišťuje čistou chuť. Po každé seanci vyčisti komoru kartáčkem a odstraň volné zbytky. Jednou týdně vyčisti náustek a parní cestu isopropylalkoholem (min. 90%).
Intervaly čištění
| Součást | Frekvence | Metoda |
|---|---|---|
| Komora | Po každé seanci | Kartáček, vyklepání |
| Náustek | Týdně | Iso lázeň (15 min) |
| Parní cesta/sítko | Každé 2 týdny | Namočit do isa, opláchnout |
| Vnější tělo | Podle potřeby | Vlhký hadřík |
Vyhni se typickým chybám
- Žádná voda do komory — jen isopropyl nebo suché čištění
- Nepoužívej ostré kovové předměty v parní cestě
- Vyměň síta včas, když se zvýší odpor při potahu
Jaké nastavení teploty je ideální?
Správná teplota u Solo 3 V2 určuje chuť, hustotu páry a profil účinných látek. Nižší teploty (170–185 °C) zdůrazňují terpeny a dávají jemnou, aromatickou páru. Vyšší teploty (195–210 °C) vytvářejí hustší oblaka a silnější účinek.
Přehled teplotních zón
| Zóna | Rozsah | Výsledek |
|---|---|---|
| Chuť | 170–185 °C | Jemná, aromatická, málo viditelná pára |
| Rovnováha | 185–195 °C | Dobrá chuť s viditelnou párou |
| Hustá oblaka | 195–210 °C | Silná pára, intenzivnější účinek |
Praktické tipy
- Začni na 180 °C a zvyšuj po 5 stupních
- Jemnější grind často vyžaduje o 5–10 °C nižší teplotu
- V chladném prostředí zvyš startovní teplotu o 5 °C
Jak správně nabíjet baterii?
Baterie Solo 3 V2 při běžném používání vydrží několik seancí. Pro maximální životnost udržuj baterii mezi 20% a 80% a vyhýbej se hlubokému vybití. Nabíjení přes USB-C s kvalitním napájecím adaptérem urychluje proces nabíjení.
Tipy k baterii
- Nenechávej zařízení trvale na nabíječce — po 100% odpoj
- U vyměnitelné baterie: používej originální nebo doporučené články
- Výkon baterie v chladu klesá — před seancí ji nech zahřát
- Pass-Through nabíjení (pokud je podporováno) umožňuje použití během nabíjení
Solo 3 V2 vs Solo 2 MAX
Oba přenosné Arizery s hybridním ohřevem a skleněnou parní cestou. Solo 3 V2 se nahřívá za 15s (místo 30s), má baterii 5000mAh a ovládání přes appku. Solo 2 MAX je o ~55 EUR levnější.
| Eigenschaft | Solo 3 V2 | Solo 2 MAX |
|---|---|---|
| Cena (od) | ~155 EUR | ~101 EUR |
| Ohřev | Hybrid | Hybrid |
| Max. teplota | 220°C | 220°C |
| Doba nahřátí | 15 sekund | 30 sekund |
| Baterie | 5.000 mAh | 3.400 mAh |
| Ovládání přes appku | Ano | Ne |
| Skleněná parní cesta | Ano | Ano |
| Dosierkapseln | Ano | Ano |
| Passthrough Charging | Ano | Ano |
| Vodní adaptér | Ano | Ano |
Solo 3 V2 vs Extreme Q
Portable vs desktop: Solo 3 V2 je nejlepší portable od Arizeru s USB-C a 25sekundovým nahřátím. Extreme Q je desktop s balónovým i whip režimem, ventilátorem a jde až na 260°C. Volba závisí na místě použití.
| Eigenschaft | Solo 3 V2 | Extreme Q |
|---|---|---|
| Cena (od) | ~149 EUR | ~109 EUR |
| Typ | Portable | Desktop |
| Ohřev | Konvekce | Konvekce |
| Max. teplota | 220°C | 260°C |
| Doba nahřátí | ~25 sekund | ~120 sekund |
| Ballon-Modus | Ne | Ano |
| Schlauch-Modus | Ne | Ano |
| Gebläse (Fan) | Ne | Ano |
| Baterie | 3.500 mAh | Napájení ze sítě |
| USB-C nabíjení | Ano | – |
| Skleněné náustky | Ano | Ano |
| Záruka | Lifetime | Lifetime |
Solo 3 V2 vs Air MAX
Oba přenosné Arizery s konvekčním ohřevem a 220°C. Solo 3 V2 má větší interní baterii (3500mAh) a USB-C. Air MAX má vyměnitelnou baterii (18650, 2600mAh) — ideální pro dlouhé seance na cestách s náhradními bateriemi.
| Eigenschaft | Solo 3 V2 | Air MAX |
|---|---|---|
| Cena (od) | ~149 EUR | ~129 EUR |
| Ohřev | Konvekce | Konvekce |
| Max. teplota | 220°C | 220°C |
| Doba nahřátí | ~25 sekund | ~50 sekund |
| Baterie | 3.500 mAh (pevná) | 2.600 mAh (18650) |
| Vyměnitelná baterie | Ne | Ano |
| USB-C nabíjení | Ano | Ano |
| Skleněné náustky | Ano (Solo Stem) | Ano (Air Stem) |
| Passthrough Charging | Ano | Ne |
| Displej | Ano (OLED) | Ano (OLED) |
| Hmotnost | ~209 g | ~102 g |
| Záruka | Lifetime | Lifetime |
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Venty
| Solo 3 V2 | Venty | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 20s |
| Baterie | 5000 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | 119€ | 280€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 147€ a nahřívá se za 15 sekund. Venty od Storz & Bickel stojí 166€ a má dobu nahřátí 20 sekund. Obě zařízení používají Hybrid (Konv. + Kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
Srovnání: Solo 3 V2 vs. Mighty+
| Solo 3 V2 | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Doba zahřátí | 15s | 60s |
| Baterie | 5000 mAh | 3300 mAh |
| Cena od | 119€ | 211€ |
Solo 3 V2 od Arizer začíná na 147€ a nahřívá se za 15 sekund. Mighty+ od Storz & Bickel stojí 143€ a má dobu nahřátí 60 sekund. Obě zařízení používají Hybrid (Konv. + Kond.) a hodí se pro náročné uživatele v této cenové třídě.
FAQ
Solo 3 V2 Průvodci a niky
- Čištění a péče
- Tipy pro nabíjení baterie
- Nastavení teploty
- Glasmundstücke Guide
- Příprava a mletí bylin
- Jak Používat — Příručka
- Mikro-dávkování
- Odstraňování problémů & chybové hlášky
- Často kladené dotazy (FAQ)
- Recenze a dlouhodobé testování
- Solo 3 V2 vs Venty
- Solo 3 V2 vs Mighty+
- Solo 3 V2 vs Crafty+
- Solo 3 V2 vs Solo 2 MAX
- Solo 3 V2 vs Extreme Q
- Solo 3 V2 vs Air MAX
- Solo 3 V2 Alternativen















Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář