Aromatická Trubice 90mm
S Aromatickou Trubicí 90mm nabízí Arizer trubičku jako náhradní nebo vylepšující příslušenství. Všechny ceny z evropských obchodů v našem srovnání cen.
Srovnání cen (13 obchodů) 10–15 €
Historie cen (30 dní)...
* Některé odkazy jsou affiliate odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů nakoupíte, získáme malou provizi — bez jakýchkoli dodatečných nákladů pro vás.
Aromatická Trubice 90mm podrobně
90mm skleněná trubice pro přenosné vapování Arizer s přirozenou chutí. Perfektně pasuje k sortimentu Arizer.
Materiál a zpracování
Aromatická Trubice 90mm přesvědčí kvalitním zpracováním a je určena pro každodenní použití.
Tipy pro údržbu
Pravidelné čištění isopropanolem udržuje Aromatickou Trubici 90mm ve špičkové kondici.
Srovnání cen
Porovnej ceny aromatické trubice 90mm v evropských online obchodech.
FAQ
Jak mám Aromatickou Trubici 90mm udržovat?
Isopropanol a měkký hadřík stačí pro pravidelné čištění.
Kompatibilní vaporizéry
Související příslušenství
Arizer – skleněný kolínkový adaptér (kopulovité sítko)
od 13,59€ Code VAPOCHECKER10 · vč. dopravy do DE
28 obchodů
Arizer – malá skleněná hadice (kopulovité sítko)
od 12,59€ Code VAPOCHECKER5 · vč. dopravy do DE
21 obchodů
Dálkový ovladač Arizer Extreme Q
od 17,90€ vč. dopravy do DE
20 obchodů
Měkké pouzdro Arizer
od 25,94€ vč. dopravy do DE
17 obchodů
Arizer Air Nástavec Náústku
od 9,80€ vč. dopravy do DE
13 obchodů
Pouzdro Arizer Go SRT Pre-Load & Go
od 65,00€ vč. dopravy do DE
13 obchodů
Arizer Belt Clip
od 15,85€ Code VAPOCHECKER10 · vč. dopravy do DE
12 obchodů
Arizer Stem Víčko Pack
od 9,75€ Code VAPOCHECKER5 · vč. dopravy do DE
11 obchodů
Kde koupit Aromatická Trubice 90mm za nejlepší cenu?
Aromatická Trubice 90mm je k dispozici od 11,51€ v BuyVapo. Zahrnuje známé poštovné.
Se kterými vaporizéry je Aromatická Trubice 90mm kompatibilní?
Aromatická Trubice 90mm je kompatibilní s Air, Air 2, Air MAX, Air SE, ArGo, Solo, Solo 2, Solo 2 MAXa 1 další.
Vyplatí se srovnávat ceny Aromatická Trubice 90mm?
Ano, Aromatická Trubice 90mm je k dispozici v 13 obchodech. Ceny od 8,55€ do 15,49€. Code VAPOCHECKER5. Cena zboží; doprava může být navíc.