Arizer Go SRT
Nejlepší Cena
199,99
€
Dostupné v 18 obchodů
Bezplatné upozornění při poklesu ceny
Výhody
- Velká baterie 5,000 mAh
- Režimy session i on-demand
- Celoskleněná cesta páry
- Kompatibilní s dávkovací kapslí
- WPA je součástí balení
- Zahřátí za 10 sekund
Nevýhody
- Baterie není uživatelsky vyměnitelná
- Bez aplikace pro smartphone
- Krátké okno potahu v režimu on-demand
Aktuálně za nejnižší cenu! Nastavte upozornění na budoucí nabídky.
Arizer Go SRT — Srovnání Cen (50 obchodů) 200–368 €
Lowest184,47 €6. May
Average271,71 €
Highest371,46 €13. May
Není skladem
Aktualizováno: 17.05.2026, 00:37
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Cenovy alarm
Dostanete upozorneni, az cena klesne.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Hybridní |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Arizer |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 50°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 25 sekund |
| Kapacita Baterie | 5000 mAh |
| Weight | 157 g |
| Záruka | 2 let |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session & On-Demand |
| Temperature Control | Digitální |
| Vapor Path | Sklo |
| Battery Type | 21700 Li-Ion |
| Replaceable Battery | Ano |
| Passthrough Charging | Ano |
| Release Year | 2026 |
| MSRP | 319 € |
O tomto vaporizéru
Arizer Go SRT je nový přenosný vaporizér od kanadské společnosti Arizer. SRT znamená Session & Real-Time: zařízení kombinuje nastavitelný časovač session (20 sekund až 5 minut) se skutečnou párou on-demand – podle způsobu potahování. Interní akumulátor 21700 (5.000 mAh) se nabíjí přes USB-C, možný je i Passthrough provoz. Celý systém parní cesty je ze skla, kompatibilní s arizer Go Shells (dávkovací kapsle) a 14/18-mm-Bongs přes dodávaný WPA. Ceny ve všech obchodech najdete v porovnání cen.
Pros (výhody)
- Velká baterie 5,000 mAh
- Režimy session i on-demand
- Celoskleněná cesta páry
- Kompatibilní s dávkovací kapslí
- WPA je součástí balení
- Zahřátí za 10 sekund
Cons (nevýhody)
- Baterie není uživatelsky vyměnitelná
- Bez aplikace pro smartphone
- Krátké okno potahu v režimu on-demand
Klíčové údaje — Arizer Go SRT
Portable · Ohřev: Hybrid · Nahřívání: 25s · Baterie: 5000 mAh · Hmotnost: 157g · Od: €200 · Obchodů: 18
Arizer Go SRT je nový přenosný vaporizér od kanadské společnosti Arizer. SRT znamená Session & Real-Time: zařízení kombinuje nastavitelný časovač session (20 sekund až 5 minut) se skutečnou párou on-demand – podle způsobu potahování. Interní akumulátor 21700 (5.000 mAh) se nabíjí přes USB-C, možný je i Passthrough provoz. Celý systém parní cesty je ze skla, kompatibilní s arizer Go Shells (dávkovací kapsle) a 14/18-mm-Bongs přes dodávaný WPA. Ceny ve všech obchodech najdete v porovnání cen.
Uvedeno v nejlepších seznamech
Zjistit více
Přehled
Návod k nákupu
Více Arizer vaporizérů 4
Podobné vaporizéry 6
Porovnání hlava na hlavu 3
Kompatibilní Příslušenství
Příslušenství Třetích Stran (1)
Varianty a Edice
Nejlepší cena
199,99 €
Dostupné v 18 obchodů
Navštívit obchod



















Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář