Arizer Go SRT
Najlepsza Cena
199,99
€
Dostępny w 18 sklepów
Bezpłatne powiadomienie gdy cena spadnie
Zalety
- Duża bateria 5,000 mAh
- Tryb sesyjny i on-demand
- Całkowicie szklana ścieżka pary
- Kompatybilny z kapsułkami dozującymi
- WPA w zestawie
- Nagrzewanie w 10 sekund
Wady
- Bateria niewymienna przez użytkownika
- Brak aplikacji na smartfona
- Krótne okno zaciągnięcia w trybie on-demand
Aktualnie w najniższej cenie! Ustaw alert na przyszłe oferty.
Arizer Go SRT — Porównanie Cen (50 sklepów) 200–368 €
Lowest184,47 €6. May
Average271,71 €
Highest371,46 €13. May
249,99€ (399,99 CAD)399,99 CAD× 0,6250 (16. May 2026)= 249,99 €w tym koszt wysyłki
Do Sklepu
Brak na stanie
Zaktualizowano: 17.05.2026, 00:37
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Alert cenowy
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena spadnie.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Hybrydowy |
| Typ Urządzenia | Przenośny |
| Brand | Arizer |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 50°C - 220°C |
| Czas Nagrzewania | 25 sekund |
| Pojemność Baterii | 5000 mAh |
| Weight | 157 g |
| Gwarancja | 2 lat |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Sesja i na żądanie |
| Temperature Control | Cyfrowy |
| Vapor Path | Szkło |
| Battery Type | 21700 Li-Ion |
| Replaceable Battery | Tak |
| Passthrough Charging | Tak |
| Release Year | 2026 |
| MSRP | 319 € |
O tym waporyzatorze
Arizer Go SRT to nowy przenośny waporyzator firmy Arizer z Kanady. SRT oznacza Session & Real-Time: urządzenie łączy regulowany timer sesji (20 sekund bis 5 minut) z prawdziwą waporyzacją on-demand – w zależności od sposobu zaciągania się. Wewnętrzny akumulator 21700 (5.000 mAh) ładuje się przez USB-C, możliwa jest praca w trybie passthrough. Cały system ścieżki pary wykonany jest ze szkła, kompatybilny z arizer Go Shells (kapsułkami dozującymi) oraz bongami 14/18-mm za pomocą dołączonego WPA. Ceny we wszystkich sklepach w porównaniu cen.
Plusy
- Duża bateria 5,000 mAh
- Tryb sesyjny i on-demand
- Całkowicie szklana ścieżka pary
- Kompatybilny z kapsułkami dozującymi
- WPA w zestawie
- Nagrzewanie w 10 sekund
Minusy
- Bateria niewymienna przez użytkownika
- Brak aplikacji na smartfona
- Krótne okno zaciągnięcia w trybie on-demand
Kluczowe dane — Arizer Go SRT
Portable · Ogrzewanie: Hybrid · Nagrzewanie: 25s · Bateria: 5000 mAh · Waga: 157g · Od: €200 · Sklepów: 18
Arizer Go SRT to nowy przenośny waporyzator firmy Arizer z Kanady. SRT oznacza Session & Real-Time: urządzenie łączy regulowany timer sesji (20 sekund bis 5 minut) z prawdziwą waporyzacją on-demand – w zależności od sposobu zaciągania się. Wewnętrzny akumulator 21700 (5.000 mAh) ładuje się przez USB-C, możliwa jest praca w trybie passthrough. Cały system ścieżki pary wykonany jest ze szkła, kompatybilny z arizer Go Shells (kapsułkami dozującymi) oraz bongami 14/18-mm za pomocą dołączonego WPA. Ceny we wszystkich sklepach w porównaniu cen.
Wyróżnione w najlepszych zestawieniach
Dowiedz się więcej
Przegląd
Poradnik zakupowy
Więcej Arizer waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 6
Porównania bezpośrednie 3
Kompatybilne Akcesoria
Akcesoria Firm Trzecich (1)
Warianty i Edycje
Najlepsza cena
199,99 €
Dostępny w 18 sklepów
Odwiedź sklep



















Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować