Utillian 620
Zalety
- Cztery poziomy temperatury dla różnych preferencji
- Ceramiczna komora z izolowaną ścieżką powietrza
- Wymienna bateria 18650 — zapasowa wydłuża sesję
- Możliwe ładowanie pass-through
- Przyzwoita jakość wykonania za mniej niż €55
Wady
- Produkcja pary ustępuje modelom ze średniej półki
- Ustnik wyraźnie się nagrzewa przy wysokich ustawieniach
- Bateria 18650 wymaga osobnej ładowarki bez passthrough
Utillian 620 — Porównanie Cen (1 Sklep)
Zaktualizowano: 13.05.2026, 00:35
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Konwekcja |
| Typ Urządzenia | Przenośny |
| Brand | Utillian |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 160°C - 220°C |
| Czas Nagrzewania | 40 sekund |
| Pojemność Baterii | 2300 mAh |
| Weight | 128 g |
| Gwarancja | 1 rok |
| Session Mode | Sesja |
| Temperature Control | Cyfrowy |
| Material | Suche zioła |
| Vapor Path | Metal |
| Battery Type | Wewnętrzny |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Tak |
| Charging Port | micro-usb |
Źródło: OfficialOficjalne, TVapeSprzedawca · Zweryfikowano 19.02.2026
O tym waporyzatorze
Utillian 620 to przenośny waporyzator konwekcyjny z precyzyjną kontrolą temperatury do 220 °Celsius. Jego akumulator 2300 mAh i czas nagrzewania wynoszący 40 sekund zapewniają solidną wydajność w podróży. Kapsułki dozujące i ładowanie passthrough uzupełniają wyposażenie. Czyste ogrzewanie konwekcyjne zapewnia szczególnie czysty smakowo vapor.
- Cztery poziomy temperatury dla różnych preferencji
- Ceramiczna komora z izolowaną ścieżką powietrza
- Wymienna bateria 18650 — zapasowa wydłuża sesję
- Możliwe ładowanie pass-through
- Przyzwoita jakość wykonania za mniej niż €55
- Produkcja pary ustępuje modelom ze średniej półki
- Ustnik wyraźnie się nagrzewa przy wysokich ustawieniach
- Bateria 18650 wymaga osobnej ładowarki bez passthrough
Utillian 620 to przenośny waporyzator konwekcyjny z precyzyjną kontrolą temperatury do 220 °Celsius. Jego akumulator 2300 mAh i czas nagrzewania wynoszący 40 sekund zapewniają solidną wydajność w podróży. Kapsułki dozujące i ładowanie passthrough uzupełniają wyposażenie. Czyste ogrzewanie konwekcyjne zapewnia szczególnie czysty smakowo vapor.
Zobacz także: Utillian 723 · Utillian 8 · Utillian 722 · Utillian 621
Ogrzewanie konwekcyjne dla czystego smaku
Kontekst badawczy: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji czynnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze unikane. Źródło: PubMed 16637053
Akumulator i obsługa
Kapsułki dozujące i pielęgnacja
FAQ
Więcej Utillian waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 6
Porównanie specyfikacji
| Utillian 620 | Utillian 723 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Konwekcja | Konwekcja |
| Temperatura | 160°C - 220°C | 180°C - 225°C |
| Czas nagrzewania | 40s | 45s |
| Bateria | 2300 mAh | 2300 mAh |
| Cena od | 115€ | 109€ |
| Utillian 620 | Utillian 8 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Konwekcja | Kondukcja |
| Temperatura | 160°C - 220°C | 160°C - 330°C |
| Czas nagrzewania | 40s | 20s |
| Bateria | 2300 mAh | 3150 mAh |
| Cena od | 115€ | 143€ |






Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować