PAX Plus
Zalety
- Kompaktowa, dyskretna konstrukcja
- Nie wymaga aplikacji, wszystko obsługiwane na urządzeniu
- Czas nagrzewania 22 sekundy
- Ładowanie passthrough
Wady
- Czysta kondukcja, bez hybrydowego grzania
- Brak dostępnych kapsułek dozujących
Available Variants (4)
PAX Plus — Porównanie Cen (57 sklepów) 100–205 €
Zaktualizowano: 14.05.2026, 09:40
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Kondukcja |
| Typ Urządzenia | Przenośny |
| Brand | PAX |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 175°C - 215°C |
| Czas Nagrzewania | 22 sekund |
| Pojemność Baterii | 3300 mAh |
| Weight | 91 g |
| Gwarancja | 10 lat |
| Sterowanie Aplikacją | Tak |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Sesja |
| Temperature Control | Presety |
| Material | Suche zioła i koncentraty |
| Vapor Path | Metal |
| Battery Type | Wewnętrzny |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Tak |
| Charging Port | proprietary |
| Status | Wycofane |
Źródło: OfficialOficjalne, OfficialOficjalne, OfficialOficjalne, Tools420Sprzedawca, Vaporizer WizardRecenzja, MagicVaporizersAgregator · Zweryfikowano 19.02.2026
O tym waporyzatorze
PAX Plus to kompaktowy przenośny vaporizer z ogrzewaniem kondukcyjnym. Osiąga do 215 °C w zaledwie 22 sekundy i ma akumulator 3300 mAh do długich sesji. Na pokładzie są passthrough charging, kompatybilność WPA oraz sterowanie przez aplikację. PAX zapewnia 10 lat gwarancji. Ceny w PAX Plus Preisvergleich.
- Kompaktowa, dyskretna konstrukcja
- Nie wymaga aplikacji, wszystko obsługiwane na urządzeniu
- Czas nagrzewania 22 sekundy
- Ładowanie passthrough
- Czysta kondukcja, bez hybrydowego grzania
- Brak dostępnych kapsułek dozujących
PAX Plus to kompaktowy przenośny vaporizer z ogrzewaniem kondukcyjnym. Osiąga do 215 °C w zaledwie 22 sekundy i ma akumulator 3300 mAh do długich sesji. Na pokładzie są passthrough charging, kompatybilność WPA oraz sterowanie przez aplikację. PAX zapewnia 10 lat gwarancji. Ceny w PAX Plus Preisvergleich.
Zobacz także: PAX Flow · PAX Four · PAX Mini · PAX Mini 2
Sterowanie aplikacją i profile temperatury
Przez Bluetooth PAX Plus łączy się z aplikacją PAX. Tam można precyzyjnie dostroić cztery poziomy temperatury i tworzyć własne profile. Czujnik ruchu rozpoznaje, kiedy urządzenie jest używane, i automatycznie obniża moc grzania – to oszczędza baterię i materiał.
Kontekst badawczy: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji czynnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze eliminowane. Źródło: PubMed 16637053
Kompaktowa konstrukcja z długą gwarancją
Przy wadze około 90 gramów PAX Plus mieści się w każdej kieszeni spodni. Komora mieści około 0,3 g materiału. PAX oferuje jedną z najdłuższych gwarancji na rynku: pełne 10 lat. Obudowa jest wykonana z anodowanego aluminium i sprawia wrażenie wysokiej jakości.
Porównanie: PAX Plus vs. Air MAX
| PAX Plus | Air MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 60s |
| Bateria | 3300 mAh | 5000 mAh |
| Cena od | 85€ | 91€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 101€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Air MAX od Arizer kosztuje od 92€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 60 sekund. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. M7 XL
| PAX Plus | M7 XL | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 7s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 84€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 93€ i nagrzewa się w 22 sekundy. M7 XL od DynaVap kosztuje od 84€ i ma czas nagrzewania wynoszący 7 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tym przedziale cenowym.
Porównanie: PAX Plus vs. WoodWynd
| PAX Plus | WoodWynd | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 7s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 110€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 93€ i nagrzewa się w 22 sekundy. WoodWynd od DynaVap kosztuje od 109€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 7 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. ArGo
| PAX Plus | ArGo | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 60s |
| Bateria | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 85€ | 47€ |
PAX Plus od PAX startuje od 93€ i nagrzewa się w 22 sekundy. ArGo od Arizer kosztuje od 71€ przy czasie nagrzewania 60 sekund. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Solo 2 MAX
| PAX Plus | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 30s |
| Bateria | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 85€ | 91€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 93€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Solo 2 MAX od Arizer kosztuje od 99€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 30 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Venty
| PAX Plus | Venty | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 20s |
| Bateria | 3300 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | 85€ | 281€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Venty od Storz & Bickel kosztuje od 1€ i ma czas nagrzewania wynoszący 20 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. V3 Pro
| PAX Plus | V3 Pro | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 100°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 15s |
| Bateria | 3300 mAh | 2600 mAh |
| Cena od | 85€ | 55€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. V3 Pro od XMAX kosztuje od 0€ i ma czas nagrzewania 15 sekund. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. G3
| PAX Plus | G3 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 8s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 27€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. G3 od DynaVap kosztuje od 30€ i ma czas nagrzewania wynoszący 8 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. XS GO
| PAX Plus | XS GO | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 185°C - 216°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 20s |
| Bateria | 3300 mAh | 1200 mAh |
| Cena od | 85€ | 43€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. XS GO od AirVape kosztuje od 0€ i ma czas nagrzewania 20 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Solo 2
| PAX Plus | Solo 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 30s |
| Bateria | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Cena od | 85€ | 71€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Solo 2 od Arizer kosztuje od 0€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 30 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Elite II
| PAX Plus | Elite II | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 93°C - 221°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 20s |
| Bateria | 3300 mAh | 2100 mAh |
| Cena od | 85€ | 85€ |
PAX Plus od PAX startuje od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Elite II od G Pen kosztuje od 0€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 20 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Starry 4
| PAX Plus | Starry 4 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 30s |
| Bateria | 3300 mAh | 2550 mAh |
| Cena od | 85€ | 55€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Starry 4 od XMAX kosztuje od 0€ i ma czas nagrzewania wynoszący 30 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Firefly 2+
| PAX Plus | Firefly 2+ | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Konwekcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 260°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 3s |
| Bateria | 3300 mAh | 770 mAh |
| Cena od | 85€ | 149€ |
PAX Plus od PAX startuje od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Firefly 2+ od Firefly kosztuje od 10€ przy czasie nagrzewania 3 sekundy. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. XLux Roffu
| PAX Plus | XLux Roffu | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Konwekcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 20s |
| Bateria | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Cena od | 85€ | 85€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. XLux Roffu od XLux kosztuje od 0€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 20 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Mighty
| PAX Plus | Mighty | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 90s |
| Bateria | 3300 mAh | 5800 mAh |
| Cena od | 85€ | 180€ |
PAX Plus od PAX startuje od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Mighty od Storz & Bickel kosztuje od 1€ i ma czas nagrzewania wynoszący 90 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. XVape Aria
| PAX Plus | XVape Aria | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 15s |
| Bateria | 3300 mAh | 2600 mAh |
| Cena od | 85€ | 58€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. XVape Aria od XMAX kosztuje od 0€ przy czasie nagrzewania 15 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. M Plus
| PAX Plus | M Plus | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 230°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 8s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 56€ |
PAX Plus od PAX startuje od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. M Plus od DynaVap kosztuje od 30€ i ma czas nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. PAX 3
| PAX Plus | PAX 3 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 180°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 22s |
| Bateria | 3300 mAh | 3500 mAh |
| Cena od | 85€ | 99€ |
PAX Plus lepiej nadaje się dla użytkowników, którzy preferują urządzenie przenośne i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 22 sekundy. PAX 3 to właściwy wybór dla wszystkich, którzy szukają urządzenia przenośnego i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania wynoszącym 22 sekundy. Oba urządzenia pochodzą od PAX i oferują wysoką jakość vaporu.
Porównanie: PAX Plus vs. Fog Pro
| PAX Plus | Fog Pro | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Konwekcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 100°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 15s |
| Bateria | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Cena od | 85€ | 71€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Fog Pro od XMAX kosztuje od 0€ i ma czas nagrzewania wynoszący 15 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Fenix Mini+
| PAX Plus | Fenix Mini+ | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 120°C - 221°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 25s |
| Bateria | 3300 mAh | 1600 mAh |
| Cena od | 85€ | b. d. |
PAX Plus od PAX startuje od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Fenix Mini+ od Fenix kosztuje od 16€ przy czasie nagrzewania 25 sekund. Oba urządzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tym przedziale cenowym.
Porównanie: PAX Plus vs. CFX Plus
| PAX Plus | CFX Plus | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 121°C - 221°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 30s |
| Bateria | 3300 mAh | 5000 mAh |
| Cena od | 85€ | 92€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. CFX Plus od Boundless kosztuje od 0€ i ma czas nagrzewania 30 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. CFC 2.0
| PAX Plus | CFC 2.0 | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 60°C - 230°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 30s |
| Bateria | 3300 mAh | 1200 mAh |
| Cena od | 85€ | 47€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 0€ i nagrzewa się w 22 sekundy. CFC 2.0 od Boundless kosztuje od 30€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 30 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Czyszczenie i pielęgnacja
Regularne czyszczenie utrzymuje PAX Plus w doskonałym stanie i zapewnia czysty smak. Po każdej sesji wyczyść komorę szczoteczką i usuń luźne pozostałości. Raz w tygodniu czyść ustnik i ścieżkę pary alkoholem izopropylowym (min. 90%).
Interwały czyszczenia
| Komponent | Częstotliwość | Metoda |
|---|---|---|
| Komora | Po każdej sesji | Szczoteczka, wytrząsnąć |
| Ustnik | Co tydzień | Kąpiel w izopropylu (15 min) |
| Ścieżka pary/sitko | Co 2 tygodnie | Namoczyć w izopropylu, wypłukać |
| Obudowa zewnętrzna | W razie potrzeby | Wilgotna ściereczka |
Unikaj typowych błędów
- Nie używaj wody w komorze — tylko izopropyl lub czyszczenie na sucho
- Nie używaj ostrych metalowych przedmiotów w ścieżce pary
- Wymieniaj sitka odpowiednio wcześnie, gdy opór zaciągania wzrasta
Jakie ustawienia temperatury są idealne?
Odpowiednia temperatura w PAX Plus decyduje o smaku, gęstości vaporu i profilu substancji aktywnych. Niższe temperatury (170–185 °C) podkreślają terpeny i zapewniają łagodny, aromatyczny vapor. Wyższe temperatury (195–210 °C) wytwarzają gęstsze chmury i silniejsze działanie.
Przegląd stref temperatur
| Strefa | Zakres | Efekt |
|---|---|---|
| Smak | 170–185 °C | Łagodny, aromatyczny, mało widocznego vaporu |
| Balans | 185–195 °C | Dobry smak z widocznym vaporem |
| Gęste chmury | 195–210 °C | Mocny vapor, intensywniejsze działanie |
Praktyczne wskazówki
- Zacznij od 180 °C i zwiększaj temperaturę co 5 stopni
- Drobniejsze mielenie często wymaga temperatury niższej o 5–10 °C
- W chłodnym otoczeniu podnieś temperaturę początkową o 5 °C
Akumulator i ładowanie
Akumulator PAX Plus wytrzymuje kilka sesji przy typowym użytkowaniu. Aby zapewnić maksymalną żywotność, utrzymuj poziom naładowania baterii między 20% a 80% i unikaj głębokiego rozładowania. Ładowanie przez USB-C z użyciem wysokiej jakości zasilacza przyspiesza proces ładowania.
Wskazówki dotyczące akumulatora
- Nie zostawiaj urządzenia na stałe podłączonego do ładowarki — odłącz po osiągnięciu 100%
- W przypadku wymiennego akumulatora: używaj oryginalnych lub zalecanych ogniw
- Wydajność akumulatora spada na zimnie — przed sesją pozwól mu się ogrzać
- Ładowanie pass-through (jeśli jest obsługiwane) umożliwia korzystanie z urządzenia podczas ładowania
PAX Plus vs PAX Mini
Oba waporyzatory PAX mają ogrzewanie kondukcyjne i 215°C. Plus ma 10-letnią gwarancję, większy akumulator 3300mAh i więcej trybów. Mini kosztuje o ~15 EUR mniej, ma 2-letnią gwarancję i 3000mAh.
| Właściwość | PAX Plus | PAX Mini |
|---|---|---|
| Cena (od) | ~95 EUR | ~79 EUR |
| Ogrzewanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Maks. temperatura | 215°C | 215°C |
| Czas nagrzewania | 22 sekundy | 22 sekundy |
| Akumulator | 3.300 mAh | 3.000 mAh |
| Sterowanie przez aplikację | Tak | Tak |
| Ładowanie passthrough | Tak | Tak |
| Adapter wodny | Tak | Tak |
| Kapsułki dozujące | Nie | Nie |
| Gwarancja | 10 lat | 2 lata |
Porównanie: PAX Plus vs. Mighty+
| PAX Plus | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 60s |
| Bateria | 3300 mAh | 3300 mAh |
| Cena od | 85€ | 211€ |
PAX Plus od PAX startuje od 10€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Mighty+ od Storz & Bickel kosztuje od 6€ przy czasie nagrzewania wynoszącym 60 sekund. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Crafty+
| PAX Plus | Crafty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 60s |
| Bateria | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Cena od | 85€ | 161€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 10€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Crafty+ od Storz & Bickel kosztuje od 5€ i ma czas nagrzewania 60 sekund. Oba urzÄ dzenia wykorzystują różne metody ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. The B
| PAX Plus | The B | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 8s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 42€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 10€ i nagrzewa się w 22 sekundy. The B od DynaVap kosztuje od 30€ przy czasie nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. VonG
| PAX Plus | VonG | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Butan |
| Grzanie | Kondukcja | Kondukcja |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 7s |
| Bateria | 3300 mAh | Butan |
| Cena od | 85€ | 106€ |
PAX Plus od PAX zaczyna się od 10€ i nagrzewa się w 22 sekundy. VonG od DynaVap kosztuje od 29€ i ma czas nagrzewania wynoszący 7 sekund. Oba urządzenia wykorzystują kondukcję i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: PAX Plus vs. Dash+
| PAX Plus | G Pen Dash+ | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Kondukcja | Hybrydowy |
| Temperatura | 175°C - 215°C | 160°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 22s | 20s |
| Bateria | 3300 mAh | 1800 mAh |
| Cena od | 85€ | 37€ |
PAX Plus od PAX startuje od 10€ i nagrzewa się w 22 sekundy. Dash+ od G Pen kosztuje od 38€ i osiąga gotowość w 20 sekund. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i nadają się dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
FAQ
PAX Plus Poradniki i nisze
- Czyszczenie i pielęgnacja
- Wskazówki dotyczące ładowania baterii
- Ustawienia temperatury
- Przygotowanie zioła i mielenie
- Jak Używać — Przewodnik
- Mikrodozowanie
- Rozwiązywanie problemów i komunikaty o błędach
- Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
- Recenzja i test długoterminowy
- PAX Plus vs Venty
- PAX Plus vs Crafty+
- PAX Plus vs Mighty+
- PAX Plus vs PAX Mini
- PAX Plus Alternativen
Więcej PAX waporyzatorów 1
Podobne waporyzatory 6
Porównania bezpośrednie 4
Kompatybilne Akcesoria
Warianty i Edycje
Zestawy Startowe












Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować