7th Floor SideKick V2 to przenośny waporyzator do suszu. VapoChecker porównuje aktualne oferty od 221 € (bez kosztów wysyłki) w 1 sklepie (stan na 18.10.2026).Podstawa ceny: Cena produktu bez dostawy i kuponów
Kluczowe dane — 7th Floor SideKick V2Portable · Ogrzewanie: Hybrydowy · Bateria: 3100 mAh · Od: €221 · Sklepów: 1
W porównaniu do oryginalnego SideKick, wersja V2 działa na pojedynczym ogniwie 18650 zamiast dwóch ogniw 18350. Sterownik oferuje 21 poziomów grzania od 248 do 455 °F (120 do 235 °C), a komora mieści około 0,25 g.
Typ urządzenia: przenośny waporyzator do suszonych ziół.
Grzanie: duży grzejnik ceramiczny, według instrukcji hybryda kondukcji i konwekcji.
Temperatura: 21 poziomów na skali od 0,5 do 11, odpowiadające 248 do 455 °F (120 do 235 °C).
Akumulator: jedno wymienne ogniwo 18650 Flat-Top; w zestawie ogniwo EFAN 3100 mAh z zewnętrzną ładowarką.
Komora: według producenta mieści około 0,25 g.
Droga pary: chłodnica vortex o długości około 11 cali (ok. 28 cm), razem z ustnikiem około 16 cali (ok. 41 cm).
Wyłączanie: automatycznie po 7 minutach.
Gwarancja: 30 dni, po rejestracji 1 rok na urządzenie i 5 lat na grzejnik.
SideKick V2 kontra V1: różnice
Obie wersje mają mieszadło, chłodnicę vortex, grzejnik ceramiczny i szklany ustnik. Producent określa V1 jako wersję tańszą, a V2 jako wersję ulepszoną z rozszerzonym sterowaniem cyfrowym.
Cecha
SideKick V1
SideKick V2
Akumulator
2 × 18350 (Button-Top)
1 × 18650 (Flat-Top)
Ogniwa w zestawie
4 × 18350 z ładowarką
1 × 18650 (EFAN, 3100 mAh) z ładowarką
Sterowanie
21 poziomów grzania
21 poziomów grzania, 248 do 455 °F
Komora
ok. 0,25 g
ok. 0,25 g
W praktyce oznacza to: w V2 wymieniasz jedno powszechnie dostępne ogniwo 18650 zamiast dwóch mniejszych ogniw. Elev8 oferuje drugie ogniwo jako opcję bezpośrednio przy zakupie.
Mieszadło, chłodnica vortex i szklany ustnik
Najbardziej charakterystyczną cechą jest wbudowane mieszadło: za pomocą zębatki obracanej kciukiem można poruszać ziołami w komorze bez zdejmowania pokrywki. Ponieważ grzejnik stale podgrzewa wsad, instrukcja zaleca powolne mieszanie między zaciągnięciami. Po trzech do czterech zaciągnięciach należy na chwilę zdjąć pokrywkę i lekko postukać urządzeniem w dłoń.
Chłodnica vortex wydłuża drogę pary i jednocześnie filtruje, ale utrudnia zaciąganie. Kto chce ciągnąć lżej, może ją wyjąć. Po około 30 minutach w zamrażalniku zapewnia według producenta wyraźnie chłodniejszą parę przez jedno do dwóch napełnień.
Ustnik z amerykańskiego szkła jest ręcznie dmuchany przez własnych szklarzy Elev8 Premier. Można go schować w obudowie i wymienić na ustnik bubbler lub kątowy adapter do fajki wodnej, które Elev8 oferuje jako akcesoria.
Grzanie i sterowanie temperaturą
Temperaturę wybierasz przyciskami strzałek na skali od 0,5 do 11. Daje to 21 poziomów między 248 a 455 °F. Naciśnięcie przycisku zasilania uruchamia nagrzewanie; po osiągnięciu docelowej temperatury urządzenie wibruje. Wyświetlacz pokazuje poziom, stan naładowania akumulatora, napięcie i czas pracy.
Do ziół instrukcja zaleca poziomy 6,5 do 8, a na początek 5 do 6. Niskie poziomy dają dłuższy smak, ale cieńszą parę; od poziomu 8 należy dobrze mieszać po każdym zaciągnięciu, aby nic się nie przypaliło. Akumulator pracuje najoszczędniej według producenta między poziomem 6 a 9; powyżej poziomu 10 nagrzewanie trwa dłużej.
SideKick V2 waporyzuje koncentraty tylko wtedy, gdy niewielka ilość jest zmieszana z ziołami. Do czystych koncentratów Elev8 odsyła do osobnego urządzenia.
Akumulator, zawartość zestawu i czyszczenie
Ogniwo 18650 ładuje się w dołączonej dwugniazdowej ładowarce; w zestawie jest osłonka ochronna do transportu. Producent zaleca, aby nie nosić ogniw luzem razem z monetami lub kluczami, natychmiast wymieniać uszkodzone ogniwa i — w zależności od intensywności użytkowania — wymieniać je co 3 do 12 miesięcy.
W pudełku: SideKick V2 z mieszadłem i chłodnicą vortex, ręcznie dmuchany szklany ustnik, jedno ogniwo 18650 z ładowarką, szczoteczka do czyszczenia z waciczkami alkoholowymi, mały śrubokręt krzyżakowy, pick ze stali nierdzewnej, mała szczypce z łyżeczką oraz próbka oleju kokosowego do uszczelki ustnika. Do tego dochodzi wyściełana torba do przechowywania.
Do czyszczenia urządzenie można rozebrać, a kanały powietrzne ze stali nierdzewnej są wyjmowane.
V2 używa jednego ogniwa 18650 zamiast dwóch ogniw 18350 i oferuje według producenta rozszerzone sterowanie cyfrowe z 21 poziomami od 248 do 455 °F (120 do 235 °C). Mieszadło, chłodnicę vortex i grzejnik ceramiczny mają obie wersje.
Wymiennego ogniwa 18650 Flat-Top. W zestawie jest ogniwo EFAN 3100 mAh z zewnętrzną ładowarką; stosując dodatkowe ogniwa, można wydłużyć czas pracy.
Instrukcja podaje poziomy 6,5 do 8 jako najlepszy zakres do ziół. Na początek zaleca poziom 5 do 6, a w razie potrzeby wyższy poziom.
Tak, z akcesoriami. Elev8 oferuje kątowe adaptery do fajki wodnej (120° i 180°) oraz ustnik bubbler do SideKick.
Bez rejestracji 30 dni. Po rejestracji producent obejmuje urządzenie gwarancją na rok, a grzejnik na pięć lat.
Logowanie odbywa się przez Google lub Microsoft, które same przetwarzają przy tym dane. Otrzymujemy tylko Twój adres e-mail, imię i nazwisko oraz identyfikator konta i przechowujemy je w celu zarządzania kontem. Nie przekazujemy Twoich danych w celach reklamowych.
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Funkcjonalne
Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować