PAX Plus — Elderberry
Voordelen
- Compact, discreet ontwerp
- Geen app vereist – alles op het apparaat
- 22 seconden opwarmtijd
- Passthrough-opladen
Nadelen
- Pure conductie – geen hybride verwarming
- Geen dosing caps beschikbaar
PAX Plus — Elderberry — Prijsvergelijking (6 winkels) 155–235 €
Bijgewerkt: 12-05-2026, 22:38
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Specificaties
| Specificaties | |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Conductie |
| Apparaattype | Draagbaar |
| Merk | PAX |
| Stroombron | Batterij |
| Temperatuurbereik | 175°C - 215°C |
| Opwarmtijd | 22 seconden |
| Batterijcapaciteit | 3300 mAh |
| Gewicht | 91 g |
| Garantie | 10 jaar |
| App-bediening | Ja |
| Waterpijp Compatibel | Bekijk waterpijp adapters |
| Sessiemodus | Sessie |
| Temperatuurregeling | Voorinstellingen |
| Materiaal | Kruiden & concentraten |
| Damppad | Metaal |
| Batterijtype | Ingebouwd |
| Verwisselbare batterij | Nee |
| Passthrough opladen | Ja |
| Oplaadpoort | proprietary |
Over dit apparaat
- Compact, discreet ontwerp
- Geen app vereist – alles op het apparaat
- 22 seconden opwarmtijd
- Passthrough-opladen
- Pure conductie – geen hybride verwarming
- Geen dosing caps beschikbaar
De PAX Plus is een compacte draagbare vaporizer met conductieverwarming. Hij bereikt tot 215 °C in slechts 22 seconden en heeft een 3300 mAh accu voor lange sessies. Passthrough-charging, WPA-compatibiliteit en app-bediening zijn aanwezig. PAX geeft 10 jaar garantie. Prijzen in de PAX Plus prijsvergelijking.
Zie ook: PAX Mini · PAX Flow · PAX Four · PAX Mini 2
App-bediening en temperatuurprofielen
Via Bluetooth maakt de PAX Plus verbinding met de PAX-app. Daar kun je vier temperatuurniveaus nauwkeurig afstellen en eigen profielen aanmaken. De bewegingssensor herkent wanneer het apparaat wordt gebruikt en verlaagt de verwarming automatisch – dat bespaart accu en materiaal.
Onderzoekscontext: Een studie in het Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) liet zien dat verdamping bij gecontroleerde temperaturen meer dan 95 % van de gewenste werkzame stoffen vrijgeeft, terwijl verbrandingsbijproducten grotendeels worden vermeden. Bron: PubMed 16637053
Compact ontwerp met lange garantie
Met ongeveer 90 gram past de PAX Plus in elke broekzak. De kamer heeft plaats voor ongeveer 0,3 g materiaal. PAX biedt een van de langste garanties op de markt: maar liefst 10 jaar. De behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium en voelt hoogwaardig aan.
Reiniging & onderhoud
Regelmatige reiniging houdt de PAX Plus in topconditie en zorgt voor een pure smaak. Maak na elke sessie de kamer schoon met de borstel en verwijder los residu. Reinig eenmaal per week het mondstuk en het dampkanaal met isopropylalcohol (min. 90%).
Reinigingsintervallen
| Component | Frequentie | Methode |
|---|---|---|
| Kamer | Na elke sessie | Borstel, uitkloppen |
| Mondstuk | Wekelijks | Iso-bad (15 min) |
| Dampkanaal/zeef | Om de 2 weken | In iso weken, afspoelen |
| Behuizing buitenkant | Indien nodig | Vochtige doek |
Typische fouten vermijden
- Geen water in de kamer — alleen isopropyl of droge reiniging
- Gebruik geen scherpe metalen voorwerpen in het dampkanaal
- Vervang zeefjes op tijd als de trekweerstand toeneemt
Welke temperatuurinstellingen zijn ideaal?
De juiste temperatuur bij de PAX Plus bepaalt smaak, dampdichtheid en werkstofprofiel. Lagere temperaturen (170–185 °C) benadrukken terpenen en leveren milde, aromatische damp. Hogere temperaturen (195–210 °C) zorgen voor dichtere wolken en een sterker effect.
Temperatuurzones in overzicht
| Zone | Bereik | Resultaat |
|---|---|---|
| Smaak | 170–185 °C | Mild, aromatisch, weinig zichtbare damp |
| Balans | 185–195 °C | Goede smaak met zichtbare damp |
| Dichte wolken | 195–210 °C | Krachtige damp, intensiever effect |
Praktische tips
- Begin met 180 °C en verhoog in stappen van 5 graden
- Een fijnere maling vereist vaak 5–10 °C lagere temperatuur
- Verhoog in een koude omgeving de starttemperatuur met 5 °C
Hoe laad ik de accu correct op?
De accu van de PAX Plus gaat bij typisch gebruik meerdere sessies mee. Houd voor maximale levensduur de accu tussen 20% en 80% en vermijd diepe ontlading. Opladen via USB-C met een kwalitatief hoogwaardige adapter versnelt het laadproces.
Accutips
- Niet permanent aan de oplader laten hangen — na 100% loskoppelen
- Bij verwisselbare accu: originele of aanbevolen cellen gebruiken
- Accuprestaties nemen af bij kou — laat hem voor de sessie opwarmen
- Pass-through-laden (indien ondersteund) maakt gebruik tijdens het opladen mogelijk
PAX Plus vs PAX Mini
Beide PAX-vaporizers hebben conductieverwarming en 215°C. De Plus heeft 10 jaar garantie, een grotere 3300mAh accu en meer modi. De Mini kost ~15 EUR minder met 2 jaar garantie en 3000mAh.
| Eigenschap | PAX Plus | PAX Mini |
|---|---|---|
| Prijs (vanaf) | ~95 EUR | ~79 EUR |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Max. temperatuur | 215°C | 215°C |
| Opwarmtijd | 22 seconden | 22 seconden |
| Accu | 3.300 mAh | 3.000 mAh |
| App-bediening | Ja | Ja |
| Passthrough Charging | Ja | Ja |
| Wateradapter | Ja | Ja |
| Doseercapsules | Nee | Nee |
| Garantie | 10 jaar | 2 jaar |
Productvergelijkingen 27
Vergelijking: PAX Plus vs. Air MAX
| PAX Plus | Air MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 60s |
| Accu | 3300 mAh | 5000 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 91€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 101€ en warmt op in 22 seconden. De Air MAX van Arizer kost 92€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. M7 XL
| PAX Plus | M7 XL | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 7s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 84€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 93€ en warmt op in 22 seconden. De M7 XL van DynaVap kost 84€ met een opwarmtijd van 7 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. WoodWynd
| PAX Plus | WoodWynd | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 7s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 110€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 93€ en warmt op in 22 seconden. De WoodWynd van DynaVap kost 109€ met een opwarmtijd van 7 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. ArGo
| PAX Plus | ArGo | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 60s |
| Accu | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 47€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 93€ en warmt op in 22 seconden. De ArGo van Arizer kost 71€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Solo 2 MAX
| PAX Plus | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 30s |
| Accu | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 91€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 93€ en warmt op in 22 seconden. De Solo 2 MAX van Arizer kost 99€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Venty
| PAX Plus | Venty | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 22s | 20s |
| Accu | 3300 mAh | 3000 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 280€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Venty van Storz & Bickel kost 1€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. V3 Pro
| PAX Plus | V3 Pro | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 100°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 15s |
| Accu | 3300 mAh | 2600 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 55€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De V3 Pro van XMAX kost 0€ met een opwarmtijd van 15 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. G3
| PAX Plus | G3 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 8s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 27€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De G3 van DynaVap kost 30€ met een opwarmtijd van 8 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. XS GO
| PAX Plus | XS GO | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 185°C - 216°C |
| Opwarmtijd | 22s | 20s |
| Accu | 3300 mAh | 1200 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 43€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De XS GO van AirVape kost 0€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Solo 2
| PAX Plus | Solo 2 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 30s |
| Accu | 3300 mAh | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 71€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Solo 2 van Arizer kost 0€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Elite II
| PAX Plus | Elite II | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 93°C - 221°C |
| Opwarmtijd | 22s | 20s |
| Accu | 3300 mAh | 2100 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 85€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Elite II van G Pen kost 0€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Starry 4
| PAX Plus | Starry 4 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Opwarmtijd | 22s | 30s |
| Accu | 3300 mAh | 2550 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 55€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Starry 4 van XMAX kost 0€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Firefly 2+
| PAX Plus | Firefly 2+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Convectie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 260°C |
| Opwarmtijd | 22s | 3s |
| Accu | 3300 mAh | 770 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 149€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Firefly 2+ van Firefly kost 10€ met een opwarmtijd van 3 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. XLux Roffu
| PAX Plus | XLux Roffu | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Convectie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Opwarmtijd | 22s | 20s |
| Accu | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 85€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De XLux Roffu van XLux kost 0€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Mighty
| PAX Plus | Mighty | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 22s | 90s |
| Accu | 3300 mAh | 5800 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 180€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Mighty van Storz & Bickel kost 1€ met een opwarmtijd van 90 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. XVape Aria
| PAX Plus | XVape Aria | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 100°C - 240°C |
| Opwarmtijd | 22s | 15s |
| Accu | 3300 mAh | 2600 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 58€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De XVape Aria van XMAX kost 0€ met een opwarmtijd van 15 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. M Plus
| PAX Plus | M Plus | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 230°C |
| Opwarmtijd | 22s | 8s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 56€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De M Plus van DynaVap kost 30€ met een opwarmtijd van 8 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. PAX 3
| PAX Plus | PAX 3 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 180°C - 215°C |
| Opwarmtijd | 22s | 22s |
| Accu | 3300 mAh | 3500 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 99€ |
De PAX Plus is beter geschikt voor gebruikers die een draagbaar apparaat verkiezen en een opwarmtijd van slechts 22 seconden waarderen. De PAX 3 is de juiste keuze voor iedereen die een draagbaar apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 22 seconden. Beide apparaten zijn van PAX en bieden een hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: PAX Plus vs. Fog Pro
| PAX Plus | Fog Pro | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Convectie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 100°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 15s |
| Accu | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 71€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Fog Pro van XMAX kost 0€ met een opwarmtijd van 15 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Fenix Mini+
| PAX Plus | Fenix Mini+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 120°C - 221°C |
| Opwarmtijd | 22s | 25s |
| Accu | 3300 mAh | 1600 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | n.v.t. |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De Fenix Mini+ van Fenix kost 16€ met een opwarmtijd van 25 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. CFX Plus
| PAX Plus | CFX Plus | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 121°C - 221°C |
| Opwarmtijd | 22s | 30s |
| Accu | 3300 mAh | 5000 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 92€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De CFX Plus van Boundless kost 0€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. CFC 2.0
| PAX Plus | CFC 2.0 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 60°C - 230°C |
| Opwarmtijd | 22s | 30s |
| Accu | 3300 mAh | 1200 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 47€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 0€ en warmt op in 22 seconden. De CFC 2.0 van Boundless kost 30€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Mighty+
| PAX Plus | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 22s | 60s |
| Accu | 3300 mAh | 3300 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 211€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 10€ en warmt op in 22 seconden. De Mighty+ van Storz & Bickel kost 6€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Crafty+
| PAX Plus | Crafty+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 22s | 60s |
| Accu | 3300 mAh | 3200 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 161€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 10€ en warmt op in 22 seconden. De Crafty+ van Storz & Bickel kost 5€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. The B
| PAX Plus | The B | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 8s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 38€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 10€ en warmt op in 22 seconden. De The B van DynaVap kost 30€ met een opwarmtijd van 8 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. VonG
| PAX Plus | VonG | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 7s |
| Accu | 3300 mAh | Butaan |
| Prijs vanaf | 85€ | 106€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 10€ en warmt op in 22 seconden. De VonG van DynaVap kost 29€ met een opwarmtijd van 7 seconden. Beide apparaten gebruiken conductie en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: PAX Plus vs. Dash+
| PAX Plus | G Pen Dash+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 160°C - 215°C |
| Opwarmtijd | 22s | 20s |
| Accu | 3300 mAh | 1800 mAh |
| Prijs vanaf | 85€ | 37€ |
De PAX Plus van PAX begint bij 10€ en warmt op in 22 seconden. De Dash+ van G Pen kost 38€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Veelgestelde vragen
Meer PAX Vaporizers 4
Vergelijkbare vaporizers 5
Spec-vergelijking
| PAX Plus Elderberry | PAX Mini | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Conductie |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 180°C - 215°C |
| Opwarmtijd | 22s | 22s |
| Accu | 3300 mAh | 3000 mAh |
| Prijs vanaf | 155€ | 56€ |
| PAX Plus Elderberry | PAX Four | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Conductie | Hybride |
| Temperatuur | 175°C - 215°C | 190°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 22s | 60s |
| Accu | 3300 mAh | 2800 mAh |
| Prijs vanaf | 155€ | 149€ |









Reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Log in om te reageren