Linx Saber
Výhody
- Vestavěný dab nástroj
- Křemen pro čistou chuť
- Nejsou potřeba žádné další doplňky
Nevýhody
- Méně rozšířený než konkurence
- Omezený výběr teplot
Linx Saber — Srovnání Cen (4 obchodů)
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:28
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Kondukce |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Linx |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 100°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 30 sekund |
| Kapacita Baterie | 1500 mAh |
| Weight | 100 g |
| Záruka | 1 rok |
| Session Mode | Session |
| Vapor Path | Keramika |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
| MSRP | 53 € |
O tomto vaporizéru
- Vestavěný dab nástroj
- Křemen pro čistou chuť
- Nejsou potřeba žádné další doplňky
- Méně rozšířený než konkurence
- Omezený výběr teplot
Viz také: Linx Gaia · LINX Hypnos Zero · Linx Blaze · Linx Eden
Keramická kondukce
Kontext výzkumu: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje více než 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou z velké části eliminovány. Zdroj: PubMed 16637053
Jak správně nabíjet baterii?
Linx Vapor
Výhody a nevýhody
- + Keramická komora
- + USB-C
- + 1500 mAh
- + Kompaktní
- - Čistá kondukce
- - Nízká známost v EU
- - Omezená dostupnost
Více Linx vaporizérů 4
Podobné vaporizéry 6
Srovnání specifikací
| Linx Saber | Linx Gaia | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Hybridní |
| Teplota | 100°C - 220°C | 220°C |
| Doba zahřátí | 30s | 20s |
| Baterie | 1500 mAh | 2200 mAh |
| Cena od | 50€ | 106€ |
| Linx Saber | Linx Blaze | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Kondukce |
| Teplota | 100°C - 220°C | 427°C |
| Doba zahřátí | 30s | 5s |
| Baterie | 1500 mAh | 900 mAh |
| Cena od | 50€ | 65€ |










Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář