AirVape Om
Výhody
- Ultra kompaktní jako zapalovač
- Vhodný pro začátečníky
- Dvě přednastavené teploty
Nevýhody
- Velmi malý objem plnění
- Bez jemného nastavení teploty
AirVape Om — Srovnání Cen (4 obchodů) 26–68 €
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:14
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Kondukce |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | AirVape |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 93°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 45 sekund |
| Kapacita Baterie | 350 mAh |
| Weight | 45 g |
| Záruka | 99 let |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Material | Koncentráty |
| Vapor Path | Křemen |
| Battery Type | Vlastní (proprietární) |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | micro-usb |
| Status | Ukončeno |
Zdroj: OfficialOficiální, TVapeProdejce · Ověřeno 19.02.2026
O tomto vaporizéru
Jako přenosný vaporizer sází Om od AirVape na kondukční zahřívání pro čistou chuť. Teplota je nastavitelná až do 220 °C. Doba nahřátí: 45 sekund. S baterií 350 mAh je vhodný na cesty. Všechny obchody v porovnání cen. Zařízení přesvědčí solidním zpracováním a jednoduchým ovládáním.
- Ultra kompaktní jako zapalovač
- Vhodný pro začátečníky
- Dvě přednastavené teploty
- Velmi malý objem plnění
- Bez jemného nastavení teploty
Jako přenosný vaporizer sází Om od AirVape na kondukční zahřívání pro čistou chuť. Teplota je nastavitelná až do 220 °C. Doba nahřátí: 45 sekund. S baterií 350 mAh je vhodný na cesty. Všechny obchody v porovnání cen. Zařízení přesvědčí solidním zpracováním a jednoduchým ovládáním.
Viz také: XS GO · X · Legacy Pro · Legacy Pro 2
Minimalistický design
AirVape Om váží sotva víc než zapalovač a vejde se do každé kapsy. Kondukční ohřev funguje aktivací potahem – není potřeba žádné tlačítko. Navrženo pro rychlé session na cestách.
Kontext výzkumu: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje více než 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejším produktům spalování se do značné míry předchází. Zdroj: PubMed 16637053
Kompatibilita WPA
Navzdory malým rozměrům lze Om připojit k vodním dýmkám. Baterie s kapacitou 350 mAh vystačí na 3–5 sessions a nabíjí se přes USB.
Jak dlouho vydrží baterie?
Údržba a čištění
FAQ
Více AirVape vaporizérů 4
Srovnání specifikací
| Om | XS GO | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Hybridní |
| Teplota | 93°C - 220°C | 185°C - 216°C |
| Doba zahřátí | 45s | 20s |
| Baterie | 350 mAh | 1200 mAh |
| Cena od | 25€ | 43€ |
| Om | X | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Hybridní |
| Teplota | 93°C - 220°C | 180°C - 220°C |
| Doba zahřátí | 45s | 20s |
| Baterie | 350 mAh | 1300 mAh |
| Cena od | 25€ | 56€ |




Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář