Porównanie Cen ↓

XMAX V4 Pro

Ocena redakcji 7,9 / 10 Jak powstaje ta ocena

XMAX V4 Pro to przenośny waporyzator do suszu. VapoChecker porównuje aktualne oferty od 79,86 € (bez kosztów wysyłki) w 29 sklepach (stan na 15.10.2026).Podstawa ceny: Cena produktu bez dostawy i kuponów

Razem
79,86 €
Dostępny w CBD Remedium +28 Sklepów
Cena sklepu79,86 €
Wysyłkabezpłatna
Razem79,86 €
Moje alerty
Bezpłatne powiadomienie gdy cena spadnie · Podstawa ceny: Cena produktu bez dostawy i kuponów / Suma z dostawą, bez kuponów

Zalety

  • Wymienny akumulator 18650
  • Tryb sesyjny i on-demand
  • 100–220 °C na stronie produktu
  • Około 10 sekund nagrzewania (maksymalnie 20)
  • Wyświetlacz OLED

Wady

  • TopGreen podaje sprzeczne pojemności akumulatora (2550/2600 mAh)
  • Wymaga niezabezpieczonych ogniw 18650 flat-top — konieczna ostrożność przy akumulatorze

XMAX V4 Pro — Porównanie Cen (29 sklepów) 75,00 €–173,96 €

Najniższa w historii80,99 €8. paź 26VapeFully Minimum okresu80,99 €8. paźVapeFully Średnia okresu107,27 €
Ceny produktu bez kosztów wysyłki
79,86€ (349,00 zł)
Do Sklepu
94,99€80,99€−15% z kodem VAPOCHECKER-XMAX-V4-PRO1 dzień roboczyWysyłka od 21.10
Do Sklepu
86,31€ (377,16 zł)1–3 dni robocze
Do Sklepu
86,31€ (377,16 zł)1–2 dni robocze
Do Sklepu
91,30€ (399,00 zł)1–2 dni robocze
Do Sklepu
DE FR GB TVape (3 Sklepy · 97–100 €) ▸
DE TVape DE 97,22 €
FR TVape FR 99,00 €
GB TVape UK 100,45 € (£84,99)
97,22€92,36€−5% z kodem VAPOCHECKER5w tym koszt wysyłki3–7 dni roboczych
Do Sklepu
97,22€92,36€−5% z kodem VAPOCHECKER5w tym koszt wysyłki3–7 dni roboczych
Do Sklepu
99,00€94,05€−5% z kodem VAPOCHECKER5Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
100,45€ (£84,99)95,43€−5% z kodem VAPOCHECKER5Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
94,90€w tym koszt wysyłki2–5 dni roboczych
Do Sklepu
89,99€+ 7,99 € kosztów wysyłki= 97,98 €
Do Sklepu
DE EU FR NL Puff Puff Palace (4 Sklepy) ▸
DE Puff Puff Palace DE 105,99 €
EU Puff Puff Palace EU 105,99 €
FR Puff Puff Palace FR 105,99 €
NL Puff Puff Palace NL 105,99 €
105,99€w tym koszt wysyłki4–8 dni roboczych
Do Sklepu
105,99€w tym koszt wysyłki4–8 dni roboczych
Do Sklepu
105,99€w tym koszt wysyłki4–8 dni roboczych
Do Sklepu
105,99€w tym koszt wysyłki4–8 dni roboczych
Do Sklepu
105,99€w tym koszt wysyłki4–8 dni roboczych
Do Sklepu
99,00€+ 8,90 € kosztów wysyłki= 107,90 €3–5 dni roboczych
Do Sklepu
94,90€+ 15,00 € kosztów wysyłki= 109,90 €3–7 dni roboczych
Do Sklepu
99,95€+ 9,95 € kosztów wysyłki= 109,90 €2–3 dni robocze
Do Sklepu
99,00€+ 11,90 € kosztów wysyłki= 110,90 €4–8 dni roboczych
Do Sklepu
99,95€+ 12,00 € kosztów wysyłki= 111,95 €3–7 dni roboczych
Do Sklepu
99,00€+ 17,00 € kosztów wysyłki= 116,00 €3–5 dni roboczych
Do Sklepu
Brak na stanie
Brak na stanie od 06.10.2026
DE GoGrow ✗
Brak na stanie od 13.09.2026
Brak na stanie od 25.09.2026
Brak na stanie od 26.09.2026
NO Shady ✗
Brak na stanie od 02.08.2026
MX Vapotlan ✗
Brak na stanie od 03.10.2026

Kup XMAX V4 Pro w najlepszej cenie

Różnica w cenie wynosi 76,82 € — porównanie się opłaca. Ewentualne opłaty celne doliczane są w zależności od kraju dostawy.

Specyfikacja

Metoda Ogrzewania Konwekcja
Typ Urządzenia Przenośny
Marka XMAX
Źródło Zasilania Bateria
Zakres Temperatury 100°C - 220°C
Czas Nagrzewania 10 sekund
Pojemność Baterii 2550 mAh (rozbieżne dane źródłowe)
Wymiary 2.7 x 2.4 x 15.8 cm
Automatyczne wyłączanie 6 min
Gwarancja 1 rok
Kapsułki Dozujące Zobacz kapsułki do dozowania
Kompatybilny z Bongiem Zobacz adaptery do bonga
Tryb sesji Sesja i na żądanie
Kontrola temperatury Cyfrowy
Materiał Suche zioła
Droga pary Odizolowany
Typ akumulatora 18650 Li-Ion
Porównaj akumulatory 18650
Wymienny akumulator Tak
Port ładowania USB-C

Kompatybilne Akcesoria

✓ Oficjalne Akcesoria 22

Ocena na podstawie źródeł

Ocena opiera się na udokumentowanych informacjach o produkcie i źródłach. Artykuł nie zawiera naszego własnego testu długoterminowego z protokołem pomiarów. Źródła różnią się co do pojemności akumulatora; zobacz źródła na stronie produktu.

Przeczytaj poradnik zakupowy →
Kluczowe dane — XMAX V4 Pro Portable · Ogrzewanie: Konwekcja · Nagrzewanie: 10s · Bateria: 2550 mAh (rozbieżne dane źródłowe) · Od: €79,86 · Sklepów: 29

Zobacz także: Starry 4 · Fog Pro · XMAX V3 Nano · V3 Pro Titanium Glass

Dla kogo V4 Pro jest opłacalnym wyborem?

V4 Pro jest odpowiedni dla użytkowników, którzy szukają w jednym urządzeniu konwekcji, wymiennego akumulatora oraz obu trybów pracy. W porównaniu z V3 Pro głównymi powodami, by przyjrzeć mu się bliżej, są regulowany przepływ powietrza oraz ustnik ze szkła i ABS. Osoby, które już mają V3 Pro, powinny ocenić dopłatę przez pryzmat tych funkcji.

Czas nagrzewania według producenta

TopGreen podaje około 10 sekund i najwyżej 20 sekund do osiągnięcia użytecznej temperatury. To dane producenta, a nie własny pomiar. Poziom naładowania akumulatora, docelowa temperatura i sposób zaciągania wpływają na użytkowanie; nie wynika z tego ogólne porównanie szybkości z innymi urządzeniami.

Wymienny akumulator i sprzeczne dane dotyczące pojemności

V4 Pro używa wymiennego akumulatora 18650. Strona produktowa TopGreen podaje 2550 mAh, FAQ wsparcia technicznego — 2600 mAh. Przytaczamy obie wartości jako sprzeczność po stronie producenta, zamiast podawać jedną z nich jako pewną.

USB-C służy do ładowania. Jednoznaczne zezwolenie na użytkowanie podczas ładowania nie jest potwierdzone w sprawdzonych tu informacjach produktowych i wsparcia technicznego. Używaj wyłącznie zamiennych akumulatorów, których przydatność do V4 Pro producent wyraźnie potwierdza; sam rozmiar obudowy 18650 nie jest wystarczającym dowodem kompatybilności.

Wybór temperatury

TopGreen podaje 100–220 °C. Ustawienie urządzenia nie jest uniwersalnym zaleceniem dla każdego materiału. Kieruj się instrukcją; smak i ilość pary zależą również od sposobu napełnienia oraz użytkowania.

Sprawdź kapsułki dozujące przed zakupem

W przypadku kapsułek oferowanych osobno sprawdź wyraźne potwierdzenie zgodności z V4 Pro. Sama nazwa „XMAX” nie potwierdza dopasowania. Porównaj także, czy kapsułki są zawarte w wybranym zestawie, czy wymagają dodatkowej opłaty.

Jak regulować przepływ powietrza?

Boczny suwak zmienia opór powietrza. TopGreen opisuje regulowany przepływ powietrza, ale nie trzy ściśle zdefiniowane poziomy. Wybierz ustawienie zgodnie ze swoim sposobem zaciągania; konkretne dodatkowe obietnice dotyczące wydajności lub smaku nie są z tego potwierdzone.

Tryb sesyjny i On-Demand

Sekcja FAQ producenta podaje czas sesji wynoszący cztery lub sześć minut. W trybie On-Demand podczas ogrzewania należy przytrzymywać przycisk funkcyjny. Informacje o kombinacjach przycisków i wskazaniach znajdziesz w instrukcji swojej wersji urządzenia.

Smukła konstrukcja i mobilność

Smukła obudowa i wymienny akumulator 18650 ułatwiają transport V4 Pro. Sprawdzona strona producenta nie podaje wiarygodnej masy urządzenia, dlatego nie publikujemy tutaj wartości w gramach.

Czyszczenie zgodnie z instrukcją producenta

Przed czyszczeniem poczekaj, aż urządzenie ostygnie. Rozróżniaj szkło, ABS i filtr; ogólne zalecenie zanurzenia całego ustnika w alkoholu nie jest wystarczająco potwierdzone. Korzystaj z podlinkowanych wskazówek producenta dotyczących poszczególnych części i nie dopuszczaj do kontaktu urządzenia elektrycznego z cieczami.

Fajki wodne i dodatkowe koszty

TopGreen opisuje ustnik jako złącze 14-mm. Przed zamówieniem dodatkowych adapterów sprawdź rozmiar fajki wodnej oraz zawartość konkretnego zestawu sprzedawcy. Ogólne zalecenie stosowania dowolnych ogniw 18650 lub standardowych kapsułek nie zastępuje potwierdzenia zgodności z tym urządzeniem.

Producent i obsługa serwisowa

XMAX jest marką TopGreen. Sprawdź u sprzedawcy, kto odpowiada za obsługę serwisową i jakie warunki obowiązują dla wybranej oferty. Z samej marki lub miejsca produkcji nie można wywnioskować sposobu realizacji gwarancji.

Sprawdź gwarancję i serwis

W przypadku serwisu miarodajne są warunki konkretnej oferty. Przeanalizowane informacje z instrukcji podają dwanaście miesięcy gwarancji producenta; sprawdź zakres obowiązywania i sposób realizacji u sprzedawcy. Gwarancja producenta nie jest równoznaczna z ustawowymi roszczeniami wobec sprzedawcy.

Wskazówki dotyczące wymiany akumulatora

Do V4 Pro używaj wyłącznie akumulatorów potwierdzonych przez producenta i przestrzegaj oznaczenia biegunowości na urządzeniu. Sama marka ogniwa ani rozmiar obudowy 18650 nie poświadczają przydatności. Dotychczasowe konkretne zalecenia dotyczące poszczególnych ogniw Samsung, Sony i Molicel nie były wystarczająco potwierdzone.

Nie używaj ani nie ładuj uszkodzonych ogniw. Przewoź zapasowe akumulatory w odpowiednim etui, oddzielnie od metalowych przedmiotów. Pełne wytyczne dotyczące akumulatora i ładowania znajdują się w instrukcji producenta.

Wskazówki dotyczące obsługi

Korzystaj z układu przycisków i wskazówek dotyczących ładowania zamieszczonych w instrukcji producenta. Nieudokumentowane kombinacje przycisków lub rzekome zwiększenie wydajności nie stanowią wiarygodnej podstawy decyzji zakupowej.

Decyzja zakupowa: V4 Pro czy V3 Pro?

Porównaj XMAX V3 Pro, jeśli wymienny akumulator i dwa tryby pracy są Twoimi głównymi wymaganiami. V4 Pro staje się ciekawszym wyborem, jeśli chcesz bezpośrednio regulować przepływ powietrza. W porównywarce cen sprawdź kraj wysyłki, dostępność, koszty dostawy oraz dołączone akcesoria; sama niska cena produktu nie rozstrzyga porównania.

← Powrót do przeglądu

Przenośny waporyzator firmy XMAX/TopGreen z nagrzewnicą konwekcyjną, wymiennym akumulatorem 18650 i wyświetlaczem OLED. Oferuje tryb sesji i tryb on-demand.

TopGreen podaje zakres od 100 do 220 °C. Temperatura wyświetlana na ekranie nie jest uniwersalnym zaleceniem temperaturowym dla każdego materiału.

TopGreen podaje około 10 sekund i najwyżej 20 sekund do osiągnięcia użytecznej temperatury. To nie jest własny pomiar VapoChecker.

Tak. Używaj wyłącznie zamiennych akumulatorów wyraźnie przeznaczonych do V4 Pro i przestrzegaj instrukcji producenta. TopGreen podaje sprzecznie 2550 i 2600 mAh.

Sprawdź wyraźne zatwierdzenie dla V4 Pro i zawartość wybranej oferty. Samo oznaczenie standardowa kapsułka dozująca lub XMAX nie potwierdza pasowania.

TopGreen opisuje złącze 14 mm przy ustniku. Przed zakupem sprawdź złącze swojej fajki wodnej i konkretną zawartość zestawu.

Porównaj wymienionych sprzedawców, uwzględniając wysyłkę, dostępność i warunki kodów rabatowych dla twojego kraju dostawy. Porównanie obejmuje zarejestrowane oferty, niekoniecznie cały rynek.

Oba oferują według TopGreen konwekcję, tryb sesji i on-demand oraz wymienny akumulator 18650. W V4 Pro dochodzi suwak przepływu powietrza i ustnik ze szkła i ABS.

Trzy ściśle zdefiniowane poziomy nie są potwierdzone. TopGreen opisuje boczny suwak do regulacji przepływu powietrza.

Rozróżnij szkło, ABS i filtr. Ogólne zalecenie kąpieli alkoholowej dla całego złożonego ustnika nie jest wystarczająco potwierdzone. Przestrzegaj instrukcji producenta dla danej części.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Alert cenowy: XMAX V4 Pro

Aktualnie od 79,86€
Podstawa ceny · EUR

Cena produktu bez dostawy i kuponów

Aktualnie od 79,86€ — maks. 78,86€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Ładowanie...
Przewijanie do góry