Flowermate Hybrid X
Zalety
- Hybrid heating dla lepszej jakości pary
- Wyświetlacz OLED
- Solidna jakość wykonania Flowermate
Wady
- Niska rozpoznawalność marki
- Nieco wyższa cena niż w modelach podstawowych
Flowermate Hybrid X — Porównanie Cen (3 sklepów)
Zaktualizowano: 12.05.2026, 22:38
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Hybrydowy |
| Typ Urządzenia | Przenośny |
| Brand | Flowermate |
| Źródło Zasilania | Bateria |
| Zakres Temperatury | 40°C - 260°C |
| Czas Nagrzewania | 15 sekund |
| Pojemność Baterii | 1500 mAh |
| Weight | 197 g |
| Gwarancja | 2 lat |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Sesja |
| Temperature Control | Cyfrowy |
| Material | Suche zioła |
| Vapor Path | Ceramika |
| Battery Type | Własny (Proprietary) |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Tak |
| Charging Port | Micro-USB |
| Status | Wycofane |
Źródło: Gypsy VapesOficjalne, OfficialOficjalne, OfficialOficjalne · Zweryfikowano 18.02.2026
O tym waporyzatorze
Flowermate Hybrid X od Flowermate to przenośny vaporizer z ogrzewaniem hybrydowym (konwekcja + kondukcja). Czas nagrzewania wynosi około 15 sekund. Wbudowany akumulator 1500-mAh zapewnia kilka sesji na jednym ładowaniu. Funkcje takie jak kompatybilność z WPA i ładowanie passthrough dopełniają całość. Nasze porównanie cen pokazuje aktualne oferty.
- Hybrid heating dla lepszej jakości pary
- Wyświetlacz OLED
- Solidna jakość wykonania Flowermate
- Niska rozpoznawalność marki
- Nieco wyższa cena niż w modelach podstawowych
Flowermate Hybrid X od Flowermate to przenośny vaporizer z ogrzewaniem hybrydowym (konwekcja + kondukcja). Czas nagrzewania wynosi około 15 sekund. Wbudowany akumulator 1500-mAh zapewnia kilka sesji na jednym ładowaniu. Funkcje takie jak kompatybilność z WPA i ładowanie passthrough dopełniają całość. Nasze porównanie cen pokazuje aktualne oferty.
Zobacz także: Flowermate V5 Nano · Aura · V5.0S Pro · Flowermate V5.0s Mini Pro
Ogrzewanie i temperatura
Flowermate Hybrid X wykorzystuje ogrzewanie hybrydowe (konwekcja + kondukcja). Zakres temperatur sięga do 260 °C, a czas nagrzewania wynosi około 15 sekund.
Systemy hybrydowe łączą zalety obu metod: szybkie nagrzewanie dzięki kondukcji oraz równomierną ekstrakcję dzięki konwekcji. Rezultatem jest zrównoważone doświadczenie waporyzacji przez całą sesję.
Kontekst badań: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji czynnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze unikane. Źródło: PubMed 16637053
Akumulator i ładowanie
Flowermate Hybrid X ma wbudowany na stałe akumulator 1500-mAh. Możliwe jest ładowanie pass-through — urządzenie można używać podczas ładowania.
Design i przenośność
Flowermate Hybrid X to przenośny waporyzator. Waży 197 g — to przyjemnie poręczna waga do codziennego użytku.
Akcesoria & kompatybilność
Flowermate Hybrid X jest kompatybilny z:
- adapterem do fajek wodnych (WPA, do schłodzonej pary)
Dalsze oryginalne akcesoria od Flowermate uzupełniają zawartość zestawu.
Wniosek
Flowermate Hybrid X to przenośny vaporizer od Flowermate z hybrydowym ogrzewaniem (konwekcja + kondukcja). Jest skierowany przede wszystkim do użytkowników, którzy chcą szybkiego nagrzewania i dobrej ekstrakcji. Nasze porównanie cen pokazuje, że jest dostępny w kilku sklepach.
FAQ
Więcej Flowermate waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 6
Porównanie specyfikacji
| Flowermate Hybrid X | Flowermate V5 Nano | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 40°C - 260°C | 40°C - 230°C |
| Czas nagrzewania | 15s | 30s |
| Bateria | 1500 mAh | 2500 mAh |
| Cena od | 135€ | 70€ |
| Flowermate Hybrid X | Aura | |
|---|---|---|
| Typ | Przenośny | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 40°C - 260°C | 40°C - 230°C |
| Czas nagrzewania | 15s | 60s |
| Bateria | 1500 mAh | 2600 mAh |
| Cena od | 135€ | 79€ |









Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować