Bateria zamienna Hizen 18650
Bateria zamienna Hizen 18650 — Akumulator do Hizen Stilus Pro. Porównaj ceny i dostępność na VapoChecker.
Porównanie cen (1 sklep)
* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.
Kompatybilność
Akumulator — uniwersalne akcesorium. Przed zakupem sprawdź kompatybilność ze swoim waporyzatorem.
Użytkowanie i pielęgnacja
Unikaj rozładowania poniżej 20 %. Przechowuj przy 40-60 % naładowania. Używaj tylko zalecanych marek.
Kompatybilne waporyzatory
Powiązane akcesoria
Akumulator 26650 z testerem Arizer Air MAX
od 27,71€ Code VAPOCHECKER5 · z wysyłką do DE
23 sklepy
Arizer Air Akumulator
od 21,98€ z wysyłką do DE
23 sklepy
IQ3 Bateria
od 28,71€ z wysyłką do DE
17 sklepów
G Pen Hydout 510 Bateria
od 30,99€ z wysyłką do DE
11 sklepów
DaVinci MIQRO Bateria
od 18,50€ z wysyłką do DE
7 sklepów
Hizen Stilus Bubbler
od 27,31€ Code VAPOCHECKER10 · z wysyłką do DE
4 sklepy
Bateria 510 Tronian Nutron V2
od 16,87€ Code VAPOCHECKER5 · z wysyłką do DE
3 sklepy
DaVinci IQ 2 Bateria
od 16,50€ z wysyłką do DE
3 sklepy
Gdzie kupić Bateria zamienna Hizen 18650 w najlepszej cenie?
Bateria zamienna Hizen 18650 jest dostępny od 10,71€ w Hizen. Cena produktu; wysyłka może być dodatkowa.
Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny Bateria zamienna Hizen 18650?
Bateria zamienna Hizen 18650 jest kompatybilny z Hizen Convectum, Hizen Convectum Laser Engraved, Hizen Nanu, Hizen Stilus Pro, Hizen Stilus Pro Konvektion, Hizen Stilus Pro MAX.
Co to za akcesorium Bateria zamienna Hizen 18650?
Bateria zamienna Hizen 18650 to Akumulator do waporyzatorów od Hizen.