IQ3 Bateria
IQ3 Bateria od DaVinci – oryginalny akumulator do DaVinci IQ3 – wymienny i ładowany przez USB-C. Idealny jako część zamienna lub rozszerzająca do Twojego zestawu.
Porównanie cen (14 sklepów)
Historia cen (30 dni)...
* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.
IQ3 Bateria w szczegółach
Oryginalny akumulator do DaVinci IQ3 – wymienny i ładowany przez USB-C. Idealnie pasuje do asortymentu DaVinci.
Materiał i wykonanie
IQ3 Bateria przekonuje wysokiej jakości wykonaniem i jest przeznaczony do codziennego użytku.
Wskazówki dotyczące pielęgnacji
Regularne czyszczenie izopropanolem utrzymuje IQ3 Baterię w doskonałym stanie.
Porównanie cen
Porównaj ceny IQ3 Baterii w europejskich sklepach internetowych.
FAQ
Jak pielęgnować IQ3 Baterię?
Izopropanol i miękka ściereczka wystarczą do regularnego czyszczenia.
Kompatybilne waporyzatory
Powiązane akcesoria
DaVinci USB Ładowarka samochodowa
od 14,45€ z wysyłką do DE
11 sklepów
DaVinci Zestaw do Napełniania Ekstraktu
od 19,22€ z wysyłką do DE
8 sklepów
DaVinci Dosage Grinder
od 67,86€ z wysyłką do DE
7 sklepów
DaVinci Miqro Dosage Pod Holder
od 34,47€ z wysyłką do DE
7 sklepów
DaVinci Stainless Steel Pods
od 30,99€ z wysyłką do DE
5 sklepów
CCELL M3 Bateria
od 18,80€ z wysyłką do DE
4 sklepów
DaVinci Narzędzie Pick
od 16,99€ z wysyłką do DE
4 sklepów
Glove Silicone
od 16,98€ z wysyłką do DE
4 sklepów
Gdzie kupić IQ3 Bateria w najlepszej cenie?
IQ3 Bateria jest dostępny od 26,99€ w TVape. Obejmuje znany koszt wysyłki.
Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny IQ3 Bateria?
IQ3 Bateria jest kompatybilny z Core 2.1, IQ3.
Czy warto porównywać ceny IQ3 Bateria?
Tak, IQ3 Bateria jest dostępny w 14 sklepach. Ceny od 21,89€ do 34,99€. Cena produktu; wysyłka może być dodatkowa.