Charlie Glass Spikey Stem
Charlie Glass Spikey Stem od Glass Charlie — Szklana rurka do Tasty Tube. Porównaj ceny i dostępność na VapoChecker.
Porównanie cen (1 sklep)
Historia cen (30 dni)...
* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.
Kompatybilność
Szklana rurka — uniwersalne akcesorium. Przed zakupem sprawdź kompatybilność ze swoim waporyzatorem.
Użytkowanie i pielęgnacja
Obchodź się ze szklanymi cybuchami ostrożnie. Przy przebarwieniu mocz 30 minut w alkoholu izopropylowym. Nie myć w zmywarce.
Kompatybilne waporyzatory
Powiązane akcesoria
Venty Rocket Stem
od 22,90€ z wysyłką do DE
16 sklepów
Titanium Stem
od 35,80€ z wysyłką do DE
12 sklepów
Standard Titan Kondensator
od 16,90€ z wysyłką do DE
7 sklepów
BB6 Glass Body
od 43,00€ z wysyłką do DE
5 sklepów
Hula Stem V2 XL
od 18,80€ z wysyłką do DE
2 sklepy
Krótki szklany chłodzący ustnik do Crafty i Mighty
od 22,80€ z wysyłką do DE
2 sklepy
TinyMight Rocket Stem
od 30,80€ z wysyłką do DE
2 sklepy
WoodWynd Condenser Assembly
od 52,00€ z wysyłką do DE
2 sklepy
Gdzie kupić Charlie Glass Spikey Stem w najlepszej cenie?
Charlie Glass Spikey Stem jest dostępny od 30,90€ w La Centrale Vapeur. Obejmuje znany koszt wysyłki.
Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny Charlie Glass Spikey Stem?
Charlie Glass Spikey Stem jest kompatybilny z Tasty Tube.
Co to za akcesorium Charlie Glass Spikey Stem?
Charlie Glass Spikey Stem to Tuleja do waporyzatorów od Glass Charlie.