DynaVap M7
Zalety
- Najnowszy model M z dopracowanymi detalami
- Bez baterii - działa wszędzie
- Kompatybilny z fajką wodną
- Precyzja VapCap
Wady
- Wymaga palnika butanowego
- Technika nagrzewania wymaga nauki
Available Variants (2)
DynaVap M7 — Porównanie Cen (56 sklepów) 61–124 €
Zaktualizowano: 12.05.2026, 22:38
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specyfikacja
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Metoda Ogrzewania | Hybrydowy |
| Typ Urządzenia | Vaporizer na butan |
| Brand | DynaVap |
| Źródło Zasilania | Butan |
| Czas Nagrzewania | 7 sekund |
| Weight | 21 g |
| Dimensions | 9.1 x 1.0 x 1.0 cm |
| Gwarancja | 2 lat |
| Kompatybilny z Bongiem | Zobacz adaptery do bonga |
| Session Mode | Na żądanie |
| Temperature Control | Ręczny |
| Material | Suche zioła |
| Vapor Path | Metal |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
| Charging Port | none |
Źródło: OfficialOficjalne, OfficialOficjalne, OfficialOficjalne, MagicVaporizersAgregator · Zweryfikowano 18.02.2026
O tym waporyzatorze
DynaVap M7 to przenośny vaporizer na butan ze stali nierdzewnej z hybrydowym ogrzewaniem. Osiąga 220 °C w zaledwie 7 sekund przy użyciu Jetflame – bez potrzeby akumulatora. Obsługuje WPA i kapsułki dozujące. Nowy airport umożliwia płynną regulację przepływu powietrza. Ceny w porównaniu cen DynaVap M7.
- Najnowszy model M z dopracowanymi detalami
- Bez baterii - działa wszędzie
- Kompatybilny z fajką wodną
- Precyzja VapCap
- Wymaga palnika butanowego
- Technika nagrzewania wymaga nauki
DynaVap M7 to przenośny vaporizer na butan ze stali nierdzewnej z hybrydowym ogrzewaniem. Osiąga 220 °C w zaledwie 7 sekund przy użyciu Jetflame – bez potrzeby akumulatora. Obsługuje WPA i kapsułki dozujące. Nowy airport umożliwia płynną regulację przepływu powietrza. Ceny w porównaniu cen DynaVap M7.
Airport do płynnej regulacji przepływu powietrza
M7 ma nowy airport, który pozwala płynnie regulować ciąg. Zamknięty daje ciaśniejszy zaciąg i gęstsze chmury. Otwarty zapewnia swobodniejszy i chłodniejszy zaciąg. System kliknięcia capa jak zwykle informuje, kiedy temperatura została osiągnięta.
Kontekst badawczy: Badanie opublikowane w Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) wykazało, że waporyzacja w kontrolowanych temperaturach uwalnia ponad 95 % pożądanych substancji aktywnych, podczas gdy produkty uboczne spalania są w dużej mierze eliminowane. Źródło: PubMed 16637053
Działanie na butan i konserwacja
Porównanie: M7 vs. PAX Mini
| M7 | PAX Mini | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 180°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 22s |
| Bateria | Butan | 3000 mAh |
| Cena od | 61€ | 56€ |
M7 od DynaVap startuje od 62€ i nagrzewa się w 7 sekund. PAX Mini od PAX kosztuje od 79€ i potrzebuje 22 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. HyperDyn
| M7 | HyperDyn | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 170€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. HyperDyn to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Czyszczenie i pielęgnacja M7
M7 można całkowicie rozłożyć: condenser, O-ringi, cap i tip oddzielają się bez użycia narzędzi. Wszystkie metalowe części można namoczyć w Isopropanol (99 %) — 15 minut wystarczy. O-ringi należy wcześniej wyjąć, aby nie stały się kruche.
Na co dzień wystarczy przeczyścić condenser wyciorem po trzech do czterech sesjach. Krótkie namoczenie usuwa uporczywe osady z tipa. Stal nierdzewna lepiej znosi bardziej intensywne czyszczenie niż tytan — zarysowania nie wpływają na działanie.
Częstotliwość
| Użytkowanie | Zalecenie |
|---|---|
| Codziennie (3+ sesje) | Condenser co 2 dni, pełne czyszczenie co tydzień |
| Okazjonalnie (1 sesja/dzień) | Condenser co tydzień, pełne czyszczenie co 2 tygodnie |
Adjust-A-Bowl i kapsułki dozujące
Adjust-A-Bowl to system DynaVap do regulacji wielkości komory. W trybie standardowym tip mieści około 0,1 g, a z włożonym Adjust-A-Bowl około 0,05 g — idealnie do mikrodawkowania albo gdy materiał jest szczególnie mocny.
Od 2024 dostępne są kapsułki dozujące DynaVap (Dosing Caps), które pasują bezpośrednio do tipa. Zaleta: komora pozostaje czysta, ponowne ładowanie w podróży zajmuje sekundy, a kapsułki pomagają utrzymać bardziej równomierną ekstrakcję.
M7 działa równie dobrze z kapsułkami i bez nich. Osoby, które często wapują poza domem, skorzystają z wcześniej napełnionych kapsułek. Kto chce maksymalnej produkcji pary, ładuje komorę bezpośrednio — kontakt materiału ze ściankami tipa poprawia ekstrakcję kondukcyjną.
W podróży: butan na co dzień
Vaporizery na butan, takie jak M7, można używać poza domem bez gniazdka i akumulatora — wystarczy zapalniczka Jetflame. W porównaniu z urządzeniami akumulatorowymi pojawiają się praktyczne różnice:
- Podróże lotnicze: Zapalniczki Jetflame można przewozić w bagażu podręcznym (1 sztuka na osobę, napełniona). Sam M7 jest klasyfikowany jako „osobiste akcesorium dla palaczy".
- Zimno: Butane działa niezawodnie do około −2 °C. Przy niższych temperaturach trzymaj zapalniczkę w cieple, np. w kieszeni kurtki.
- Dyskrecja: Bez elektroniki M7 nie emituje światła LED ani wibracji. Słychać jedynie kliknięcie capa.
Rozmiar i waga M7 (około 45 g, długość 9,2 cm) sprawiają, że jest najbardziej kompaktowym vaporizerm w porównaniu cen. Mieści się w każdej kieszeni koszuli.
Akcesoria do M7
DynaVap oferuje szeroką gamę akcesoriów kompatybilnych ze wszystkimi modelami DynaVap:
- Podgrzewacze indukcyjne: Ispire Wand, Caldron lub VonG-Heizer — nagrzewają cap w 5–8 sekund bez płomienia. Wygodne w domu jako zamiennik zapalniczki.
- Stash Box / DynaStash: Pojemnik transportowy z magnetycznym wieczkiem, mieszczący M7 oraz schowek na materiał.
- WPA (10 mm): M7 pasuje bezpośrednio do złączy 10-mm. Dostępne są odpowiednie adaptery do bongów 14-mm lub 18-mm.
- Zapasowe capy: Captive Cap (standard) można w razie potrzeby wymienić na Low-Temp lub Adjust-Temp Cap.
- Simrell-Stems: Premium stemsy (Stinger, MVS) dla lepszego chłodzenia i estetyki.
Porównanie: M7 vs. Air MAX
| M7 | Air MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 5000 mAh |
| Cena od | 61€ | 91€ |
M7 od DynaVap startuje od 59€ i nagrzewa się w 7 sekund. Air MAX od Arizer kosztuje od 59€ i potrzebuje 60 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Venty
DynaVap M7 i Venty reprezentują dwa zupełnie różne podejścia: M7 działa na gaz butanowy i kosztuje od 59 EUR, natomiast Venty to sterowane aplikacją urządzenie hybrydowe od 285 EUR.
| M7 | Venty | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 3000 mAh |
| Cena od | 61€ | 280€ |
M7 jest dla użytkowników, którzy cenią prostotę i niezależność od zasilania. Venty sprawdzi się u osób preferujących precyzyjną kontrolę temperatury i długie sesje. Jakość pary w obu przypadkach jest wysoka — Venty zapewnia bardziej równomierne sesje, a M7 ekstrahuje materiał w kilku mocnych zaciągnięciach.
Porównanie: M7 vs. Tinymight 2
Oba urządzenia są skierowane do doświadczonych użytkowników, którzy cenią parę on-demand. M7 wykorzystuje gaz butanowy, a Tinymight 2 akumulator i czystą konwekcję.
| M7 | Tinymight 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 240°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 3s |
| Bateria | Butan | 2800 mAh |
| Cena od | 61€ | 272€ |
Oba urządzenia są kompaktowe i wytwarzają parę w ciągu kilku sekund. Tinymight 2 oferuje większą elastyczność (tryb sesyjny i on-demand, wybór temperatury), podczas gdy M7 działa bez elektroniki. Jakość pary Tinymight 2 jest uznawana za jedną z najlepszych na rynku; M7 przekonuje wytrzymałością i rytualnym charakterem użytkowania.
Porównanie: M7 vs. Mighty+
Mighty+ to najlepiej sprzedający się przenośny vaporizer w Europie — i dokładne przeciwieństwo M7: elektroniczny, certyfikowany, z USB-C i łącznością z aplikacją.
| M7 | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 40°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3300 mAh |
| Cena od | 61€ | 211€ |
Jeśli szukasz urządzenia dla początkujących, do wspólnych sesji lub zastosowań medycznych, wybierz Mighty+. Jeśli chcesz ultralekkiego drugiego urządzenia na wyjścia albo świadomie unikasz elektroniki, wybierz M7. Oba są kompatybilne z kapsułkami dozującymi.
Porównanie: M7 vs. WoodWynd
| M7 | WoodWynd | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 110€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. WoodWynd to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. M7 XL
| M7 | M7 XL | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 84€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. M7 XL to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Air SE
| M7 | Air SE | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 180°C - 210°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3350 mAh |
| Cena od | 61€ | 47€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Air SE od Arizer kosztuje od 55€ i potrzebuje 60 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. ArGo
| M7 | ArGo | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 60s |
| Bateria | Butan | 3400 mAh |
| Cena od | 61€ | 47€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. ArGo od Arizer kosztuje od 64€ i potrzebuje 60 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. The B2
| M7 | The B2 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 50€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. The B2 to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. UniDyn
| M7 | UniDyn | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 92€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. UniDyn to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Pivot
| M7 | Pivot | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 260°C - 307°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 5s |
| Bateria | Butan | 750 mAh |
| Cena od | 61€ | 97€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Pivot od Puffco kosztuje od 34€ i potrzebuje 5 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. G3
| M7 | G3 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 27€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. G3 to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. The B
| M7 | The B | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 38€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. The B to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. VonG
| M7 | VonG | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 106€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. VonG to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. Dash+
| M7 | G Pen Dash+ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 160°C - 215°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 1800 mAh |
| Cena od | 61€ | 37€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Dash+ od G Pen kosztuje od 50€ i potrzebuje 20 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. XMAX V3 Nano
| M7 | XMAX V3 Nano | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Konwekcja |
| Temperatura | 220°C | 200°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 1000 mAh |
| Cena od | 61€ | 37€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. XMAX V3 Nano od XMAX kosztuje od 42€ i potrzebuje 30 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. VonG X
| M7 | VonG X | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 7s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 99€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. VonG X to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 7 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Porównanie: M7 vs. ARTIQ
| M7 | ARTIQ | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Vape Pen |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 200°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 2s |
| Bateria | Butan | 760 mAh |
| Cena od | 61€ | 45€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. ARTIQ od DaVinci kosztuje od 45€ i potrzebuje 2 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Nano
| M7 | Wuukah Nano | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 315°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 1200 mAh |
| Cena od | 61€ | b. d. |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Nano od Flowermate kosztuje od 70€ i potrzebuje 30 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. M Plus
| M7 | M Plus | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Butan |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 230°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 8s |
| Bateria | Butan | Butan |
| Cena od | 61€ | 56€ |
M7 lepiej sprawdzi się u użytkowników, którzy preferują przenośne urządzenie i cenią czas nagrzewania wynoszący zaledwie 7 sekund. M Plus to właściwy wybór dla tych, którzy szukają przenośnego urządzenia i dobrze radzą sobie z czasem nagrzewania 8 sekund. Oba urządzenia pochodzą od DynaVap i oferują wysoką jakość pary.
Czyszczenie i pielęgnacja
Regularne czyszczenie utrzymuje M7 w świetnym stanie i zapewnia czysty smak. Po każdej sesji wyczyść komorę szczoteczką i usuń luźne resztki. Raz w tygodniu wyczyść ustnik i ścieżkę pary alkoholem izopropylowym (co najmniej 90%).
Interwały czyszczenia
| Komponent | Częstotliwość | Metoda |
|---|---|---|
| Komora | Po każdej sesji | Szczoteczka, wysypanie resztek |
| Ustnik | Co tydzień | Kąpiel w Iso (15 Min) |
| Ścieżka pary/sitko | Co 2 tygodnie | Namoczyć w Iso, wypłukać |
| Obudowa zewnętrzna | W razie potrzeby | Wilgotna ściereczka |
Unikaj typowych błędów
- Nie używaj wody w komorze — tylko Isopropyl albo czyszczenie na sucho
- Nie używaj ostrych metalowych przedmiotów w ścieżce pary
- Wymieniaj sitka na czas, gdy wzrasta opór zaciągania
Jakie ustawienia temperatury są idealne?
Właściwa temperatura w M7 wpływa na smak, gęstość pary i profil działania substancji aktywnych. Niższe temperatury (170–185 °C) podkreślają terpeny i dają łagodną, aromatyczną parę. Wyższe temperatury (195–210 °C) tworzą gęstsze chmury i mocniejsze działanie.
Strefy temperatur w skrócie
| Strefa | Zakres | Efekt |
|---|---|---|
| Smak | 170–185 °C | Łagodny, aromatyczny, mało widocznej pary |
| Balans | 185–195 °C | Dobry smak z widoczną parą |
| Gęste chmury | 195–210 °C | Mocna para, intensywniejsze działanie |
Wskazówki praktyczne
- Zacznij od 180 °C i zwiększaj co 5 stopni
- Drobniejszy grind często wymaga temperatury niższej o 5–10 °C
- W zimnym otoczeniu zwiększ temperaturę startową o 5 °C
Działanie na butan i konserwacja
Porównanie: M7 vs. Solo 2 MAX
| M7 | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 50°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 30s |
| Bateria | Butan | 3400 mAh |
| Cena od | 61€ | 91€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Solo 2 MAX od Arizer kosztuje od 60€ i potrzebuje 30 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. V3 Pro
| M7 | V3 Pro | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 100°C - 220°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 15s |
| Bateria | Butan | 2600 mAh |
| Cena od | 61€ | 55€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. V3 Pro od XMAX kosztuje od 28€ i potrzebuje 15 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. XS GO
| M7 | XS GO | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Hybrydowy |
| Temperatura | 220°C | 185°C - 216°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 20s |
| Bateria | Butan | 1200 mAh |
| Cena od | 61€ | 43€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. XS GO od AirVape kosztuje od 44€ i potrzebuje 20 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z hybrydowego ogrzewania (konw. + kond.) i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
Porównanie: M7 vs. Starry 4
| M7 | Starry 4 | |
|---|---|---|
| Typ | Butan | Przenośny |
| Grzanie | Hybrydowy | Kondukcja |
| Temperatura | 220°C | 100°C - 240°C |
| Czas nagrzewania | 7s | 30s |
| Bateria | Butan | 2550 mAh |
| Cena od | 61€ | 55€ |
M7 od DynaVap startuje od 44€ i nagrzewa się w 7 sekund. Starry 4 od XMAX kosztuje od 56€ i potrzebuje 30 sekund na nagrzanie. Oba urządzenia korzystają z różnych metod ogrzewania i są odpowiednie dla wymagających użytkowników w tej klasie cenowej.
FAQ
M7 Poradniki i nisze
- Czyszczenie i pielęgnacja
- Jak Używać — Przewodnik
- Przygotowanie zioła i mielenie
- Przewodnik po kapsułkach dozujących
- Erhitzen: Technik & Timing
- Induktionsheizer Guide
- Mikrodozowanie
- Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
- Recenzja i test długoterminowy
- DynaVap M7 vs Venty
- DynaVap M7 vs Tinymight 2
- DynaVap M7 vs Mighty+
- DynaVap M7 Alternativen
Więcej DynaVap waporyzatorów 4
Podobne waporyzatory 3
Porównania bezpośrednie 9
Kompatybilne Akcesoria
Warianty i Edycje
Zestawy Startowe























Komentarze
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Zaloguj się, aby skomentować