Obudowa Volcano Solid Valve

Obudowa Volcano Solid Valve — oryginalne akcesorium od Storz & Bickel, niemieckiego producenta medycznie certyfikowanych waporyzatorów.

Razem
25,90 €
10 sklepów porównanych
Cena sklepu16,90 €
Wysyłka+ 9,00 €
Razem25,90 €
Moje alerty
Alert śledzi cenę produktu bez wysyłki.

Porównanie cen (10 sklepów) 17–22 €

Historia cen (30 dni)...

16,90€ + 9,00 € kosztów wysyłki= 25,90 €3–7 dni roboczych
Do Sklepu
14,95€ + 12,00 € kosztów wysyłki= 26,95 €2–5 dni roboczych
Do Sklepu
14,95€ + 15,00 € kosztów wysyłki= 29,95 €3–7 dni roboczych
Do Sklepu
DE Storz & Bickel Producent
17,70€ + 15,00 € kosztów wysyłki= 32,70 €2–10 dni roboczych
Do Sklepu
16,90€ + 17,00 € kosztów wysyłki= 33,90 €3–5 dni roboczych
Do Sklepu
FR ES IE SE Herbalize (4 sklepy) ▸
FR Herbalize Store FR 16,48 €
ES Herbalize Store ES 16,48 €
IE Herbalize Store IE 16,48 €
SE Herbalize Store SE 16,48 €
16,48€Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
16,48€Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
16,48€Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
16,48€Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
16,48€Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
21,40€ (159,95 kr) Cena produktu; dostawa w koszyku
Do Sklepu
13,99€ Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
NL ES IT FR DE VapoShop (5 sklepów) ▸
NL VapoShop 14,75 €
ES VapoShop ES 14,75 €
IT VapoShop IT 14,75 €
FR VapoShop FR 14,75 €
DE Vaposhop Deutschland 14,75 €
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,75€Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu
14,90€ Brak wysyłki do Twojego regionu
Do Sklepu

* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Obudowa Volcano Solid Valve — oryginalne akcesorium od Storz & Bickel, niemieckiego producenta medycznie certyfikowanych waporyzatorów. Obudowa do Solid Valve dla Volcano — solidny wariant zaworu balonowego z ręcznym napełnianiem worka.

Funkcja

Ta oryginalna część zapewnia optymalną wydajność i jakość pary. Części zamienne Storz & Bickel są dokładnie dopasowane do urządzeń. Obudowa do Solid Valve dla Volcano — solidny wariant zaworu balonowego z ręcznym napełnianiem worka.

Kompatybilność

Pasuje wyłącznie do wskazanych urządzeń S&B. Nie jest kompatybilne z produktami innych producentów. Przy zakupie zwróć uwagę na prawidłową generację urządzenia.

Materiał i jakość

Storz & Bickel używa wyłącznie materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością i przebadanych medycznie. Wszystkie części z tworzywa sztucznego są wolne od BPA, uszczelki są odporne na wysoką temperaturę. Made in Germany.

Kiedy wymienić?

Regularna wymiana części eksploatacyjnych utrzymuje jakość pary. Uszczelki i sitka sprawdzaj co 2-3 miesiące, moduły chłodzące wymieniaj przy spadku wydajności.

FAQ

Czy Obudowa Volcano Solid Valve to oryginalna część zamienna?

Tak — oficjalne akcesorium Storz & Bickel, wyprodukowane w Tuttlingen, Niemcy.

Czy są tańsze alternatywy?

Istnieją zamienniki od firm trzecich, ale do urządzeń medycznych zalecamy oryginały — jakość materiałów jest gwarantowana.

Kompatybilne waporyzatory

Gdzie kupić Obudowa Volcano Solid Valve w najlepszej cenie?

Obudowa Volcano Solid Valve jest dostępny od 25,90€ w VaporizzatoriShop. Obejmuje znany koszt wysyłki.

Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny Obudowa Volcano Solid Valve?

Obudowa Volcano Solid Valve jest kompatybilny z Volcano Classic.

Czy warto porównywać ceny Obudowa Volcano Solid Valve?

Tak, Obudowa Volcano Solid Valve jest dostępny w 10 sklepach. Ceny od 14,95€ do 21,40€. Cena produktu; wysyłka może być dodatkowa.

Alert cenowy: Obudowa Volcano Solid Valve

Aktualnie od 13,99€ Cena produktu bez wysyłki
Podstawa ceny · EUR

Cena produktu bez dostawy i kuponów

Aktualnie od 13,99€ — maks. 12,99€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Przewijanie do góry