Katalyzer Logo

Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro

Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro — Bubbler do Peak Pro. Porównaj ceny i dostępność na VapoChecker.

Razem
57,90 €
1 sklep porównany
Cena sklepu45,90 €
Wysyłka+ 12,00 €
Razem57,90 €
Moje alerty
Alert śledzi cenę produktu bez wysyłki.

Porównanie cen (1 sklep)

Historia cen (30 dni)...

45,90€ + 12,00 € kosztów wysyłki= 57,90 €2–5 dni roboczych
Do Sklepu

* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Kompatybilność

Bubbler — uniwersalne akcesorium. Przed zakupem sprawdź kompatybilność ze swoim waporyzatorem.

Użytkowanie i pielęgnacja

Używaj akcesorium zgodnie z instrukcją producenta. Wymień je, gdy się zużyje.

Gdzie kupić Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro w najlepszej cenie?

Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro jest dostępny od 57,90€ w La Centrale Vapeur. Obejmuje znany koszt wysyłki.

Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro?

Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro jest kompatybilny z Katalyzer Click and Go, Katalyzer Dabalyzer, Katalyzer Freelyzer, Katalyzer Heat & Go, Katalyzer Kalys, Katalyzer Mini, Katalyzer Mini Dab Wax Pen, Katalyzer Rubilyzeri 4 więcej.

Co to za akcesorium Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro?

Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro to Bubbler do waporyzatorów od Katalyzer.

Alert cenowy: Katalyzer Bubbler Peak/Peak Pro

Aktualnie od 45,90€ Cena produktu bez wysyłki
Podstawa ceny · EUR

Cena produktu bez dostawy i kuponów

Aktualnie od 45,90€ — maks. 44,90€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Przewijanie do góry