Ustnik

Air Mess Ustnik

Air Mess mouthpiece — Ustnik do waporyzatorów. Porównaj ceny i dostępność na VapoChecker.

Najniższa cena łączna
24,90
€
w tym koszt wysyłki
1 sklep porównany
Moje alerty
Alert śledzi cenę produktu bez wysyłki.

Porównanie cen (1 sklep)

Historia cen (30 dni)...

12,90€ + 12,00 € kosztów wysyłki= 24,90 €2–5 dni roboczych
Do Sklepu

* Niektóre linki są linkami afiliacyjnymi. Otrzymujemy niewielką prowizję, jeśli dokonasz zakupu za ich pośrednictwem — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Kompatybilność

Ustnik — uniwersalne akcesorium. Przed zakupem sprawdź kompatybilność ze swoim waporyzatorem.

Użytkowanie i pielęgnacja

Czyść alkoholem izopropylowym co 5 sesji. Szklane ustniki mocz w ciepłej wodzie.

Kompatybilne waporyzatory

Gdzie kupić Air Mess Ustnik w najlepszej cenie?

Air Mess Ustnik jest dostępny od 24,90€ w La Centrale Vapeur. Obejmuje znany koszt wysyłki.

Z jakimi waporyzatorami jest kompatybilny Air Mess Ustnik?

Air Mess Ustnik jest kompatybilny z XMax Riggo.

Co to za akcesorium Air Mess Ustnik?

Air Mess Ustnik to Ustnik do waporyzatorów.

Alert cenowy: Air Mess Ustnik

Aktualnie od 12,90€ Cena produktu bez wysyłki
Podstawa ceny · EUR

Cena produktu bez dostawy i kuponów

Aktualnie od 12,90€ — maks. 11,90€

Otrzymasz e-mail potwierdzający.

Przewijanie do góry