PAX Plus — Elderberry
Beste Prijs
137,50
€
Beschikbaar bij 1 Winkel
Gratis melding bij prijsdaling
Voordelen
- Compact, discreet ontwerp
- Geen app vereist – alles op het apparaat
- 22 seconden opwarmtijd
- Passthrough-opladen
Nadelen
- Pure conductie – geen hybride verwarming
- Geen dosing caps beschikbaar
PAX Plus — Elderberry — Prijsvergelijking (7 winkels) 138–248 €
Laagste149,00 €8. Apr
Gemiddeld188,41 €
Hoogste235,00 €8. Apr
Uitverkocht
Bijgewerkt: 30-04-2026, 18:45
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Wachten op een betere deal? — We laten het je weten.
Specificaties
| Specificaties | |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Conductie |
| Apparaattype | Draagbaar |
| Merk | PAX |
| Stroombron | Batterij |
| Temperatuurbereik | 175°C - 215°C |
| Opwarmtijd | 22 seconden |
| Batterijcapaciteit | 3300 mAh |
| Gewicht | 91 g |
| Garantie | 10 jaar |
| App-bediening | Ja |
| Waterpijp Compatibel | Bekijk waterpijp adapters |
| Sessiemodus | Sessie |
| Temperatuurregeling | Voorinstellingen |
| Materiaal | Kruiden & concentraten |
| Damppad | Metaal |
| Batterijtype | Ingebouwd |
| Verwisselbare batterij | Nee |
| Passthrough opladen | Ja |
| Oplaadpoort | proprietary |
Over dit apparaat
Voordelen
- Compact, discreet ontwerp
- Geen app vereist – alles op het apparaat
- 22 seconden opwarmtijd
- Passthrough-opladen
Nadelen
- Pure conductie – geen hybride verwarming
- Geen dosing caps beschikbaar
In deze lijsten
Meer informatie
Overzicht
Verkrijgbaar bij
Meer PAX Vaporizers 4
Vergelijkbare vaporizers 6
Veelgestelde vragen over de PAX Plus Elderberry
Waar kan ik de PAX Plus Elderberry het goedkoopst kopen?
De beste prijs voor de PAX Plus Elderberry is momenteel €137,50 bij The Herb Cafe.
Welke verwarmingsmethode gebruikt de PAX Plus Elderberry?
De PAX Plus Elderberry gebruikt conductie (contactwarmte) voor gelijkmatige verdamping.
Hoe snel warmt de PAX Plus Elderberry op?
De PAX Plus Elderberry bereikt de gewenste temperatuur in ongeveer 22 seconden.
Wat is de garantie op de PAX Plus Elderberry?
De PAX Plus Elderberry heeft een fabrieksgarantie van 10 jaar.
Heeft de PAX Plus Elderberry een app?
Ja, de PAX Plus Elderberry kan worden bediend via een smartphone-app. De app maakt precieze temperatuurinstellingen en extra functies mogelijk.
Beste prijs
137,50 €
Beschikbaar bij 1 Winkel
Naar winkel









Reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Log in om te reageren