Arizer Solo 3 V2
Voordelen
- Sessie- en on-demandmodi
- Vier glazen buizen inbegrepen
- 5–15 seconden opwarmtijd
- Tot drie uur gebruik
- USB-C PD en gebruik tijdens laden
Nadelen
- 280 g en 130 mm hoog
- Interne accu niet door gebruiker vervangbaar
- Geen companion-app
- Glas uitgesloten van garantie
Arizer Solo 3 V2 — Prijsvergelijking (26 winkels) 171–431 €
Bijgewerkt: 31-08-2026, 16:43
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Actuele aanbiedingen van onze partnershops
Alle prijzen komen uit automatische shopquery's. Sommige links zijn affiliatelinks.
Specificaties
| Specificaties | |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Hybride |
| Apparaattype | Draagbaar |
| Merk | Arizer |
| Stroombron | Batterij |
| Temperatuurbereik | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15 seconden |
| Gewicht | 280 g |
| Afmetingen | 49 x 32 x 130 mm |
| Auto-uitschakeling | 20 min |
| Garantie | 2 jaar |
| Waterpijp Compatibel | Bekijk waterpijp adapters |
| Sessiemodus | Sessie & On-Demand |
| Temperatuurregeling | Digitaal |
| Materiaal | Droge kruiden |
| Damppad | Glas |
| Batterijtype | Ingebouwd |
| Verwisselbare batterij | Nee |
| Passthrough opladen | Ja |
| Oplaadpoort | usb-c |
| Adviesprijs | $299,99 |
Bron: OfficialOfficieel, OfficialOfficieel, MagicVaporizersAggregator · Geverifieerd 20.02.2026
Over dit apparaat
Arizer Solo 3 V2 met sessie- en on-demandmodi, vier glazen buizen, 5–15 seconden opwarmtijd en tot drie uur gebruik. Het apparaat weegt 280 g, heeft bediening op het apparaat, geen app en een interne accu die niet door de gebruiker te vervangen is. Garantie: twee jaar apparaat, één jaar accu en levenslang op het verwarmingselement; glas uitgesloten.
- Sessie- en on-demandmodi
- Vier glazen buizen inbegrepen
- 5–15 seconden opwarmtijd
- Tot drie uur gebruik
- USB-C PD en gebruik tijdens laden
- 280 g en 130 mm hoog
- Interne accu niet door gebruiker vervangbaar
- Geen companion-app
- Glas uitgesloten van garantie
Arizer vaporizers In het kort Arizer — vaporizer-fabrikant uit Canada Verwarming: hybride en convectie, 13 modellen (draagbare, desktop) Prijsklasse 61,85 € tot 218,97 €, beschikbaar bij 36+ winkels
Arizer →Arizer Solo 3 V2 combineert sessie- en on-demandmodi met vier glazen aromabuizen, USB-C Power Delivery en bediening op het apparaat. Hij weegt 280 g en meet 49 × 32 × 130 mm. Arizer noemt tot drie uur gebruik; de interne accu is niet door de gebruiker te vervangen.
Zie ook: XQ2 · Air MAX · Extreme Q · Arizer Go SRT
Bediening & gebruik
De kruiden gaan in een van de vier meegeleverde glazen buizen: recht en met 14mm-aansluiting, beide in normaal en XL-formaat.
Modi, temperatuur en instellingen bedien je met de knoppen en het kleurenscherm op het apparaat. Er is geen companion-app. Arizer noemt 5–15 seconden opwarmtijd, afhankelijk van de doeltemperatuur.
Opladen gaat via USB-C Power Delivery en gebruik tijdens het laden wordt ondersteund. De interne accu is niet door de gebruiker te vervangen; Arizer biedt hiervoor een vervangingsservice.
Session-modus in detail
On-Demand-modus in detail
XL glas-stems – dubbele capaciteit
Display & bediening
Verwarming & dampkwaliteit
Gebruik met waterpijp
Accu & gebruiksduur
Arizer noemt tot drie uur gebruik per lading. De werkelijke gebruiksduur hangt af van modus, temperatuur en sessieduur. In de gecontroleerde officiële documenten staat geen exacte mAh-capaciteit. De accu is intern en vervanging loopt via de Arizer-service.
Technische gegevens
| Specificatie | Solo 3 V2 |
|---|---|
| Type | Draagbare hybride vaporizer |
| Verwarming | 80% convectie / 20% conductie |
| Temperatuurbereik | 50–220 °C |
| Opwarmtijd | 5–15 seconden |
| Modi | Session + On-Demand |
| Accu | Intern, niet door gebruiker vervangbaar |
| Gebruiksduur | Tot 3 uur |
| Opladen | USB-C Power Delivery; gebruik tijdens laden |
| Bediening | Knoppen en kleurenscherm op apparaat |
| Gewicht | 280 g |
| Afmetingen | 49 × 32 × 130 mm |
| Glazen buizen inbegrepen | 4 (normaal + XL; recht + 14mm-aansluiting) |
| Garantie | 2 jaar apparaat; 1 jaar accu; verwarming levenslang; glas uitgesloten |
| App | Nee |
Tips voor de Solo 3
Reiniging & onderhoud
Regelmatige reiniging houdt de Solo 3 V2 in topconditie en zorgt voor pure smaak. Maak na elke sessie de kamer schoon met de borstel en verwijder los residu. Reinig één keer per week mondstuk en damptraject met isopropylalcohol (min. 90%).
Reinigingsintervallen
| Onderdeel | Frequentie | Methode |
|---|---|---|
| Kamer | Na elke sessie | Borstel, uitkloppen |
| Mondstuk | Wekelijks | Iso-bad (15 min) |
| Damptraject/zeef | Elke 2 weken | In iso weken, afspoelen |
| Buitenkant behuizing | Indien nodig | Vochtige doek |
Vermijd typische fouten
- Geen water in de kamer — alleen isopropyl of droog reinigen
- Geen scherpe metalen voorwerpen in het damptraject gebruiken
- Zeefjes op tijd vervangen als de trekweerstand toeneemt
Welke temperatuurinstellingen zijn ideaal?
De juiste temperatuur bij de Solo 3 V2 bepaalt smaak, dampdichtheid en werkstofprofiel. Lagere temperaturen (170–185 °C) benadrukken terpenen en leveren milde, aromatische damp. Hogere temperaturen (195–210 °C) zorgen voor dichtere wolken en een sterker effect.
Temperatuurzones in één oogopslag
| Zone | Bereik | Resultaat |
|---|---|---|
| Smaak | 170–185 °C | Mild, aromatisch, weinig zichtbare damp |
| Balans | 185–195 °C | Goede smaak met zichtbare damp |
| Dichte wolken | 195–210 °C | Krachtige damp, intensere werking |
Praktische tips
- Begin met 180 °C en verhoog in stappen van 5 graden
- Fijnere grind vraagt vaak om 5–10 °C lagere temperatuur
- Verhoog in koude omgeving de starttemperatuur met 5 °C
Hoe laad ik de accu correct op?
Solo 3 V2 laadt via USB-C Power Delivery en kan tijdens het laden worden gebruikt. Open de behuizing niet als de accu minder presteert: Arizer biedt vervangingsservice voor de ingebouwde accu.
Solo 3 V2 vs Solo 2 MAX
| Solo 3 V2 | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 115,52€ · incl. verzending |
Solo 3 V2 vs Extreme Q
| Solo 3 V2 | Extreme Q | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Stationair |
| Verwarming | Hybride | Convectie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Opwarmtijd | 15s | 100s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. (netstroom) |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 120,24€ · incl. verzending |
Solo 3 V2 vs Air MAX
| Solo 3 V2 | Air MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 60s |
| Accu | n.v.t. | 5750 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 113,36€ · incl. verzending |
Problemen Oplossen & Foutmeldingen
De Solo 3 V2 toont genummerde foutcodes op het display wanneer er iets mis is met de stroomvoorziening, het opladen of de batterij. De meeste codes wijzen op de laadketen en niet op een defect apparaat. Test daarom eerst de kabel, adapter en het stopcontact voordat je van een defect uitgaat.
Foutcodes in één oogopslag
| Code | Waar deze op wijst | Eerste oplossing |
|---|---|---|
| Fout 1 | Probleem met de batterij | Laad op met een andere oplader via een wandstopcontact — gebruik geen stekkerdozen of overspanningsbeveiligingen |
| Fout 2 | Algemeen stroomprobleem (stopcontact, adapter, USB-kabel of batterij) | Vervang de kabel en adapter en test een tweede wandstopcontact |
| Fout 3 | De oplader levert niet het juiste vermogen | Probeer een andere kabel en voedingsadapter, rechtstreeks aangesloten op het wandstopcontact |
| Fout 4 | De batterij moet worden geconditioneerd of houdt de lading slecht vast | Voer 3–4 volledige laad- en ontlaadcycli uit en laat het apparaat daarna na volledig opladen nog ongeveer 4,5 uur aangesloten |
| Fout 5 en hoger | Interne bedrading of elektronica | Sluit eerst problemen met kabels, adapters en stopcontacten uit en neem daarna contact op met de klantenservice |
Deze betekenissen van de codes zijn afkomstig uit de service-instructies van Arizer, zoals gedocumenteerd door ondersteuningsteams van retailers; Arizer behandelt onduidelijke gevallen zelf per e-mail.
Apparaat gaat niet aan
Een volledig lege batterij is de meest voorkomende oorzaak: de Solo 3 V2 werkt pas wanneer de batterij enigszins is opgeladen. Sluit het apparaat 5–10 minuten aan — na deze gedeeltelijke lading kun je het al gebruiken terwijl het verder wordt opgeladen. Volledig opladen duurt ongeveer 3 uur en is goed voor circa 3 uur gebruik, afhankelijk van de temperatuur en sessieduur.
Wanneer contact opnemen met Arizer
Als een fout na controle van de laadketen blijft bestaan, stuur dan een e-mail naar Arizer-ondersteuning ([email protected]) met een korte beschrijving van het probleem, je naam en verzendadres, het serienummer op de onderkant van het apparaat en een kopie van je aankoopbewijs. De batterij kan niet door de gebruiker worden vervangen en heeft één jaar garantie; het apparaat heeft een beperkte garantie van 2 jaar en het verwarmingselement een levenslange garantie. Glas is uitgesloten.
Productvergelijkingen 21
Vergelijking: Solo 3 vs Venty
| Solo 3 V2 | Venty | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 20s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 283,38€ · incl. verzending |
Vergelijking: Solo 3 vs Solo 2
| Solo 3 V2 | Solo 2 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 180,98€ |
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Air MAX
| Solo 3 V2 | Air MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 60s |
| Accu | n.v.t. | 5750 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 113,36€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De Air MAX is de juiste keuze voor iedereen die een portable apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Veazy
| Solo 3 V2 | Veazy | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 40s |
| Accu | n.v.t. | 2400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 168,30€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 203€ en warmt op in 15 seconden. De Veazy van Veazy kost 179€ met een opwarmtijd van 40 seconden. Beide apparaten gebruiken hybride (conv. + cond.) en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. PAX Flow
| Solo 3 V2 | PAX Flow | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | n.v.t. |
| Opwarmtijd | 15s | 45s |
| Accu | n.v.t. | 2000 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 193,21€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 203€ en warmt op in 15 seconden. De PAX Flow van PAX kost 190€ met een opwarmtijd van 35 seconden. Beide apparaten gebruiken hybride (conv. + cond.) en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Crafty+
| Solo 3 V2 | Crafty+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 60s |
| Accu | n.v.t. | 2800 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 179,99€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 203€ en warmt op in 15 seconden. De Crafty+ van Storz & Bickel kost 189€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken hybride (conv. + cond.) en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. XQ2
| Solo 3 V2 | XQ2 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Stationair |
| Verwarming | Hybride | Convectie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Opwarmtijd | 15s | 90s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. (netstroom) |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 162,32€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De XQ2 is de juiste keuze voor iedereen die een desktopapparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 90 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. IQ3
| Solo 3 V2 | IQ3 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Conductie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 221°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 4000 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 236,18€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 203€ en warmt op in 15 seconden. De IQ3 van DaVinci kost 182€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. HyperDyn
| Solo 3 V2 | HyperDyn | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Butaan |
| Verwarming | Hybride | Convectie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | n.v.t. |
| Opwarmtijd | 15s | 15s |
| Accu | n.v.t. | Butaan |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 171,77€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 203€ en warmt op in 15 seconden. De HyperDyn van DynaVap kost 183€ met een opwarmtijd van 8 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Air SE
| Solo 3 V2 | Air SE | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 180°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 60s |
| Accu | n.v.t. | 3350 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 61,85€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De Air SE is de juiste keuze voor iedereen die een portable apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. New Proxy
| Solo 3 V2 | Proxy | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Conductie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 254°C - 285°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 1680 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 206,13€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 153€ en warmt op in 15 seconden. De New Proxy van Puffco kost 180€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Extreme Q
| Solo 3 V2 | Extreme Q | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Stationair |
| Verwarming | Hybride | Convectie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Opwarmtijd | 15s | 100s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. (netstroom) |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 120,24€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De Extreme Q is de juiste keuze voor iedereen die een desktopapparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 120 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Solo 2 MAX
| Solo 3 V2 | Solo 2 MAX | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 115,52€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De Solo 2 MAX is de juiste keuze voor iedereen die een portable apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. ArGo
| Solo 3 V2 | ArGo | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 90s |
| Accu | n.v.t. | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 103,06€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De ArGo is de juiste keuze voor iedereen die een portable apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. V-Tower
| Solo 3 V2 | V-Tower | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Stationair |
| Verwarming | Hybride | Convectie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 260°C |
| Opwarmtijd | 15s | 100s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. (netstroom) |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 77,26€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De V-Tower is de juiste keuze voor iedereen die een desktopapparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. IQC
| Solo 3 V2 | DaVinci IQC | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Conductie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 221°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 3000 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 196,68€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 153€ en warmt op in 15 seconden. De IQC van DaVinci kost 124€ met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Peak
| Solo 3 V2 | Peak | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Conductie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 232°C - 316°C |
| Opwarmtijd | 15s | 20s |
| Accu | n.v.t. | 1400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 188,91€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 153€ en warmt op in 15 seconden. De Peak van Puffco kost 141€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Solo 2
| Solo 3 V2 | Solo 2 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 50°C - 220°C |
| Opwarmtijd | 15s | 30s |
| Accu | n.v.t. | 3400 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 180,98€ |
De Solo 3 V2 is beter geschikt voor gebruikers die een portable apparaat prefereren en een opwarmtijd van slechts 15 seconden waarderen. De Solo 2 is de juiste keuze voor iedereen die een portable apparaat zoekt en goed uit de voeten kan met een opwarmtijd van 30 seconden. Beide apparaten komen van Arizer en bieden hoge dampkwaliteit.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Zeus Arc GT4
| Solo 3 V2 | Zeus Arc GT4 | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Conductie |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 195°C - 255°C |
| Opwarmtijd | 15s | 35s |
| Accu | n.v.t. | 3500 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 180,37€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 153€ en warmt op in 15 seconden. De Zeus Arc GT4 van Zeus kost 180€ met een opwarmtijd van 35 seconden. Beide apparaten gebruiken verschillende verwarmingsmethoden en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Venty
| Solo 3 V2 | Venty | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 20s |
| Accu | n.v.t. | n.v.t. |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 283,38€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 147€ en warmt op in 15 seconden. De Venty van Storz & Bickel kost 166€ met een opwarmtijd van 20 seconden. Beide apparaten gebruiken hybride (conv. + cond.) en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Vergelijking: Solo 3 V2 vs. Mighty+
| Solo 3 V2 | Mighty+ | |
|---|---|---|
| Type | Draagbaar | Draagbaar |
| Verwarming | Hybride | Hybride |
| Temperatuur | 50°C - 220°C | 40°C - 210°C |
| Opwarmtijd | 15s | 60s |
| Accu | n.v.t. | 3300 mAh |
| Prijs vanaf | 188,95€ · incl. verzending | 251,61€ · incl. verzending |
De Solo 3 V2 van Arizer begint bij 147€ en warmt op in 15 seconden. De Mighty+ van Storz & Bickel kost 143€ met een opwarmtijd van 60 seconden. Beide apparaten gebruiken hybride (conv. + cond.) en zijn geschikt voor veeleisende gebruikers in deze prijsklasse.
Solo 3 V2 Gidsen & Niches
Meer Arizer Vaporizers 4
Vergelijkbare vaporizers 6
Directe vergelijkingen 16
Compatibele Accessoires
Adapters
14
Reserveonderdelen
3Overige Accessoires
3Varianten & Edities
Starter Bundels
De Solo 3 warmt in 5-15 seconden op, afhankelijk van de doeltemperatuur. Bij 193°C is dat ongeveer 10-12 seconden. Dat is twee keer zo snel als de Solo 2 (30 seconden).
In de Session-modus loopt een doorlopende sessie van 5-20 minuten met constante temperatuur. In de On-Demand-modus start je elke inhalatie afzonderlijk – het apparaat warmt op, je trekt, daarna koelt het af. On-Demand behoudt je materiaal tussen de trekjes door.
Met een XL-Stem op 193°C krijg je 4-6 krachtige trekjes in de Session-modus. In de On-Demand-modus zijn dat 2-5 trekjes per lading, afhankelijk van de warmtestand. De regular stems hebben ongeveer de helft.
Technisch gezien wel, maar het heeft weinig zin. De verwarmingskamer van de Solo 2 is ondieper, waardoor het kruid in XL-stems te dicht bij de afdichting zit, waar geen hitte is. Bij de Solo 3 is de kamer dieper – XL-stems werken perfect.
Arizer noemt tot drie uur gebruik per lading. De werkelijke duur hangt af van modus, temperatuur en sessieduur. De interne accu is niet door de gebruiker te vervangen; Arizer biedt een vervangingsservice.
193°C (380°F) is volgens gebruikers en reviews de sweet spot. Daaronder blijft de AVB alleen bruin, daarboven wordt de onderkant zwartachtig. Bij 193°C krijg je maximale smaak, dichte wolken en schone AVB.
Ja, er worden twee WPA-stems (regular + XL) meegeleverd. Ze passen op 14mm-bubblers. Het display draait automatisch mee als je het apparaat omdraait. De On-Demand-modus is ideaal voor waterpijpen.
Maak de stems direct na de sessie leeg zolang ze nog warm zijn. Reinig de zeefgaatjes met een borsteltje. Voor diepere reiniging: stems in isopropanol leggen en daarna met warm water afspoelen.
Met 280 g en 130 mm hoogte past Solo 3 V2 beter in een tas of jas dan in een strakke broekzak. De behuizing meet 49 × 32 × 130 mm en ook de glazen buis moet beschermd worden vervoerd.
Ja, Passthrough-Charging wordt ondersteund. Je kunt de Solo 3 via USB-C aan de stroom hangen en tegelijk gebruiken. Het spaart de accu niet, maar het werkt wel.
80% van de verwarming gebeurt via convectie (hete lucht tijdens het trekken), 20% via conductie (contact met het warme glas). De conductie houdt het glas voorverwarmd, de convectie extraheert tijdens het trekken. Dat is de ideale balans.
De regular stems bevatten ongeveer 0,1g, de XL-stems ongeveer 0,2g. De XL-variant heeft de dubbele capaciteit en levert dus meer damp en effect per sessie.
















Reacties
Nog geen reacties. Wees de eerste!
Log in om te reageren