Weecke Viliz
Výhody
- Kompaktní při 90 g a snadné použití
- Baterie 1,600 mAh pro více sezení
- Session režim s předvolbami teploty
- Kvalita Weecke za rozumnou cenu
Nevýhody
- Pouze kondukce — max. 220 C
- Průměrná chuť
- Malá baterie
Weecke Viliz — Srovnání Cen (1 Obchod)
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:39
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Hybridní |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Weecke |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 160°C - 220°C |
| Doba Nahřívání | 30 sekund |
| Kapacita Baterie | 1600 mAh |
| Weight | 90 g |
| Záruka | 2 let |
| Dávkovací Kapsle | Zobrazit dávkovací kapsle |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Material | Suché byliny |
| Vapor Path | Izolované |
| Battery Type | Interní |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | USB-C |
Zdroj: OfficialOficiální, Weecke (manufacturer)Oficiální · Ověřeno 19.02.2026
O tomto vaporizéru
Technicky je Weecke Viliz založen na hybridním principu (konvekce + kondukce). Weecke navrhl tento přenosný vaporizér pro baterii 1600 mAh. Maximálně 220 °C. Doba nahřívání: 30 sekund. Lze použít WPA adaptér. Kompatibilní s dávkovacími kapslemi. Podporováno passthrough nabíjení. Ceny a dostupnost v srovnání cen.
- Kompaktní při 90 g a snadné použití
- Baterie 1,600 mAh pro více sezení
- Session režim s předvolbami teploty
- Kvalita Weecke za rozumnou cenu
- Pouze kondukce — max. 220 C
- Průměrná chuť
- Malá baterie
Technicky je Weecke Viliz založen na hybridním principu (konvekce + kondukce). Weecke navrhl tento přenosný vaporizér pro baterii 1600 mAh. Maximálně 220 °C. Doba nahřívání: 30 sekund. Lze použít WPA adaptér. Kompatibilní s dávkovacími kapslemi. Podporováno passthrough nabíjení. Ceny a dostupnost v srovnání cen.
Viz také: Rush · Weecke Puzzle · Weecke C Vapor 5.0 · Mini Dee
Hybridní princip ohřevu
Výzkumný kontext: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolní více než 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou z velké části eliminovány. Zdroj: PubMed 16637053
Teplota a pára
Nahřívání a session
Baterie a údržba
FAQ
Podobné vaporizéry 6
Srovnání specifikací
| Weecke Viliz | Rush | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 160°C - 220°C | 160°C - 240°C |
| Doba zahřátí | 30s | 25s |
| Baterie | 1600 mAh | 2300 mAh |
| Cena od | nezadáno | nezadáno |
| Weecke Viliz | Weecke C Vapor 5.0 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 160°C - 220°C | 160°C - 240°C |
| Doba zahřátí | 30s | 30s |
| Baterie | 1600 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | nezadáno | nezadáno |







Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář