Weecke Puzzle
Výhody
- Hybridní ohřev s baterií 2,100 mAh
- Až 230 °C — dobrý rozsah vzhledem k ceně
- Kompaktní při 120 g
- Osvědčená kvalita Weecke
Nevýhody
- Málo známá značka
- Plastové tělo
- Omezená dostupnost
Weecke Puzzle — Srovnání Cen (3 obchodů) 61–80 €
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:35
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Hybridní |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Weecke |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 160°C - 230°C |
| Doba Nahřívání | 30 sekund |
| Kapacita Baterie | 2100 mAh |
| Weight | 120 g |
| Záruka | 2 let |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Vapor Path | Keramika |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | No |
Zdroj: OfficialOficiální, Weecke (manufacturer)Oficiální · Ověřeno 19.02.2026
O tomto vaporizéru
Kdo hledá přenosný hybridní (konvekce + kondukce) vaporizér, měl by se podívat na Weecke Puzzle od Weecke. Napájení z baterie 2100 mAh. Teplotní rozsah až do 230 °C. Doba nahřátí: 30 sekund. Všechny ceny a obchody najdete v porovnání cen. Od roku 2024 porovnáváme ceny modelu Weecke Puzzle z více než 60 obchodů v Evropě.
- Hybridní ohřev s baterií 2,100 mAh
- Až 230 °C — dobrý rozsah vzhledem k ceně
- Kompaktní při 120 g
- Osvědčená kvalita Weecke
- Málo známá značka
- Plastové tělo
- Omezená dostupnost
Kdo hledá přenosný hybridní (konvekce + kondukce) vaporizér, měl by se podívat na Weecke Puzzle od Weecke. Napájení z baterie 2100 mAh. Teplotní rozsah až do 230 °C. Doba nahřátí: 30 sekund. Všechny ceny a obchody najdete v porovnání cen. Od roku 2024 porovnáváme ceny modelu Weecke Puzzle z více než 60 obchodů v Evropě.
Viz také: Rush · Weecke C Vapor 5.0 · Mini Dee · Weecke Fenix Mini Pro
Hybridní princip ohřevu
Výzkumný kontext: Studie v Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje více než 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou z velké části eliminovány. Zdroj: PubMed 16637053
Teplota a pára
Nahřívání a session
Baterie a údržba
FAQ
Podobné vaporizéry 3
Srovnání specifikací
| Weecke Puzzle | Rush | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Hybridní |
| Teplota | 160°C - 230°C | 160°C - 240°C |
| Doba zahřátí | 30s | 25s |
| Baterie | 2100 mAh | 2300 mAh |
| Cena od | nezadáno | nezadáno |
| Weecke Puzzle | Weecke C Vapor 5.0 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Hybridní | Kondukce |
| Teplota | 160°C - 230°C | 160°C - 240°C |
| Doba zahřátí | 30s | 30s |
| Baterie | 2100 mAh | 3000 mAh |
| Cena od | nezadáno | nezadáno |




Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář