CrossingTech Core 2.0
Výhody
- Teplotní rozsah 205-260C.
- Baterie 3150 mAh s pass-through.
- Připraven za 15 s.
- Solidní kvalita zpracování.
- Session režim.
Nevýhody
- 270 g, trochu těžký.
- Bez adaptéru pro vodní dýmku.
- Bez aplikace a bez dávkovacích kapslí.
CrossingTech Core 2.0 — Srovnání Cen (2 obchodů)
Aktualizováno: 13.05.2026, 00:35
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Kondukce |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | CrossingTech |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 205°C - 260°C |
| Doba Nahřívání | 13 sekund |
| Kapacita Baterie | 3150 mAh |
| Weight | 808 g |
| Záruka | 1 rok |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Předvolby |
| Material | Koncentráty |
| Vapor Path | Sklo |
| Battery Type | Interní |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | usb-c |
Zdroj: OfficialOficiální, INeedHemp (Divine Tribe)Prodejce · Ověřeno 18.02.2026
O tomto vaporizéru
Core 2.0 funguje na principu kondukčního ohřevu — materiál leží přímo na vyhřívané stěně komory a zahřívá se rovnoměrně. CrossingTech navrhl toto zařízení jako kompaktního společníka pro každodenní použití. Maximální teplota je 260 °C. Integrovaná baterie má kapacitu 3150 mAh. Vyplatí se porovnat ceny: v porovnání cen najdete nabídky z více než 60 obchodů.
- Teplotní rozsah 205-260C.
- Baterie 3150 mAh s pass-through.
- Připraven za 15 s.
- Solidní kvalita zpracování.
- Session režim.
- 270 g, trochu těžký.
- Bez adaptéru pro vodní dýmku.
- Bez aplikace a bez dávkovacích kapslí.
Core 2.0 funguje na principu kondukčního ohřevu — materiál leží přímo na vyhřívané stěně komory a zahřívá se rovnoměrně. CrossingTech navrhl toto zařízení jako kompaktního společníka pro každodenní použití. Maximální teplota je 260 °C. Integrovaná baterie má kapacitu 3150 mAh. Vyplatí se porovnat ceny: v porovnání cen najdete nabídky z více než 60 obchodů.
Viz také: TUG 2.0 · Ruby Twist Injector · Ruby Twist Pro · Core 2.1
Design a ovládání
Regulace teploty
Kvalita páry
Baterie a údržba
FAQ
Více CrossingTech vaporizérů 4
Podobné vaporizéry 6
Srovnání specifikací
| Core 2.0 | TUG 2.0 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Kondukce | Kondukce |
| Teplota | 205°C - 260°C | 210°C - 260°C |
| Doba zahřátí | 13s | 15s |
| Baterie | 3150 mAh | 2700 mAh |
| Cena od | 68€ | 85€ |
| Core 2.0 | Ruby Twist Pro | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Stacionární |
| Topení | Kondukce | Konvekce |
| Teplota | 205°C - 260°C | 260°C - 330°C |
| Doba zahřátí | 13s | 45s |
| Baterie | 3150 mAh | bez (síťové napájení) |
| Cena od | 68€ | 170€ |











Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář