XMAX Nectarverzamelaar

XMAX Nectarverzamelaar van XMAX — Concentraat-accessoire als vervanging of upgrade. Vergelijk prijzen in onze Europese vergelijker.

🔍

Geen prijzen beschikbaar

Er zijn momenteel geen winkelprijzen beschikbaar voor dit accessoire. Kom later nog eens terug.

Alternatieven bekijken →

Prijsvergelijking

Prijsgeschiedenis (30 dagen)...

DE ES Herbalize (2 winkels) Uitverkocht
DE Herbalize Store DE 48,99 €
ES Herbalize Store ES 48,99 €
48,99+ 9,99 € verzending= 58,98 €2–4 werkdagen
Naar Winkel
DE Herbalize Store DE Uitverkocht
48,99+ 9,99 € verzending= 58,98 €2–4 werkdagen
Naar Winkel
ES Herbalize Store ES Uitverkocht
48,99+ 10,00 € verzending= 58,99 €2–5 werkdagen
Naar Winkel

* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.

Wat is dit?

De XMAX Nectarverzamelaar van XMAX is een origineel accessoire voor de verdamper.

XMAX biedt originele onderdelen die aan de eisen van het apparaat voldoen.

Compatibiliteit

Dit accessoire is van XMAX en past bij verschillende XMAX-modellen. De exacte compatibiliteit hangt af van het specifieke model.

Vind alle winkels met dit product in de prijsvergelijking.

FAQ

Wat doet de XMAX Nectarverzamelaar?

De XMAX Nectarverzamelaar is een origineel accessoire voor de verdamper van XMAX. Het is een origineel accessoire ontworpen voor XMAX-apparaten.

Is de XMAX Nectarverzamelaar compatibel met mijn verdamper?

De XMAX Nectarverzamelaar is bedoeld voor XMAX-apparaten. De exacte compatibiliteit hangt af van het model -- controleer de officiele XMAX-pagina.

Waar vind ik de beste prijs voor de XMAX Nectarverzamelaar?

De prijsvergelijking toont actuele prijzen van Europese webshops, dagelijks bijgewerkt.

Prijsalarm: XMAX Nectarverzamelaar

Momenteel vanaf Weer op voorraad
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Scroll naar boven