Healthy Rips Rogue SE
Výhody
- Rychlá doba zahřátí 20 s
- Hybridní ohřev pro plnou chuť
- Kompatibilní s vodní dýmkou
- Podpora dávkovacích kapslí
- Široký teplotní rozsah (138–221°C)
- 2letá záruka výrobce
- Přenosná hmotnost (148 g)
Nevýhody
- Nevyměnitelná baterie
- Větší než ultra kompaktní modely
- Bez připojení k aplikaci
- Při intenzivním používání průměrná výdrž baterie
Healthy Rips Rogue SE — Srovnání Cen (2 obchodů)
Historie cen se zaznamenává. Vraťte se za pár dní!
Aktualizováno: 12.05.2026, 22:38
* Some links are affiliate links. We earn a small commission if you purchase through these links — at no extra cost to you.
Specifikace
| Specifikace | |
|---|---|
| Metoda Ohřevu | Konvekce |
| Typ Zařízení | Přenosný |
| Brand | Healthy Rips |
| Zdroj Napájení | Baterie |
| Rozsah Teplot | 138°C - 221°C |
| Doba Nahřívání | 25 sekund |
| Kapacita Baterie | 3000 mAh |
| Weight | 190 g |
| Záruka | 2 let |
| Dávkovací Kapsle | Zobrazit dávkovací kapsle |
| Kompatibilní s Bongem | Zobrazit adaptéry pro vodní dýmku |
| Session Mode | Session |
| Temperature Control | Digitální |
| Material | Suché byliny |
| Vapor Path | Sklo |
| Battery Type | Interní |
| Replaceable Battery | No |
| Passthrough Charging | Ano |
| Charging Port | usb-c |
| Status | Ukončeno |
Zdroj: OfficialOficiální · Ověřeno 18.02.2026
O tomto vaporizéru
Healthy Rips Rogue SE je konvekční varianta oblíbeného modelu Rogue. Spoléhá výhradně na konvekční ohřev a poskytuje mimořádně chuťově čistou páru. S kapacitou baterie 3000 mAh, dobou zahřátí 25 sekund a přesnou regulací teploty až do 221 °Celsius nabízí prémiový zážitek z vaporizace. Dávkovací kapsle a adaptér na vodní filtr celý balíček doplňují.
- Rychlá doba zahřátí 20 s
- Hybridní ohřev pro plnou chuť
- Kompatibilní s vodní dýmkou
- Podpora dávkovacích kapslí
- Široký teplotní rozsah (138–221°C)
- 2letá záruka výrobce
- Přenosná hmotnost (148 g)
- Nevyměnitelná baterie
- Větší než ultra kompaktní modely
- Bez připojení k aplikaci
- Při intenzivním používání průměrná výdrž baterie
Healthy Rips Rogue SE je konvekční varianta oblíbeného modelu Rogue. Spoléhá výhradně na konvekční ohřev a poskytuje mimořádně chuťově čistou páru. S kapacitou baterie 3000 mAh, dobou zahřátí 25 sekund a přesnou regulací teploty až do 221 °Celsius nabízí prémiový zážitek z vaporizace. Dávkovací kapsle a adaptér na vodní filtr celý balíček doplňují.
Viz také: Fury 3 · Fury Edge SE · Rogue 2
Čistý konvekční ohřev
Výzkumný kontext: Studie v časopise Journal of Pharmaceutical Sciences (Hazekamp et al., 2006) ukázala, že vaporizace při kontrolovaných teplotách uvolňuje über 95 % požadovaných účinných látek, zatímco vedlejší produkty spalování jsou z velké části omezeny. Zdroj: PubMed 16637053
Baterie a používání
Kompatibilita a příslušenství
FAQ
Více Healthy Rips vaporizérů 3
Podobné vaporizéry 6
Srovnání specifikací
| Rogue SE | Fury 3 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Konvekce | Hybridní |
| Teplota | 138°C - 221°C | 138°C - 221°C |
| Doba zahřátí | 25s | 20s |
| Baterie | 3000 mAh | 2300 mAh |
| Cena od | 99€ | 101€ |
| Rogue SE | Rogue 2 | |
|---|---|---|
| Typ | Přenosný | Přenosný |
| Topení | Konvekce | Hybridní |
| Teplota | 138°C - 221°C | 138°C - 221°C |
| Doba zahřátí | 25s | 20s |
| Baterie | 3000 mAh | 3500 mAh |
| Cena od | 99€ | 118€ |








Komentáře
Zatím žádné komentáře. Buďte první!
Přihlaste se pro komentář