Integra Boost 8g 62%
Integra Boost 8g 62% vochtregelingspakjes zijn vochtregelaars met hogere 62%-instelling voor materialen die meer vochtigheid nodig hebben. Hoewel 55% de standaard is, is 62% ideaal voor bepaalde kruidentypen die profiteren van hogere vochtigheid. Het 8-grampakket biedt langdurige effectiviteit. Het 2-Way-systeem past zich automatisch aan en biedt consistente vochtregeling. De 62%-instelling is aanbevolen voor enthousiasten die gespecialiseerde opslag nodig hebben. Perfect voor grote containers en professionele systemen. De pakketten houden 2-3 maanden mee. Als u merkt dat uw materialen bij 55% te droog worden, is de 62%-instelling de oplossing. Vervang gewoon en optimaliseer uw opslagomstandigheden.
Prijsvergelijking (1 winkel)
Prijsgeschiedenis (30 dagen)...
* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.
Integra Boost biedt de Integra Boost 8g 62% aan, een maintenance kit voor vaporizers. Bekijk onze Europese prijsvergelijker.
Wat is dit?
De Integra Boost 8g 62% van Integra Boost is een origineel accessoire voor de verdamper.
Originele Integra Boost-accessoires zorgen ervoor dat alle onderdelen goed passen.
Compatibiliteit
De Integra Boost 8g 62% is ontworpen voor Integra Boost-verdampers. Raadpleeg de officiele Integra Boost-productpagina voor exacte compatibiliteitsinformatie.
De prijsvergelijking toont alle winkels die dit accessoire aanbieden.
Waar kopen?
De prijsvergelijking voor Integra Boost 8g 62% toont actuele prijzen van diverse Europese webshops. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt.
Zo vind je snel de goedkoopste optie zonder elke winkel apart te bezoeken.
FAQ
Wat doet de Integra Boost 8g 62%?
De Integra Boost 8g 62% is een origineel accessoire voor de verdamper van Integra Boost. Het is een origineel accessoire ontworpen voor Integra Boost-apparaten.
Is de Integra Boost 8g 62% compatibel met mijn verdamper?
De Integra Boost 8g 62% is bedoeld voor Integra Boost-apparaten. De exacte compatibiliteit hangt af van het model -- controleer de officiele Integra Boost-pagina.
Waar vind ik de beste prijs voor de Integra Boost 8g 62%?
De prijsvergelijking toont actuele prijzen van Europese webshops, dagelijks bijgewerkt.
Gerelateerde accessoires
Integra Boost 4g 55%
vanaf 6,15€ incl. verzending naar DE
3 winkels
Integra Boost 4g 62%
vanaf 7,25€ incl. verzending naar DE
3 winkels
Boveda 4g 62%
vanaf 6,45€ incl. verzending naar DE
2 winkels
Integra Boost 8g 55%
vanaf 6,45€ incl. verzending naar DE
2 winkels
62% Boveda 8 g 10-pack
vanaf 34,90€ incl. verzending naar DE
1 winkels
Boveda 320g 62% (6 stuks)
vanaf 139,88€
1 winkels
Boveda 4g 58%
vanaf 6,45€ incl. verzending naar DE
1 winkels
Boveda 8g 58%
vanaf 6,90€ incl. verzending naar DE
1 winkels
Waar kan ik Integra Boost 8g 62% het goedkoopst kopen?
Integra Boost 8g 62% is verkrijgbaar vanaf €8,39 bij Herb Shuttles. Inclusief bekende verzendkosten.
Wat voor type accessoire is Integra Boost 8g 62%?
Integra Boost 8g 62% is een Vochtregelaar voor vaporizers van Integra Boost.