Fenix Reinigingsborstel

Fenix biedt de Fenix Reinigingsborstel aan, een tool voor vaporizers. Bekijk onze Europese prijsvergelijker. Kwaliteitsaccessoire voor een betere dampervaring.

Totaal
12,98 €
2 winkels vergeleken
Winkelprijs2,95 €
Verzending+ 10,03 €
Totaal12,98 €
Mijn alarmen
Het alarm volgt de artikelprijs zonder verzending.

Prijsvergelijking (2 winkels)

Prijsgeschiedenis (30 dagen)...

2,95€ + 10,03 € verzending= 12,98 €3–5 werkdagen
Naar Winkel
2,50€ + 17,00 € verzending= 19,50 €2–4 werkdagen
Naar Winkel

* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.

Wat is dit?

De Fenix Reinigingsborstel van Fenix is een reinigingsproduct voor verzorging en levensduur van de verdamper.

Schone apparaten leveren betere damp en gaan langer mee.

Compatibiliteit

De Fenix Reinigingsborstel is ontworpen voor Fenix-verdampers. Raadpleeg de officiele Fenix-productpagina voor exacte compatibiliteitsinformatie.

De prijsvergelijking toont alle winkels die dit accessoire aanbieden.

Waar kopen?

De prijsvergelijking voor Fenix Reinigingsborstel toont actuele prijzen van diverse Europese webshops. Prijzen worden dagelijks bijgewerkt.

Zo vind je snel de goedkoopste optie zonder elke winkel apart te bezoeken.

FAQ

Wat doet de Fenix Reinigingsborstel?

De Fenix Reinigingsborstel is een reinigingsproduct voor verzorging en levensduur van de verdamper van Fenix. Het is een origineel accessoire ontworpen voor Fenix-apparaten.

Is de Fenix Reinigingsborstel compatibel met mijn verdamper?

De Fenix Reinigingsborstel is bedoeld voor Fenix-apparaten. De exacte compatibiliteit hangt af van het model -- controleer de officiele Fenix-pagina.

Waar kan ik Fenix Reinigingsborstel het goedkoopst kopen?

Fenix Reinigingsborstel is verkrijgbaar vanaf €12,98 bij Vapowelt. Inclusief bekende verzendkosten.

Met welke vaporizers is Fenix Reinigingsborstel compatibel?

Fenix Reinigingsborstel is compatibel met Fenix 2 MAX, Fenix 2.0, Fenix NEO.

Loont het om prijzen te vergelijken voor Fenix Reinigingsborstel?

Ja, Fenix Reinigingsborstel is beschikbaar bij 2 shops. Prijzen variëren van €2,50 tot €2,95. Artikelprijs; verzending kan extra zijn.

Prijsalarm: Fenix Reinigingsborstel

Momenteel vanaf 2,50€ Artikelprijs zonder verzending
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Momenteel vanaf 2,50€ — max. 1,50€

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Scroll naar boven