BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter

De BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is een tweedelige metalen adapter voor de vaporizers Boundless CF en CFX. Hij vervangt het standaardmondstuk en verbindt het apparaat met een passende waterfilter.

Totaal
16,06 €
5 winkels vergeleken
Winkelprijs10,46 €
Verzending+ 5,60 €
Totaal16,06 €
Mijn alarmen
Het alarm volgt de artikelprijs zonder verzending.

Prijsvergelijking (5 winkels) 10–18 €

Prijsgeschiedenis (30 dagen)...

10,46€ + 5,60 € verzending= 16,06 €
Naar Winkel
19,95€ + 5,95 € verzending= 25,90 €1–2 werkdagen
Naar Winkel
SE NLDK SE NL DE PT ES IT AT GR IE FI GB MagicVaporizers (2 winkels)(13 winkels) ▸
DK MagicVaporizers DK 14,72 € (110,00 kr)
SE MagicVaporizers SE 14,80 € (165,00 kr)
SE MagicVaporizers 15,00 €
NL MagicVaporizers NL 15,00 €
DE MagicVaporizers DE 15,00 €
PT MagicVaporizers PT 15,00 €
ES MagicVaporizers ES 15,00 €
IT MagicVaporizers IT 15,00 €
AT MagicVaporizers AT 15,00 €
GR MagicVaporizers GR 15,00 €
IE MagicVaporizers IE 15,00 €
FI MagicVaporizers FI 15,00 €
GB MagicVaporizers UK 15,40 € (£13,00)
15,00€+ 13,00 € verzending= 28,00 €1–3 werkdagen
Naar Winkel
14,72€ (110,00 kr)Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
14,80€ (165,00 kr)Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€+ 13,00 € verzending= 28,00 €1–3 werkdagen
Naar Winkel
15,00€+ 13,00 € verzending= 28,00 €
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
15,00€Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
GB MagicVaporizers UK Uitverkocht
15,40€ (£13,00)Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
16,90€ + 12,00 € verzending= 28,90 €2–4 werkdagen
Naar Winkel
8,14€ (12,95 CAD) Artikelprijs; verzending bij afrekenen
Naar Winkel
21,06€ (389,85 ZAR) Artikelprijs; verzending bij afrekenen
Naar Winkel
US Boundless Fabrikant
8,92€ ($9,99) Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
12,55€ (19,95 CAD) Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
14,06€ (995,00 PHP) Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel
18,11€ (19.990,00 CLP) Niet leverbaar in jouw regio
Naar Winkel

* Sommige links zijn affiliate links. We ontvangen een kleine commissie als je via deze links koopt — zonder extra kosten voor jou.

De BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is een tweedelige metalen adapter voor de vaporizers Boundless CF en CFX. Hij vervangt het standaardmondstuk en verbindt het apparaat met een passende waterfilter.

Aansluiting

Boundless vermeldt aansluitingen voor waterpijpen met tegenstukken van 14 en 18 mm. Het bovenste adapterdeel kan worden losgeschroefd om het aansluitingstype te wijzigen.

Waar kan ik BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter het goedkoopst kopen?

BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is verkrijgbaar vanaf €16,06 bij Canatura. Inclusief bekende verzendkosten.

Met welke vaporizers is BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter compatibel?

BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is compatibel met CF, CFX, CFX Plus.

Wat voor type accessoire is BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter?

BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is een Adapter voor vaporizers van Boundless.

Loont het om prijzen te vergelijken voor BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter?

Ja, BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter is beschikbaar bij 5 shops. Prijzen variëren van €10,46 tot €19,95. Artikelprijs; verzending kan extra zijn.

Prijsalarm: BOUNDLESS CF/CFX Roestvrijstalen adapter voor waterfilter

Momenteel vanaf 10,46€ Artikelprijs zonder verzending
Prijsbasis · EUR

Artikelprijs zonder verzending en codes

Momenteel vanaf 10,46€ — max. 9,46€

Je ontvangt een bevestigingsmail.

Scroll naar boven