Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks)

Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks)

Sítka náustku Wolkenkraft pro modely ÄRiS a FX Mini jsou přesně padnoucí náhradní sítka do jednotky náustku kompatibilních vaporizérů Wolkenkraft.

Nejnižší celková cena
12,95
vč. dopravy
2 obchodů porovnáno
Moje alarmy
Alarm sleduje cenu zboží bez dopravy.

Srovnání cen (2 obchodů) 4–5 €

Historie cen (30 dní)...

3,95 + 9,00 € za dopravu= 12,95 €3–7 pracovních dnů
Do Obchodu
4,95 + 9,95 € za dopravu= 14,90 €3–5 pracovních dnů
Do Obchodu

* Některé odkazy jsou affiliate odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů nakoupíte, získáme malou provizi — bez jakýchkoli dodatečných nákladů pro vás.

Sítka náustku Wolkenkraft pro modely ÄRiS a FX Mini jsou přesně padnoucí náhradní sítka do jednotky náustku kompatibilních vaporizérů Wolkenkraft. Sada obsahuje šest sítek a zajišťuje, aby částečky bylin zůstaly tam, kam patří: v plnicí komoře, respektive v určené vzduchové cestě. Do náustku nebo úst se tak dostane méně rostlinných zbytků, zatímco pára může nadále volně proudit. Náhradní sítka jsou vhodná pro Wolkenkraft ÄRiS, Wolkenkraft ÄRiS ULTRA, Wolkenkraft FX MINI a Wolkenkraft FX MINI ULTRA. Jsou přizpůsobena jednotce náustku příslušných modelů a lze je vyměnit několika jednoduchými úkony. Hodí se proto jak jako náhrada poškozeného či ztraceného sítka, tak jako praktická zásoba pro pravidelnou údržbu vaporizéru. Sítka náustku jsou vyrobena z jemně tkaného kovu a spojují spolehlivou filtraci s dobrou propustností vzduchu. Odolné provedení zvládá zatížení při běžném používání a při šetrném čištění jej lze použít opakovaně. Zároveň je vhodné sítko včas vyměnit: v tkanině se postupně usazují pryskyřice, jemné zbytky bylin a další nečistoty. To může zvýšit odpor při potahování, zhoršit chuť a ztížit čištění jednotky náustku. Nové sítko tedy nezlepšuje samotný topný výkon vaporizéru, přispívá však k čisté vzduchové cestě a příjemnému potahování. I z pečlivě namletých bylin mohou vznikat drobné částečky, které by se bez neporušeného sítka náustku dostávaly dále. Zejména při častém používání se vyplatí mít po ruce několik čistých náhradních sítek Wolkenkraft. Zatímco se použité sítko čistí v isopropylalkoholu a následně se důkladně oplachuje a suší, lze vaporizér nadále používat s jiným sítkem. Sada šesti sítek náustku šetří místo, snadno se skladuje a je přizpůsobena uvedeným modelům Wolkenkraft. Před vložením sítka by měla být jednotka náustku vychladlá. Výměnu usnadní tupý nástroj nebo pinzeta, aniž by se sítko zbytečně ohýbalo. Tato sada náhradních dílů je vhodná pro majitele modelů Wolkenkraft ÄRiS, ÄRiS ULTRA, FX MINI nebo FX MINI ULTRA, kteří chtějí udržovat náustek čistý, spolehlivě zachycovat částečky bylin a mít vždy po ruce vhodná náhradní sítka.

Kompatibilní vaporizéry

Kde koupit Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) za nejlepší cenu?

Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) je k dispozici od 12,95€ v VaporizzatoriShop. Zahrnuje známé poštovné.

Se kterými vaporizéry je Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) kompatibilní?

Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) je kompatibilní s FX Mini.

Co je za příslušenství Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks)?

Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) patří do kategorie Sítko pro vaporizéry od Wolkenkraft.

Vyplatí se srovnávat ceny Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks)?

Ano, Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks) je k dispozici v 2 obchodech. Ceny od 3,95€ do 4,95€. Cena zboží; doprava může být navíc.

Cenový alarm: Wolkenkraft - Sítka Náustku ÄRIS & FX Mini (Ultra) (6 ks)

Aktuálně od 3,95€ Cena zboží bez dopravy
Cenový základ · EUR

Cena zboží bez dopravy a kupónů

Aktuálně od 3,95€ — max. 2,95€

Obdržíte potvrzovací e-mail.

Přejít nahoru