Qaroma Dab Mat
Qaroma Dab Mat od QaromaShop — Podložka pro Qaroma. Porovnej ceny a dostupnost na VapoChecker.
Srovnání cen (1 obchod)
Historie cen (30 dní)...
* Některé odkazy jsou affiliate odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů nakoupíte, získáme malou provizi — bez jakýchkoli dodatečných nákladů pro vás.
Kompatibilita
Podložka — univerzální příslušenství. Před koupí ověř kompatibilitu se svým vaporizérem.
Používání a péče
Příslušenství používej podle pokynů výrobce. Při opotřebení ho vyměň.
Kompatibilní vaporizéry
360XLS
QaromaShop
Baroma 2.0
QaromaShop
Baroma OG
QaromaShop
Baroma XL
QaromaShop
Ceroma
QaromaShop
Qaroma
QaromaShop
Qaroma XL
QaromaShop
Staroma 2.0
QaromaShop
Staroma 3.0
QaromaShop
Staroma 360
QaromaShop
Staroma Lite Plus
QaromaShop
Staroma Lite XL
QaromaShop
Staroma OG
QaromaShop
Staroma XL
QaromaShop
Taroma 2.0
QaromaShop
Taroma 3.0
QaromaShop
Taroma 360
QaromaShop
Taroma Lite Plus
QaromaShop
Taroma Lite XL
QaromaShop
Taroma OG
QaromaShop
Taroma XL
QaromaShop
Zaroma Lite
QaromaShop
Související příslušenství
Legacy Pro Wax Pad Insert
od 14,50€ vč. dopravy do DE
13 obchodů
AirVape Legacy drip podložky
od 11,98€ vč. dopravy do DE
4 obchody
Qaroma Komora Adaptér Passthrough
od 53,80€ vč. dopravy do DE
3 obchody
Adaptér kovové trubice Taroma
od 76,90€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Boundless TERA Concentrate Pad
od 6,98€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Firefly 2+ Concentrate Pad
od 14,30€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Porcelánový stojánek Qaroma
od 51,99€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Qaroma Komora Adaptér XL
od 37,70€ vč. dopravy do DE
2 obchody
Kde koupit Qaroma Dab Mat za nejlepší cenu?
Qaroma Dab Mat je k dispozici od 21,90€ v La Centrale Vapeur. Zahrnuje známé poštovné.
Se kterými vaporizéry je Qaroma Dab Mat kompatibilní?
Qaroma Dab Mat je kompatibilní s 360XLS, Baroma 2.0, Baroma OG, Baroma XL, Ceroma, Qaroma, Qaroma XL, Staroma 2.0a 15 další.
Co je za příslušenství Qaroma Dab Mat?
Qaroma Dab Mat je Podložka pro vaporizéry od QaromaShop.